Konstrukcja pasożyta dławiącego Polskę jest dobrze znana,...

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Używamy sobie na BM24 tagu "SSS" dobrze dla nas zrozumiałego. To jest tag określający społeczność wszystkich możliwych zaprzańców wywodzących się z bardzo różnych kątów. Są to agentury wpływu rozmaitych interesów, różne puczymordy i grabce. Jest to płatna agentura, są to także fanatycy i mówiąc gwarowo najrozmaitsze gównojady, faszerowane nienawiścią i bezrozumna złością. Są to ofiary różnych odmian propagandy, ponieważ mamy do czynienia z zagraniczną propagandą antypolskiej wojny informacyjnej i niby polską choć rodzimą propagandą wstydu, jest w tym tyglu chmara poputczików polskich, ruskich i europejskich służb, czyli chłopy ze WSI i od STASI oraz wprost z ŁUBIANKI, po prostu cała AGORA wrogów polskiej suwerenności i narodowości. Polska strona wrogiej Polsce bandy to także sieć tak zwanych organizacji pozarządowych (NGO) finansowanych w rzekomo pięknych celach ale mocno zatrutymi pieniędzmi. Czyli nasza polska "SSS" = "Straszna Sitwa Smolara".

Jest i zagraniczna antypolska wrogość, która także nie jest jednolita i ma złożoną strukturę i reprezentuje zupełnie różne interesy, niestety zbyt często wzajemnie infiltrowane i wykorzystywane do celów i politycznych i ekonomicznych. Jest więc globalne lewactwo podobno apolityczne ale za to szerzące antycywilizacyjne utopie ideologiczne. Oni od swego zarania zawsze byli globalni - Marks, Engels, Lenin, Stalin i pani Stalińska od zawsze, od pierwszej rewolucji francuskiej mieli zamiar ruszyć z posad bryłę świata.
Jest i międzynarodowe pasożytnictwo budżetowe, różne mafie ekonomiczne bezczelnie zajmujące się grabieżą publicznych i przy okazji wszelkich innych pieniędzy w skali globalnej. Czyli międzynarodowa "SSS" = "Soros, Sachs, Smolar"

Konstrukcja pasożyta dławiącego Polskę jest dobrze znana,...
IMPERIUM ZŁA ATAKUJE

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:7)

Komentarze

10 maja mieliśmy przykład  "działalności" jednej z "komórek" SSS

zakłócenie Mszy Swiętej w Kościele przez jakąś chuligankę,piekielny wrzask nędznej grupki tzw "Obywateli" w trakcie przemówienia Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i uderzenie w twarz Patrioty pan Adama,przez jakiegoś kretyna chowającego się za Sztandarem  z Naszymi barwami

Następnego dnia chichoty pewnego pOSŁA.który

 nie tak dawno bawił się w rewizję poselskich torebek i teczek ,w grudniu minionego roku

Chichoty w trakcie przemówienia Ministra Błaszaka

Imperium ZŁA atakuje 

ze strachu,bo obłed  w oczach jaki ma kazda "mordeczka" wychylająca się z ekranu,to prawdziwa Epidemia STRACHU,onych 

a sam pan grześ co chwilę zmienia zmienia zdanie i jak piszą dobrze poinformowani,za chwilę przyjmie IMIĘ

Jarosław,

pozdrowienia z drogi do Normalnej Polski :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1539666