Czy zaniedbaliśmy obronę wizerunku Polski?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Bronisław Wildstein mówi, że tak. Ja twierdzę, że było inaczej. Nie my prowadziliśmy antypolską politykę historyczną. To nie jest nasze zaniedbanie, ale świadoma i celowa antypolska polityka prowadzona przez wrogów okupujących naszą Ojczyznę w czasie II Wojny Światowej, a później kontynuujących okupację PRL i III RP [link]. Antypolska polityka historyczna dobrze służyła interesom także i innych państw, nie koniecznie wrogich Polsce.
Powiem dokładnie - była to ciągła okupacja polityczna i ekonomiczna polegająca na świadomie i celowo zrealizowanym planie zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w Polsce, aż do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację systemu prawa państwowego, w sposób zapewniający przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. [link]

Okupacja ekonomiczna była i jest oczywista, wystarczy policzyć olbrzymie pieniądze stale wyciekające z Polski z tragicznie dziurawego systemu podatkowego, by zrozumieć o jak grube miliardy chodzi. Okupacja realizowana była poprzez zainstalowanie licznych systemów pasożytniczej eksploatacji polskich zasobów materialnych i niematerialnych. Ale sprawa polega nie tylko na bezpośrednim wyprowadzaniu pieniedzy. Każdy okupant prowadzi zwykle gospodarkę rabunkową, a jeśli nie może czegoś ukraść - niszczy. Wystarczy spojrzeć na zniszczoną polską gospodarkę morską, od rybołówstwa poczynając po przemysł okrętowy. Niszczone było wszystko, niekiedy w bardzo wyrafinowany sposób. Polski przemysł górniczy został uratowany w ostatniej chwili, a przykładów niszczycielskiego szaleństwa mamy tysiące. Weźmy polskie fabryki sody i ich rabunkową eksploatację. Jest to najwiekszy w Europie zespół fabryk produkujący sodę, który działa dopóki się nie zawali. [ciech] W mojej osobistym języku nazywam lata od 1 wrzesnia 1939 roku do 13 listopada 2015 roku jako "CZAS ZNISZCZENIA" [dms].
Okupacja polityczna jest skutkiem wrogiego przejęcia władzy politycznej tylko i wyłącznie po to, aby rabunkowa gospodarka i złodziejstwo było chronione przez systemy państwowe, tak aby draństwo było bezkarne. Najważniejszym interesem i środkiem działania okupanta jest trwała degeneracja systemu prawa państwowego - tak aby uczciwi obywatele mogli być prześladowani, a bezczelne złodziejstwo znajdowało się pod parasolem ochronnym.
Tak jak w aferze Amber Gold. Tak jak w warszawskiej reprywatyzacji, w której sądy stawały po stronie bezczelnych czyścicieli kamienic. Komuniści na tyle zdegenerowali system polskiego prawa, że jego doprowadzenie do normalności zabierze lata. A system prawa wprowadzonego przez okupantów ma służyć złodziejom. Okupacyjna władza jest po to, aby trzymać Polaków za twarz. A jeśli obywatele maja sny o niepodległosci, to pan Schetyna im pokaże...
Najlepszym przykładem mocy i trwałości tego komunistycznego parasola jest ostatnie działanie pierwszej prezes Sądu Najwyższego, pani Małgorzaty Gersdorf, która wykorzystując degenerację systemu polskiego prawa, mogła jednym bezruchem zablokować funkcjonowanie najważniejszych systemów państwa polskiego.
 
Mało kto w Polsce zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejszym narzędziem utrzymujacym degenerację polskiego prawa jest pozostawiona przez komunistów Konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku, stojąca na straży degeneracji polskiego systemu prawnego, które nie chroni praw i wolności obywateli, ale jest antydemokratyczną konstytucją władzy okupanta.
 
Casus pani Małgorzaty Gersdorf jest szkolnym przykładem - widzimisię pani prezes, jej osobisty antypaństwowy interes ma konstytucyjną przewagę nad prawem i polską racją stanu. Gorzej. Pani Małgorzata Gersdorf tylko i wyłącznie z powodu posiadanej władzy może jednoosobowo orzekać to, co zechce o polskiej racji stanu, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za skutki swoich decyzji.
Jest to superkomunistyczne liberum veto w najczystszej postaci. Pani pierwsza prezes może identycznie tak samo jak cesarz Neron podpalić Stolicę, a wszyscy Polacy mogą jej skoczyć.
Tak jest, jak jest, ponieważ ta Konstytucja stoi na straży wszechwładzy każdej nieodpowiedzialnej władzy.
To jest jeden z wielu powodów konieczności wymiany tej Konstytucji.
Musimy wymienić Konstytucję władzy na Konstytucję obywateli.
Polityka historyczna jest fundamentalnym narzędziem każdego państwa poważnego - niestety do 16 listopada 2015 roku polska polityka historyczna nadal była w łapach tego samego okupanta.
Niczego nie zaniedbalismy. Nam siłą odebrano prawo do prowadzenia polskiej polityki historycznej.
 
