POSTULAT GENERALNEGO ROZDZIAŁU PAŃSTWA OD WSZYSTKIEGO

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Słyszę, że totalitarna opozycja śladem Józefa Stalina dąży do oddzielenia Państwa od Kościoła. Konkretnie, za rozdziałem Kościoła od Państwa jest Inicjatywa Polska [link]. Pani Barbara Nowacka stawia na ideologię. „Trzeba uporządkować te relacje”. Katarzyna Lubnauer dołącza do Barbary Nowackiej w walce z Kościołem" mówiąc - "Cieszy mnie każdy nowy sojusznik"

Cieszy mnie każdy nowy sojusznik, jeśli chodzi o kwestię rozdziału Kościoła od Państwa i na pewno w tej sprawie będziemy współpracować z Inicjatywą Polską i z Barbarą Nowacką. Obecnie jesteśmy jedynym klubem poselskim w Sejmie, który jest wyraźnie za rozdziałem Kościoła i Państwa.

Mam propozycję dalej idącą. Mianowicie. Proponuję wprowadzenie kategorycznego rozdziału Państwa od wszystkiego.

  1. Powinniśmy zdecydowanie oddzielić Państwo od indywidualnych roszczeń i osobistych aspiracji. Wnioskujmy więc o rozdzielenie Obywateli od Państwa - koniec dyktatury indywidualizmu, który prowadzi do dyktatury.
  2. Obowiązkowo konieczne jest rozdzielenie płci od Państwa - koniec dyktatury kobiet. Należy więc dodać do konstytucji zakaz wpływania  kobiet na sprawy państwowe, wprowadzając stanowczy zakaz pełnienia funkcji państwowych przez osoby wszelkiej płci.
  3. Kolejny postulat to rozdzielenie Państwa od Sprawiedliwości. Sędziowie powinni posiadać absolutny immunitet nietykalności oraz powinni być niezależni i niezawiśli od wszelkich ograniczeń prawa, oraz od wszelkich faktów, dowodów, oraz wskazań religijnych, moralnych, etycznych, a szczególnie od reguł zwykłej przyzwoitości, a ich wyroki muszą być niepodważalne i nie mogą podlegać żadnej dyskusji ani jakimkolwiek uzasadnieniom.
  4. Zbliżamy się do najważniejszych postulatów. Priorytetowy postulat to rozdzielenia Państwa od interesu narodowego i narodowej racji stanu - koniec dyktatury narodowej. Koniec wszelkiego patriotyzmu oraz plemiennej lojalności. 
  5. Kolejnym postulatem jest rozdzielenie Państwa od historii, tradycji, kultury, języka i wartości narodowych. Koniec dyktatury plemiennego nacjonalizmu. W Państwach UE obowiązują tylko wartości wskazane przez art. 2 TUE, bez względu na kompetencje UE wskazane w art. 5 TUE oraz procedury wskazane w art. 7 TUE.
  6. Postulatem ostatnim jest rozdzielenie Państwa od demokratycznych wyborów - koniec dyktatury większości. W Unii Europejskiej panuje demokracja liberalna, która obowiązuje jako jedyna powszechnie wiążąca. 
  7. Postulatem ostatecznym jest rozdzielenie Państwa od wszelkich kompetencji - koniec dyktatury kompetencji Państw Narodowych

W UE panuje Jego Omnipotencja Przewodniczący Rady Europejskiej albo Komisji Europejskiej, co zostanie rozstrzygnięte przez losowanie lub mianowanie przez wielkiego Muftiego Europy.

____________________________________________________________________

Cały tekst umieszczony wyżej nie jest żartem, ani też nie jest karykaturą, persyflażem lub podobnym humorystycznym zniekształceniem. Uważnie i powoli czytając z odpowiednim dystansem dostrzeżemy ze zgrozą, że zaprezentowane wyżej postulaty są już w Europie zrealizowane. Są faktem i praktyką w nieomal 87%. Ten tekst zawiera prawdziwą relację z europejskiej rzeczywistości z niewielką jedynie domieszką ironii (13%).
Dopiero wtedy widać jak poważna misja została postawiona przed współczesną Polską. Dopiero wtedy staje się widoczny absurd i organiczny oksymoron ideologii demokracji liberalnej i dyktatorskiej omnipotencji poprawnosci politycznej oraz mitu europejskich wartości (artykuł 2 TUE). Traktatowa definicja tych wartości polega na tym, że nie jest definicją, jest odesłaniem do ogólników. Jest odesłaniem do wszelkich dowolnych interpretacji, z których większość może być tajna lub skrzętnie ukrywana.  

Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. Weźmy taki przykład. Dlaczego tak wielu z nich tak bardzo czuje wielki "STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM" [link]

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:8)

Komentarze

8. Oddzielenie państwa od pieniądza i własności . Każdy ma uprawiać komunalne poletko marchewki i ziemniaków przy pomocy motyki (no niech już będzie stalowej ,a nie drewnianej ) .

O nie ,wróć ... to akurat wcielił w życie z powodzeniem absolwent paryskiej Sorbony niejaki Pol Pot w Kambodży .

(Dla chętnych (hardcore) ,w wersji z motyką drewnianą ,w duchu Jean Jacques Rousseau "powrót do natury" )

Zdaje się ,celem  tych wszystkich konwergujących tendencji jest ... hasło klasyka tego nurtu - Pana Kononowicza "Nie będzie niczego" .Najbardziej konsekwentny,śmiały i odważny postulat dekonstruktywistyczny !!! 

W sumie to może taka praktyczna realizacja teorii "pulsacyjnego Wszechświata" bang-kolaps-bang-kolaps :-) Teraz etap kolapsu ...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1577982

 Witam! " Inicjatywa Polska "?. To jakaś aberacja tych czerwonych bydląt, którzy profanują słowo Polska. Kraj w którym ponad 90% ludności uważa się za katolików, jest atakowany przez niedobitki komunistyczne. Lewactwo porwało się z motyką na księżyc. Mimo wszystko państwo i kościół musi stanowczo zareagować, bo będzie jak z ulicami zbrodniarzy pachołków sowieckich. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1578014

Brawo!!! 100/100

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1578068

A może nam do lasu iść ?

Może nam powrót do natury ? 

TAM pewnie bliżej BOGA jest. 

I świat tak piękny, bez cenzury.

I domki w lesie można stawiać.

I kozy w domkach można doić.

Strzelbę pod ręką ciągle mieć,

I szablą buty do stóp sposobić.

I polityki nie  uprawiać!

A szukać jeno Bożej Woli.

 

A ONA pewnie blisko jest.

Tylko my ONEJ nie widzimy.

Bo mgła tumanów skrywa JĄ!

i w letnie dni, i w ciężkie zimy.

Więc, na szerokie tory nam!

 

Zielone światło - i do lasu.

Tam jasna przyszłość czeka nas.

Bez polityki, bez zgiełku miast,

Kozy tam jeno i życie bez stresów.

Rozdział od państwa po wszystek

 czas...........

:

https://www.youtube.com/watch?v=j_2FmWfb43I

Ten mój wierszyk, bezsensowny na rzut oka, napisał się jako swoista reakcja na obejrzany wczoraj reportaż z Rosji, z którym zapoznać można się po kliknięciu na ten powyższy i poniższy link. Mam wrażenie, że treść reportażu dotyka w swoisty sposób tych dywagacji na temat rozdziału państwa od kościoła, na temat rozdziału wszystkiego od wszystkiego i wszystkich od wszystkich. Także słowa bohatera tego krótkiego filmiku, jego opinie dość bezkompromisowe rosyjskiej obecnej rzeczywistości, oceny ludzi ruskich zwykłych, i tych czerpiących zyski z tego jak tam jest, i chcących aby było tak jak było - dotykają w swej ocenie naszej rzeczywistości także. Tych naszych degeneratów, beneficjentów tego jak było, dotykają tych wszystkich POtuskich POstkomuszych złodziejów, tych ćwierć yntelygentów pokroju matoła, szetyny, rubikoni czy myszek różnych wściekniętych, myszkiewiczów, lubnauerowych, czy innych różanych "gwiazd" yntelektu made in PełO.

Zapraszam do dyskusji po.

Raz jeszcze ten link

:

https://www.youtube.com/watch?v=j_2FmWfb43I

P.S.

A żeby było ciekawiej, to informacja o tym, że bohater reportażu powyższego znany jest powszechnie w Rosji, bo był kandydatem na prezydenta w poprzednich wyborach. Ciekawie pewnie wyglądałaby Rosja Germana, gdyby wygrał. Jakże inaczej wyglądałaby niż ta dzisiejsza Putina. Pofantazjujmy.......

