PIENIACZ Z NIENAWIŚCI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
ULUBIONĄ FORMĄ ISTNIENIA KASTY PRAWNIKÓW JEST PROCES. Kasta prawników rozgrywa swoja partię, wciągając państwo w proces rozgrywany znaczonymi kartami - Franz Kafka by tego nie wymyślił. Kiedyś mówiono o takich ludziach "PIENIACZ".
CAŁA TOTALITARNA OPOZYCJA TO "PIENIACZE Z NIENAWIŚCI", którzy co dzień posługują się mową nienawiści, zachowują się tak, jak kiedyś naziści prześladujący przeciwnika politycznego, rozdymając antypisowski rasizm, krok po kroku wszczepiając w domeną publiczną odporność na zło.
"Aby zbrodnia przestała niepokoić, trzeba ją przenieść w normalność. Tylko tyle i aż tyle. To jest jądro tej metody, najważniejszy jej cel. Zalegalizowanie draństwa.
Międzynarodowa kasta prawników zawsze dąży do prowadzenia wojny w wybranej przez siebie przestrzeni i na własnych warunkach. Każde ustępstwo, każda próba kompromisu będzie wykorzystana do kolejnego wznowienia procesu, do zainicjowania następnej napaści.
To właśnie budzi prawdziwą grozę! [link] oraz [link]. To jest diagnoza z roku 2009. Dziesięć miesięcy przed smoleńską zbrodnią.

Najlepszym przykładem jest aktualny stan sprawy polskiego rządu przed majestatem sądu zwanego TSUE. Ledwie polski rząd postąpił krok w tył, a już polski NSA wysłał do TSUE kolejne pytania prejudycjalne.

PROCES! PROCES! PROCES!
TRALALA!
Niechaj wiecznie trwa!
ZAMĘCZYMY WAS!

Naprawdę warto zastanowić się nad tym, z kim mamy do czynienia. Na przykład, gdy mamy konflikt z chamem albo pozbawionym sumienia komunistą, to każde ustępstwo, po prostu każdy ruch w stronę porozumienia interpretowany jest jako słabość, która jest zachętą do kolejnego kopniaka. Profesor Piotr Gliński miał 100% racji: "PiS jest traktowany przez opozycję tak, jak kiedyś byli traktowani przez propagandę Josepha Goebbelsa wszyscy podludzie w III Rzeszy" [link]. Pogarda, nienawiść i zło jako codzienne narzędzie polityki.
 
Nie spodziewam się, że ustępstwo w stosunku do TSUE może spowodować wycofanie się Komisji Europejskiej ze sporu z Polską. Przeciwnie! Spodziewam się rozzuchwalenia zarówno antypolskiej rodzimej opozycji jak i podkręcenie agresji ze strony unijnych urzędników. Fakty z aktualnego serwisu informacyjnego zdecydowanie potwierdzają tą ponurą prognozę. Po prostu nowa erupcja dyfamacyjnej pogardy i nienawiści życzliwie wspierana przez luminarzy totalitarnej opozycji.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

"PiS jest traktowany przez totalną opozycję tak, jak kiedyś byli traktowani przez propagandę Josepha Goebbelsa wszyscy podludzie w III Rzeszy" [link]. Pogarda, nienawiść i zło jako codzienne narzędzie polityki.
Pozwoliłem sobie na uściślającą modyfikację diagnozy wicepremiera Piotra Glińskiego, tak aby była bezspornie zgodna z faktycznym stanem rzeczywistości.
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1575774

I znów o tym mało pojętnym uczniu Goebbelsie, w porównaniu oczywiście do jego żydo-bolszewickich nauczycieli!

Pozdrawiam   

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1575777

... i może nożyce się odezwały .

https://www.pch24.pl/czy-premier-morawiecki-ugnie-sie-pod-presja-lozy-bn...

 Żeby tylko nie wpaść w "mesjanizm" :-) ... ,ale zdaje się Polska wyjątkowo nie pasuje do schematu ,że "europejskie narody w czasie II Wojny Światowej wymordowały swoich Żydów" . A chyba ta cała "pedagogika wstydu" , służy temu ,by wpasować do tej "narracji" .  Operacja na "zbiorowej świadomości" . Kultura europejska/chrześcijańska została ufundowana na niesprawiedliwym procesie i śmierci Zbawiciela. Czy przypadkiem przejście od chrześcijaństwa do "postchrześcijaństwa" ,nie jest taką "podmianką" Chrystusa  na ofiary Holocaustu . Zdaje się ta loża stoi na straży takiego "nowego porządku" . I tutaj ta "niesforna" Polska , bo nie kolaborowała z Hitlerem , w czasie okupacji raczej pomagała Żydom ,a po wojnie w aparacie represji nowego okupanta była znaczna nadreprezentacja tawariszczy Jewrejów . Po prostu !!! ZONK !!! na całej linii  . Jak tu ciosać ,by włożyć do wypróbowanej na zachodzie formy ... właściwie niemożliwe . 

Może te TSUE , Timmermansy ,Verhofshtaty ,447 ,"Ustawy o IPN" , FT ,NYT  itd.  to tylko odprysk tego "problemu" .

Krok w przód , krok w tył , nic tu nie zmieni .

A Polacy jak te dzieci z Wrześni ... "Nie będziemy po niemiecku gadały " , "Nam chrzest się "przyjął"" , "Nie chcemy ponowoczesnego/postmodernistycznego postchrześcijaństwa" . Zobaczymy co będzie dalej ... :-)

W sumie dosyć "fundamentalny" problem .......

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/postmodernizm/

:-)

A zdaje się ,stosowanie sterydów ma konsekwencje ,które ujawniają się wcześniej ,czy później .

Więc czy każde tykanie i naruszanie "jedynie słusznej" , "koszernej" narracji/hagady o Holocauscie ,grozi naruszeniem "continuum czasoprzestrzennego" i destabilizacją demokracji liberalnej ? Może tak . Polska historia , jest chyba tutaj "kluczowa" ? ... A rozpad bloku sowieckiego też jakoś zapoczątkował się w Polsce . Języczek u wagi ??? :-) No ale może już dość tego "mesjanizmu" .

A zdaje się Lenin ,czy Stalin powiedział ,że komunizm pasuje do Polski jak do ?krowy? siodło . Chyba postmodernizm takoż samo ... No cóż taki los "nieschematycznych" :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1575779