Klęska komunistycznej opozycji w Polsce. Widzę jak toną

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Toną, topią się, znikając we własnej wydzielinie, w błocie nienawiści i mierzwie własnej pogardy. Przewiduję ich koniec od dawna, spokojnie rejestruję żmudne przygotowania po naszej stronie. Wiem, ich trzeba huknąć jednym niespodziewanym ciosem, tak by nogami się nakryli, a żaden z nich ani nie kwiknął. Ostatnie obserwacje stanowczo ujawniają prawdę o tym, czym jest tak zwana totalna opozycja. Otóż ona w rzeczywistości jest totalitarną opozycją komunistyczną. Nie żadna postkomuna!

Chcąc powiedzieć co mam na myśli, najpiew przypomnę kawałek mojego dawnego tekstu "PRZYSZŁOŚĆ CZYCHAJĄCA SCHETYNĘ - OSTATNIE OSTRZEŻENIE" [link]:

Gdyby 10 lipca 2017 roku Michał Rachoń palcem tknął atakującego, musiałby uważać, aby go nie uszkodzić. Pan redaktor to kawał chłopa. Koszykarz, dwa metry wzrostu, wysportowany. Walnie raz i gościu załatwiony. Jeśli ktoś przyjrzy się filmowi, łatwo zauważy bezrozumną agresję napastnika machającego łapami.

Strategia PiS jest bardzo podobna do działania Michała Rachonia. Nie ulega prowokacji. Daje przeciwnikowi czas na popełnianie błędów i szansę na sięgnięcie po rozum. Ludzie, którzy ulegają paranoi totalitarnej opozycji wciąż mają mają szansę powrotu do rozumu. To ich problem, co z tym zrobią. Nawet elity totalitarnej opozycji mają jeszcze szansę na pokazanie, czy im chodzi im o Polskę, czy o coś innego.

Jeśli wybiorą coś innego, to czeka ich fatalna katastrofa. 

Ostrożność Michała Rachonia, to mądra polityka, to wielka odpowiedzialność i rozwaga. Widzieliśmy wszyscy atak zaślepionego nienawiścią prowokatora. Michał Rachoń tylko tknąłby paluszkiem tego furiata i byłby wrzask na cały świat. Rozjarzyłyby się petycje o interwencje zbrojne, sankcje, a może nawet bombardowania. Organizatorzy tej prowokacji tylko na to czyhają. Petru listy piszą.

Wyobraźmy sobie, że ten zaślepiony nienawiścią i bezdenną głupotą prowokator, to cała totalitarna, zacietrzewiona  opozycja. Patrzę na nich z boku i widzę ich tak właśnie jako zgraję głupców w amoku. Widzę kłamców, zarozumiałych hipokrytów. Widzę durnych i pazernych. 

MAM DLA TEJ CAŁEJ TOTALITARNEJ OPOZYCJI OSTATNIE OSTRZEŻENIE

Naprawdę bardzo poważne ostrzeżenie. Jeśli nie wycofają się, nie wrócą do rozumnego działania w polityce, to czeka ich totalna katastrofa. Tak, Pan Bóg jest nierychliwy, ale sprawiedliwy, a las Birnamski już dawno ruszył. To ostrzeżenie nie jest pierwsze, możliwe jednak, że jest już ostatnie. Mam przekonanie, że tej totalitarnej opozycji grozi straszna katastrofa, a oni są ślepi, głusi i chorzy z nienawiści. Pycha i pogarda - najważniejsza jest jednak ich głupota i wynikająca z niej kompletna niezdolność rozumienia rzeczywistości. 

Nie mają wyobrażenia ani o wyzwaniach, ani o wymaganiach XXI wieku. Niczego nie rozumieją z współczesności, nie mają pojęcia ani o prawdziwych mechanizmach polityki ani gospodarki, zupełnie nie zdają sobie sprawy z żadnego z istotnych zjawisk współczesnej cywilizacji globalnej. Poruszają się po XXI wieku jak słoń po składzie porcelany, zachowują się jak małpa w kąpieli w bajce Aleksandra Fredry. Elita Platformy Oszustów.

