PO w obronie gangsterów na prezydenckich fotelach w samorządzie

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Wyobrażam sobie międzynarodową awanturę, po pierwszym naszym ruchu w sprawie reformy ustroju samorządu terytorialnego. Pierwsza testująca ten układ propozycja ograniczenia ilości kadencji prezydentów spotkała się z twardym oporem. A my nie możemy mnożyć konfliktów...

 
Mogę powiedzieć dwie rzeczy:
  1. Pierwszym narzędziem bolszewickiego komunizmu jest sieć lokalnych, zdemoralizowanych sitw, układów i mafii - tak było od 1945 roku. Słowo "układ" było w bolszewickich czasach słowem kluczem, określającym możliwość działania. Masz układ w Komitecie Powiatowym - przechodzisz. Nie masz układu - odpadasz.
    Klasyczna komunistyczna mafia. 
  2. W 1981 roku, w czasie I Zjazdu Solidarności pomysł "Polska Samorządowa" był jednym z ważniejszych projektów, którego celem miało być zneutralizowanie komunistycznej wszechwładzy. Wtedy, w 1981 roku nikomu do głowy nie przychodziło, aby pokonać komunistyczną dyktaturę. Każdy pomysł na skruszenie ich mafijnej potęgi był dobry.

Prawdopodobnie komunistyczni mafiozi już w 1944 roku wiedzieli w czym rzecz i zabrali się za wrogie przejęcie ówczesnego samorządu terytorialnego, instytucjonalizując lokalne mafie. Ktokolwiek pamięta na własnej skórze historię Polski po 1945 roku wie, że nadawanie lokalnym układom instytucjonalnej formy, pozorowanie uspołecznienia metodą wrogiego przejęcia tradycyjnych i sprawdzonych instytucji więzi społecznej jest globalną strategią komunizmu. Na świecie w ten sposób komuniści przejmują i/lub korumpują globalne struktury organizacji pozarządowych (NGO) i równocześnie uruchamiają wrogie przejęcia wszelkich instytucji publicznych tam gdzie to jest możliwe. Dotyczy to struktur lokalnych, akademickich, państwowych i międzynarodowych.

W Polsce w ten sposób ukradziono Polakom ruch spółdzielczy, instytucje samorządu gospodarczego, terytorialnego (tzw Rady Narodowe), a także NGO itd. 
KONSTYTUCJA 1997 ROKU USTABILIZOWAŁA WROGIE PRZEJĘCIA INSTYTUCJI OBYWATELSKICH, KTÓRE OD TEGO CZASU STAŁY SIĘ INSTYTUCJAMI WŁADZY. 
 
W ten sposób ukradziono nam nasze życie. 
Na przykład:
Dlaczego pani Hanna Gronkiewicz-Walz albo
Paweł Adamowicz są nieusuwalni?
 
Ano dlatego, że samorząd terytorialny, zgodnie z konstytucją, jest ostoją lokalnych mafii i różnych układów, a ich faktyczna nieusuwalność jest gwarantowana przez konstytucję. 
 
Dlatego Oni tak zażarcie bronią tej konstytucji.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze


niepoprawni [link] maciej1965

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1571153

Komuniści i ich spadkobiercy mają do stracenia ogromne pieniądze. Jeśli wydajność ich złodziejstwa sięgała 50 miliardów złotych rocznie, to... 
No właśnie co?
Spróbujmy policzyć. 
Mianowicie podzielmy te 50 miliardów, przez 37,5 miliona ludzi mieszkających w Polsce. 
 
50.000.000.000 zł ukradzionych pieniędzy : 37.500.000 mieszkańców = 1.333
 
Co roku panowie od komunistycznej opozycji każdemu z nas kradli 1.333 zł (słownie tysiąc trzysta trzydzieści trzy złote) tylko przy pomocy karuzeli VAT. Dlatego teraz starcza i na program 500+, na niepełnosprawnych, na mieszkania i nawet na wojsko.
 
A co dranie piszą?

[link] Absolutny szczyt kłamstwa i chamstwa. Propaganda na hitlerowskim poziomie.
Zapewne dlatego nazywają nas faszystami.
Każdy sądzi według siebie.
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1571154

  Antypolska, zbrodnicza mafia z PO i (post)nowoczesnej powtarza za nienawidzącą Polaków i polskiego patriotyzmu towarzyszką Holland, że chcą: "żeby było, jak było". Czyli żeby mafiozi z PO, PSL i im podobni - mogli rabować Polskę i Polaków bez żadnych przeszkód ze strony CBA, prokuratury i sądów.

