Andrzeje polskiej polityki łączcie się!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Program Woronicza 17 w pierwszą wolną niedzielę jedenastego marca. Wroga polskiej racji stanu osoba nazywa się Andrzej Halicki i reprezentuje stanowisko Platformy Obywatelskiej. Andrzej Halicki usiłował udowodnić, że Polska została z powodu byle notatki porzucona przez Stany Zjednoczone, sojusz polsko-amerykański został zerwany, a Polska obłożona sankcjami, co stanowi dowód rezygnacji z polskiego bezpieczeństwa narodowego. Artykuł 5 Paktu Północnoatlantyckiego stracony, bezpieczeństwo Litwy, Łotwy i Estonii poszło w szmaty, a PiS kłamie, że jest inaczej. Nie tylko kłamie ale i oszukuje. Towarzysz Andrzej Halicki szczególnie podkreślał użyte przez siebie słowo "oszukuje".

Andrzej Halicki stwierdził, że PiS oszukuje polską opinię publiczną, okłamuje całą politykę miedzynarodową twierdzeniem o tym, że sojusz polsko-amerykański nadal ma jeszcze możliwość przetrwania. W ten sposób stanowisko Andrzejów polskiej antypolityki: Andrzeja Gajcego, Andrzeja Stankiewicza, Andrzeja Halickiego, Andrzeja Oneta i wszystkich innych Andrzejów uczestniczących w nagonce na polską politykę zostało zdefiniowane.

Można by sądzić, że wszyscy Andrzeje polskiej polityki publicznie zapraszają Federację Rosyjską do zagarnięcia  korytarza pomiędzy Wilnem, Gdańskiem a Berlinem!
Andrzeje antypolskiej V kolumny gwarantują Władimirowi Putinowi pełne bezpieczeństwo - wkraczajcie towarzysze Moskale, Polska znowu jest bezbronna, a kraje bałtyckie są do wzięcia. Nie ma Amerykana ani w Polsce ani na Litwie...

Mamy nawet pierwsze potwierdzenie zmiany w polskiej polityce, mianowicie, jeśli wierzyć antypolskim Andrzejom, kolejny Andrzej przeprasza za polski antysemityzm w marcu 1968...

Andrzeje polskiej polityki łączcie się. 
A jak już się złączycie, to wynoście się z polskiej polityki.
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Prawda zwyciężyła. Andrzeje! Macie jeszcze jeden miesiąc czasu na to, by rozum przyszedł wam do głowy. Prawda już zwyciężyła i nie macie nic innego do roboty, jak skończyć z rżnięm głupa. Przestańcie robić z siebie idiotów.
Przypomnę wam dwa hasła, których treść ma znaczenie symboliczne:
 
Wrona Orła nie pokona!
A na wiosnę zamiast liści będa wisieć komuniści!
 
I aby było zupełnie jasne, oba hasła maja wyłącznie znaczenie symboliczne.
Wyjaśnię wam to możliwie prosto. Jeszcze mamy do czynienia z nieustającą systematycznie wznawianą waszą kampanią, przypominającą jedzenie kaszy szpilką. Pracowite rozdłubywanie, intensywne poszukiwanie, nanizywanie koralików, wciąż w trudnej służbie, w nieustannej walce z polskim patriotyzmem, który jest traktowany jako świadectwo polskiej podłości. Pracowite poszukiwanie, by z każdego kłopotliwego ziarenka zrobić możliwie największą awanturę. Nieustająca antypolska, wredna kontestacja wszystkiego.
Stajecie w obronie każdego łajdactwa, zaatakujecie każdą inicjatywę, waszym jedynym zajęciem politycznym jest dywersja.
Tylko i jedynie wasza komunistyczna dywersja.
 
A więc skończcie ze swoja dywersją, odwieście ją gdziekolwiek niech wisi, zostawcie Polskę w spokoju i ...
I wypad z baru.
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1559868

brak mycki!

 

czego mu brakuje

to na łbie mycki

byłby w pełnej krasie

towarzysz Halicki!

 

PS Słowo towarzysz może zastąpić innym -  pasującym jak ulał do delikwenta - kąpielowy!

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1559871

Czy może być towarzysz kapielowy?

Nie jestem pewien, czy mu się mycka z mykwą nie myli?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1559884