Dzisiaj słyszałem redaktora Andrzeja Potockiego, który mówił głośno. Powtórzę to własnymi słowani. Jesteśmy wkurzeni. Mamy dość ich chamstwa. Scyzor nam się w kieszeni otwiera gdy widzimy ich bezczelną zdradę, krew mnie zalewa, kiedy ich prowokatorzy profanują nasze świętości. 

Prowokator o polskim nazwisku Paweł Adamowicz staje w sojuszu z Albertem Forsterem namiestnikiem Okręgu III Rzeszy Gdańsk-Prusy Zachodnie. Koledzy, na tym samym stanowisku, nie życzą sobie Wojska Polskiego na Westerplatte [link]. To 10 sierpnia roku 2018. 

Dziesięć dni wcześniej pani Ewa Gowor, działając w imieniu Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy 1 sierpnia 2018, w dniu obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zakazuje Marszu Pamięci, wysyła policję przeciwko świętującym Polskim Patriotom. Prawda wychodzi na jaw - Pani Ewa Gowor jest absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego [link]. Tego samego dnia siedmiu zdrajców polskiej niepodległości fałszuje orzeczenie Sądu Najwyższego [link], aby zrezygnować z polskiej Niepodległości, zawiesić polskie ustawy i poddać polską suwerenność prawną obcym. Wbrew polskiemu prawu, łamiąc polską konstytucję.

Z warszawskiego magistratu już pobrzmiewają powarkiwania, przeciwko wojskowej defiladzie 15 sierpnia w dniu Wojska Polskiego. To jest ciągły, wręcz monotonny ogień kolejnych prowokacji, ciagłe dudnienia gradu obelg i pogardliwych pohukiwań, wszystko aby nas rozjuszyć, aby komuś pękła żyłka, aby komuś z nas odbiło.

Dlatego musimy działać według strategii Michała Rachonia. Niech wyłazi czerwone pierze z ich komunistycznych rupieci. Prawda jest prosta. To my ich grillujemy naszym spokojem, naszą cierpliwością. To ich nerwy ponoszą. Skoro Paweł Adamowicz sam ujawnia, że jest dziedzicem hitlerowskiego stołka w Freie Stadt Danzig i nie chce doprowadzić do poróżnienia z Niemcami, to niech wszyscy to zobaczą. Niech to aroganckie łajdactwo samo się ujawni. Nie sądzę, że pan Paweł Adamowicz nie zdaje sobie sprawy z kim sam siebie solidaryzuje w braku zgody na polskie Wojsko Polskie na Westerplatte. Przy okazji pojawia się kolejny delikt konstytucyjny - konstytucyjne miejsce samorządu terytorialnego. Chociażby dlatego, że rocznica wybuchu II Wojny Światowej i rocznmica bitwy o Westerplatte nie jest świętem lokalnym w Gdańsku, ale jest POLSKIM DNIEM CHWAŁY WOJSKA POLSKIEGO. Polska samorządowa także jest Polską. 

Widać, jak im dekiel odbija. 

Rok 1939 - Albert Forster
(fot. - https://twitter.com/ewa_stankiewicz Marek Markowski @panzer_w1959)

I ważna w tym kontekście uwaga. Nasz Naród nie jest skłócony, a ludzie po prostu mają różne poglądy i na tym polega wolność słowa, szacunek do człowieka, a także jego prawo.

Ale są jeszcze w Polsce ludzie wychowani w czasach komunizmu, którzy mają totalitarne dusze i nie mogą pogodzić się z żadną różnicą poglądów, którą nazywają skłóceniem. I oni właśnie nawołują, abyśmy wszyscy byli razem, abyśmy zarzucili kłótnie, nawet jeśli to są konstruktywne spory, krzyczą abyśmy wszyscy mówili jednym głosem, bo później wszyscy, którzy mają inne zdanie będą siedzieć.
A wszyscy, którzy choć trochę mają inne zdanie, chcą czy nie chcą - będą musieli mówić jednym głosem. I wtedy znowu będzie tak, jak kiedyś już było. A jak kto tylko piśnie, to oni już odzyskają dawne kazamaty na Rakowieckiej. Będziesz siedział! Będziesz siedziała! Będziecie siedzieli! To już dzisiaj jest ulubione hasło obrońców wolności dla starych ubeków. 
_____________________________________________________________
 