Dzisiejsza totalitarna opozycja razem z licencją na totalną władzę z czasów PRL & III RP gorliwie kontynuowała i usiłuje nadal trzymać się polityki pełnej pogardy, niezrozumienia i zacietrzewionej nienawiści do nas, do naszej kultury, obyczaju i tradycji. Ich polityczne zacietrzewienie i brak szacunku do wszystkiego co polskie ocieka kłamstwem i pomówieniem bardziej zaciekłym niż obojętna niechęć naszych wrogów.
Jest to służalcza gorliwość neofitów.
Dlatego tej hydrze trzeba urwać łeb. Niech antypolskich rodzimych łajdaków czeka infamia.
Ich czas mija.
 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:5)

Komentarze

Ważne info do propagowania!
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/03/19/co-za-dranstwo-wojsk...
CO ZA DRAŃSTWO!!! Wojsko POLSKIE powinno NATYCHMIAST przejąć władzę w Polsce! Lepsza DYKTATURA niż WOJNA!
Uprzejmie proszę o maksymalną kolportację poniższego materiału. Być może nie wszyscy zdają sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajdujemy! Trzeba powstrzymać obecny rząd przed wplątaniem nas w wojnę! Może powinniśmy robić masowe demonstracje przeciwko zgubnej dla Polski polityce obecnych rządów?

Panowie Wojskowi!

Na co czekacie???!!! Czyż nie widzicie iż wojna zmierza do Polski wielkimi krokami??!!! Konieczny szybki zamach stanu i przejęcie władzy w Polsce!!! Inaczej wszyscy zginiemy zaatakowani przez ruskich!

PISiarze robią wszystko żeby włączyć Polskę do wojny i to na dodatek jako pierwszą!!!! SKANDAL!!! Czy obecni członkowie pseudopolskiego rządu nie powinni wisieć za zdradę Narodu Polskiego i narażanie Polaków na kolejną wojnę????!!! Czy Pan historyk Morawiecki nie nauczył się niczego z historii Polski????!!!!

Dmowski uczulał że Polska powinna wejść do wojny ostatnia jeśli już będzie to konieczne a idioci obecnie rządzący Polską idą w pierwszym szeregu i pchają nas na siłę do wojny z Rosją!!! Ktoś musi ich powstrzymać zanim będzie za późno!!! Polacy nie zjednoczyli się! Jedyna więc szansa w wojsku jeśli zostali tam jeszcze jacyś patriotycznie nastawieni POLSCY dowódcy!

Poniżej dowody bezwzględnej głupoty, nieodpowiedzialności i zdrady Polski i Polaków przez obecnie zarzadzających naszym krajem:

„Polska wesprze Wielką Brytanię w walce z Rosją. Stanowczy głos premiera Morawieckiego

Mateusz Morawiecki zapewnił o wsparciu dla Wielkiej Brytanii. – Premier Theresa May ma silnego sojusznika w Polsce. Brytyjskie bezpieczeństwo jest kluczowe dla NATO i UE – napisał premier Morawiecki na twitterowym koncie.

Rzecznik ambasady Rosji w Londynie potwierdził w nocy z wtorku na środę, że Rosja nie odpowiedziała na ultimatum W. Brytanii wobec Rosji w sprawie okoliczności ataku na Siergieja Skripala i Julię Skripal.

O północy z wtorku na środę minął termin, który brytyjska premier Theresa May dała rosyjskim władzom na wyjaśnienie okoliczności ataku na byłego podwójnego agenta Siergieja Skripala i jego córkę Julię Skripal, a w szczególności na ustalenie, w jaki sposób na terenie Wielkiej Brytanii znalazła się rosyjska broń chemiczna.” Więcej: http://niezalezna.pl/219616-polska-wesprze-wielka-brytanie-w-walce-z-ros...

„Polska może wprowadzić własne sankcje wobec Rosji w geście solidarności z Brytyjczykami – czytamy w “Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Gazeta, powołując się na źródła rządowe, informuje, że Polska rozważa wydalenie z naszego kraju rosyjskich dyplomatów lub “inne rodzaje sankcji”.

Decyzje w tej sprawie mogą zapaść już w poniedziałek.

Jednocześnie Polska opowiada się za wspólnymi, unijnymi działaniami wobec Rosji w reakcji na próbę otrucia Siergieja Skripala, mieszkającego w Wielkiej Brytanii byłego oficera rosyjskiego wywiadu.” Więcej: http://fakty.interia.pl/polska/news-dgp-polska-moze-wydalic-rosyjskich-d...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1560413

ale fragment "apelu "załączonego powyżej jest dla mnie osobiscie ,BRZMIĄCY na tyle złowrogo,ze zdecydowałam sie na zajęcie stanowiska w "tej sprawie"  przytaczam złowrogo brzmiące zdanie z tzw "Apelu " 

"Konieczny szybki zamach stanu i przejęcie władzy w Polsce!!!" czy ja coś żle przeczytałam,czy  "wojskowy zamach stanu,to ?" pytanie do adminów i czy tego typu nawoływania ,to Polska Racja Stanu? Zamach Wojskowy ? i jeszcze TO "Panowie wojskowi na co czekacie,..."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1560422

jest w Polsce "rzeczą normalną " ? 

pytanie za "100 pktów" /szczególnie w czasie,gdy odwiedzają nas goście z Niemiec  ?/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1560423