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1578034

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1578035

Poznaj fragment pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka – Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«: 
Rozdz. XXXI- MESJANIZM A KOMUNIZM
"Musi być krwi przelewanie na świecie i podczas tego zamieszania
odbierzemy zgubę naszą, za którą się teraz uganiamy. Podobnież, gdy woda
mętna, wtenczas dobrze ryby łowić. Tak też, gdy się świat krwią zaleje,
będziemy mogli ułowić rzecz, która do nas należy"319
"Skoro zejdzie zorza i poranek Abrahamowy, żadna władza nie pozostanie
w ręku tych, którzy ją teraz posiadają"320. Poranek Abrahamowy
w pojęciach żydowskich oznacza spełnienie się obietnic danych przez Boga
Abrahamowi: "nasieniu twemu dam ziemię tę"321.
Obietnica ta odnosi się do ziemi Chananan, na którą Abraham co dopiero
wstąpił, po opuszczeniu rodzinnej ziemi Haran, jak to widać z całości tekstu.
Tymczasem żydzi na podstawie tej obietnicy opierają swe roszczenia do opanowania
całego świata, jako całej ziemi.
Jeśli jednak te wypowiedzenia Franka "wtajemniczonego" i pochodzącego
z rodu rabinackiego, zestawimy z nauką i działalnością Mardochaja Marksa,
wywodzącego się z szeregu rabinackich pokoleń, to zobaczymy zadziwiającą
łączność, a nawet cel wspólny.
Zaznaczyć tu jeszcze należy, że od nieudanego wystąpienia Franka jako
mesjasza, finansowanego i posłanego przez żydostwo z Turcji do Polski, nie
było żadnego więcej pseudomesjasza, a w poprzednich wiekach bywało ich
czasami po kilku.
W sto lat dopiero po wystąpieniu Franka występuje Marks w Niemczech,
który tak samo jak Frank jest przygotowany do swej roli przez zmianę religii,
bo jak Frank powiedział: "potrzeba przede wszystkim przedostać się do
społeczeństwa obcego, choćby obwarowanego jako forteca i wtedy dopiero
można je pokonać"322.
Potrzeba zatem przyswoić sobie wszystkie formy zewnętrznej asymilacji,
tak co do narodowości jak i co do religii, pozostając w duchu żydem, by móc
swobodnie rozkładowo działać od wewnątrz na rdzenne społeczeństwo, bo jak
mówi Frank:
"Powiadam wam, kto się nie pomiesza z narodami, daremna praca
jego"323.
str. 116
_____________________________________________________________
319) Cfr. Kraushar 1. c. 11. str 122, z Księgi Słów 56.
320) Kraushar, 1. c. 11. str. 402, z Księgi Słów 367.
321) Gen.l2.7.
322) Cfr. Kraushar 1. c. II t. str. 332 z Księgi Słów 1400.
323) Cfr. Kraushar 1. c. 11. str. 425 z Księgi Słów 1013.

Do takiego pomieszania się z narodami przyczyniacie w wysokim stopniu
przyjęcie religii chrześcijańskiej, celem uśpienia czujności rdzennych narodów
i pozyskania ich zaufania. Frank w tej sprawie poucza:
"Do rzeczy, do której my staramy się przyjść, bez chrztu, w którym
jesteśmy, przystąpić nie można"324.
Wspomniany już Hans Kohn, mówiąc o chrześcijaństwie, które oparte o mesjaństwo
Chrystusa, wcisnęło się w szerokie masy świata rzymskiego, dodaje:
"podobna pewność nowego, koniecznie mającego przyjść porządku świata,
uczyniła z nauki żyda Marksa Ewangelię dla mas europejskich. Także
i tutaj mesjanizm stal się celem dążeń, sam w sobie dla jednostki niedostępny,
czyli że jednostka nie może tego mesjanizmu urzeczywistnić. Nie
Bóg jednak sprowadza tu królestwo przez jednorazowy akt łaski, tylko
konieczność praw świata socjalnego naukowo uznana"325.
A zatem "nowy porządek świata, który koniecznie ma przyjść", to wyrażenie
odnoszące się do proroctwa Jakuba, przepowiadającego przyjście Mesjasza326,
które Hans Hohn zastosowuje do socjalizmu Marksa i zaznacza, że "socjalizm"
żyda Marksa, kierowany ideą mesjańską ma zmienić obecny ustrój społeczny
i zaprowadzić nowy, czyli ma założyć królestwo mesjańskie, królestwo izraelskie,
tj. wszechświatowe królestwo żydowskie "z władcą wszechświata ze świętego
nasienia Dawidowego", jak to bliżej jeszcze określają"Protokoły mędrców
Syjonu"327.
Widzimy więc, że socjalizm żyda Marksa ma cel mesjanistyczny i zdąża do
założenia wszechświatowego królestwa żydowskiego przez wszechświatową
rewolucję. Dąży do tego Marks jako "potomek szeregu rabinów i doktorów
w Piśmie", jako przejrzysty i jasny talmudysta, "któremu nie przeszkadzały
puste drobiazgi i który talmudysta pozostał... Ożywiał go dawny materializm
hebrajski, który karmił się wiecznie marzeniem o raju ziemskim i odczuwał
wiecznie odległą i wątpliwą nadzieję edenu po śmierci. Był nie tylko myślicielem,
był również rewolucjonistą, czerpiącym swój sarkazm i inwektywy...
ze źródeł żydowskich"328.
str. 117
_____________________________________________________________
324) Cfr. Kraushar 1. c. 11. str. 428, z Księgi Słów 1069.
325) Hans Kohn, Die politische Idee des Judentums S. 41.
326) Gen.49. 10.
327) Prot. 24. §215. 219.
328) Bernard Lazare, L'Antisemitisme, p. 34. Paris 1933 Cfr. Nasza Przyszłość — Warszawa
1938 — Styczeń str. 46.