Zacytowałem wyżej dosłownie niezbyt stary komentarz [link] dlatego, że głupio totalitarna opozycja opowiada bzdury o skłóceniu polskiego narodu, non stop dolewając oliwy do ognia, judząc kolejnymi prowokacjami, a gołym okiem widać, że oni przeciwstawiają nam swoją własną dyktaturę i komunistyczny zamordyzm. To oni są agresorami, oni są bezpardonowymi napastnikami, wykorzystującymi kazde zdarzenie jako pretekst do ataku. Tak samo jak dzisiaj Paweł Adamowicz wygrzebuje pretekst już raz wykorzystany w roku ubiegłym. Już wtedy był to nędzny pretekst, i cała ich prowokacja, trzeba być naprawdę małostkowym draniem, aby nadal tak działać.
 
Prowokator woła o konsensus, cham opowiada o grzeczności, a diabeł ogonem na mszę dzwoni. Platforma Oszustów.

Po prostu, trzeba ich odesłać tak, aby mieli pozamiatane, trzeba to zrobić w odpowiedniej chwili, aby po ciosie nie mieli czasu gęby obetrzeć. O tym napiszę ciut później. Już wiemy jak to zrobić, argumenty mamy w rękach.

I konieczna w tym miejscu uwaga. Nie grozi im żadne niebezpieczeństwo. Nikt nie zamierza prowadzić żadnej eksterminacji, ani terroru. Wystarczy prawda. Zakładam, że nie muszę konkretnie wskazywać narzędzi, które muszą być niezawodnymi młotami eliminującymi ultra totalitarną partię antypolską. Pisałem o tym kiedyś ("OSTATNIE OSTRZEŻENIE" [link]). Czeka ich infamia*). Nikt im ręki nie poda, nawet żaden kot nie będzie chciał wysikać się do ich kuwety. 

A Oni?
Kim są Oni? 
Oni są zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w Polsce, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodnicznymi środkami.

"STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM" [link]

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

znalazłam coś ekstra, co pasuje jak ulał:)))

https://youtu.be/qCvivR_CW5I

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1570769

   Witam! Zastanawiając się głębiej nad komuną w Polsce, dochodzę do wniosku, jak szybko przyjęto słowo Postkomuna. To, że rozwiązano PZPR, nie znaczy, że zniknęli komuniści. Dalej funkcjonuje SLD, PSL. Czy rzeczywiście te pokoleniowe twory to postkomuna? To czystej krwi pokoleniowe pachołki Moskwy, czyli komuna i sprzedawczyki. Dodajmy jeszcze obecny całokształt lini Niemcy-Rosja+ rura. Przecież oni w jednych docelowo butach, aby przejąć islamem Europę, których Putin pod byle pozorem póżniej, jak wypełnią zadanie, szybko zutylizuje. Myślę jednak, że do realizacji założonego planu nie dojdzie, bo przykład Polski obudził ducha narodowego krajów Europy. Dalej twierdzę, że Polsce pilnie potrzebna Dekomunizacja, zwłaszcza po vetach prezydenta. Ci co mówią, że już póżno, sami są umoczeni w tym szambie. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1570871

Biedroń tworzy "nowy" ruch , zgrany numer przed wyborami podobnie jak z Nowośmieszną i Kukizami. Biedroń ma już hasło : "Parówy miast i wsi łączcie się"

Wśród owacji spoko kolów słychać, było też z odbytów kliknięć luźnych co to z kleksem pieczętują się pretekstem

 

A dlaczego siodełko w kieszeni?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1570873

Też tak to widzę! Totalni sami zaczynają się zżerać! Z wściekłości i niemocy popełniają co raz to wymyślniejsze debilizmy! Bardzo trafny opis teraźniejszości!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

viki

#1570877