  A totalitarna czerwona hołota, czyli nienawidzące polskiego patriotyzmu stalinowskie małpy narzucające m.in. totalną bolszewicką polityczną poprawność - mogły znów bez przeszkód być finansowane przez państwo z podatków polskich patriotów.

  Dlatego przestępcy z mafijnego PO i ich sprzymierzeńcy mający wiele wspólnego z totalitarnymi komunistami i ogłupionym propagandą lewactwem - łączą się pod typowo bolszewickim, załganym hasłem działania w "obronie wolności i demokracji"...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1571156

Ani nie są żadnymi totalnymi opozycjonistami - ponieważ nie są opozycją w Polsce, nie są także żadnymi post-komunistami, post-politykami, nie uprawiają post-historii, ani post-relatywizmu albo post-marksizmu. Nie są nijakim post.

Oni są czystej krwi komunistami, oni są czerwieńsi od malin, z krwi i kości prawdziwymi komunistami są. 

Cała reszta to klasyczna dla komunizmu maskirowka, nowe kłamstwa w miejsce starych. To jest odwieczne zachowanie biomimetyczne wszystkich pasożytów. Oni jak modliszki gotowi są ukręcić łeb partnerowi w trakcie miłosnego aktu. Oni są jak kleszcz, który wwierci się w zdrową tkankę społeczna, by ją zatruć i sparaliżować, by ją potem ssać i ssać, by ją wyssać na śmierć. Taka jest prawdziwa definicja komunizmu.

Żadna tam ideologia albo broń Boże marksizm. Nic z tego. Po prostu pasożytnicza formacja społeczna, posługująca się wszystkimi właściwymi pasożytom strategiami przetrwania. Są jak malaria. Plasmodium falciparum.

Zorganizowana grupa przestępcza. Żadna ideologia lecz tylko i jedynie bezczelna maskirowka.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1571160

Szopenfeldziarze grasuja w sklepach, doliniarze w kieszeniach. Komuniści napadają na całe państwa. I tyle. Niemcy przywieźli Lenina w zaplombowanym wagonie by napadł na Rosję.

Tym się różni zwykły złodziej od komunisty. Celem napaści.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1571161

  Witaj! No, już myślałem, że nie nazwiesz ich po imieniu. Nie było dekomunizacji, dlatego mamy nowe rozdanie komuny i żydo- komuny. Resortowe dzieci i pospolici lewaccy przestępcy, oraz agentura. Ta lewacka zaraza okupuje całą Europę i nie tylko. Główny zawiadowca w Moskwie. Oni zaczynali od błyskotliwych zegarków, kończąc na niewyobrażalnym długu publicznym i zniszczonym kraju. Ta patologia nawet się nie cofnęła, grabiąc emerytów z wypracowanych środków. Wierzę mocno, że powoli kraj zostanie ustabilizowany prawnie, a pachołki obcych zostaną rozliczeni z łupów i trafią gdzie jest ich miejsce. Zauważyłem, że stare komuchy pokroju Millerów, Kapuchów, Ryśków zniknęli ze sceny przyczajeni, ale aktywni inaczej. Dociera, że Dill może się nie udać i mogą stracić łupy wędrując za kraty. Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1571168

Jest karalnym kłamstwem, czynionym w złej wierze. To jest oszustwo.

 
Kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
 
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1571155

 

Komunizm jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodnicznymi środkami.

Zmodernizowana wersja została zredagowana w sierpniu 2018 roku (20.08.2018).

Komunizm jest zjawiskiem globalnym. Celem ataku realizowanego przez zorganizowane grupy przestępcze są całe państwa lub nawet państwowe systemy, instytucje lub organizacje międzynarodowe.
Niniejsza definicja jest ciągle doskonalona, bardzo chętnie przyjmuję wszelkie uwagi i udoskonalenia. Autorem jednej z najważniejszych poprawek jest Aleksander Ścios, który w 2007 roku zauważył konieczność uzupełnienia tej definicji o gotowość posługiwania się przez komunistów wszelkimi dostępnymi środkami. Historia nauczyła nas, że rzeczywiście komuniści nie cofną się przed niczym, przed żadnym draństwem. [link]

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1571224

bo my - nie, nie 4-go czerwca 1989 r., a w 2015 obaliliśmy komunizm.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1571250

Choć nie tyle już obaliliśmy, ale wciąż obalamy. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1571269