Pamiętaj: i Ty możesz być Trzeciakiem!
 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1578044

Ten "postulat" rozdziału kościoła  od państwa to nic innego jak kolejna próba pozbawienia Polaków "korzeni".

Państwowość Polski rozpoczęła się od Chrztu, od przyjęcia DEKALOGU jako fundamentu prawnego i moralnego. Polak = katolik. Odrzucenie wartości chrześcijańskich w funkcjonowaniu Państwa i we wszystkich relacjach  społecznych, prowadzi do likwidacji Wspólnoty Narodowej. Talmudystom i komunistom zawsze chodziło o to samo, rozbić jedność, skłócić jednostki, zdemoralizować społeczeństwo, aby zawładnąć wszystkim. Nie wystarczy o tym mówić, nie wystarczy tylko się bronić. Bierność służy wrogom Polski. Wojna polsko-polska właśnie temu służy. Dlatego uważam, że należy teraz za wszelką cenę wesprzeć, wspierać to co Katolickie i Narodowe. Oby nową Partię Wolności nie "przeniknęły" już na początku "wirusy" żydo-komuny.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1578047

TAK jest niestety. TA inwazja pejsatych na Naszą Polskę odwieczna jest. Jak zaczęła się za Króla Kazimierza Wielkiego, przez podstawienie mu do królewskiego łoża żydówki Estery, tak wciąż trwa i trwa. Zmieniają się tylko te "podstawki". Zawsze jak czytam wpisy jak powyższy, na pamięć przychodzi mi artykuł, który znalazłem lata temu w sieci, a który dotykał tego kazimierzowskiego błędu, który wciąż na Polsce naszej się mści, i odorem czosnkowym razi.

Nie moge znaleźć tej historii powtórnie. Wspominałem już chyba o tym kiedyś na naszych niepoprawnych łamach. Rzecz dotyczyła pejsatego agenta, który zadanie miał wykonywać i służbę pełnić w Naszej Polsce Kazimierzowskiej. Przywędrował do Kraju nad Wisłą gdzieś z Niderlandów. Nazwisko miał bardzo charakterystyczne. Mówiące  właściwie wszystko o misji, którą go obarczono. Nazwał się, albo też nazwali go "misjonarze" -

(czyli ci starsi, których zadania miał wykonywać) 

POLAK!!!

No i misja tamtego żyda "polaka" wciąż trwa! Wciąż nowe przybiera odsłony. Wciąż niespełniona jest. I jak myślę nigdy spełniona nie będzie. Choć jak usilne są starania tego ludu to widać, słychać i czuć......

A jak się nazywa obecny prymas Polski? Czy ktoś może mi powiedzieć ? Przyznam, że nie śledzę od tej strony tych spraw. A one przecież takie ważne są. To JEST Nasze BYĆ ALBO NIE BYĆ!

P.S.

Prośbę miałbym wielką do Przyjaciól Niepoprawnych. Ja nie jestem biegłym w tej materii - w poszukiwaniach sieciowych. Może ktoś bardziej biegły mógłby odszukać historię tamtego żyda o nazwisku Polak ??? Zgłębiać trzeba czasy dawno przeszłe, czasy królowej hiszpańskiej Izabeli, czasy gnania precz na Wschód tej pejsatej nacji, tak bardzo wrogiej innym narodom, żywiącej do tych innych narodów taką straszną pogardę........Czego przykładem, niestety - były premier Naszej Polski, żyd Borys Lewartow znany pod nazwiskiem - Bronisław Geremek

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1578066