AGRESJA ASTROTURFINGU NIE ZOSTAŁA ZAWETOWANA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat
Ludzie nie dajcie się zwariować i pomóżcie Dudzie wygrzebać się z tego gówna, w które wdepnął z własnej winy. Jest w końcu jeszcze przynajmniej połowa kadencji przed całą Polską. Nie można pozwolić pijanej z nienawiści totalitarnej opozycji na triumfalne tańce. Totalitarna opozycja posługuje się globalnym astroturfingiem jak bandzior pałką - oni mają w nosie polski wymiar sprawiedliwości i doskonale wiedzą, że jak rozwalą PiS, to wtedy będą mogli wykończyć do końca także i polską sprawiedliwość.

 
Oni, dzisiejsza totalitarna opozycja, gdy była u władzy, rozwalała, wykończała i rozkradała polski przemysł stoczniowy, wyprzedawała za pół darmo polskie fabryki, banki i chce rozwalić wszystko, co jeszcze nie zostało ukradzione. A PIS im to zabiera, zabiera im banki, które znowu są już polskie, znowu ruszają polskie stocznie, są pieniążki dla dzieci, spada bezrobocie, rośnie spokój i bezpieczeństwo, nawet polska armia staje się silniejsza, a budżet wraca do równowagi...
 
To dręczy i irytuje pana Schetynę. Niewolnicy chcą się wybić na Niepodległość. Niedoczekanie! To dlatego pan Grzegorz Schetyna grozi odpowiedzialnością karną, dlatego Ruscy się wkurzają, Niemcy wrzeszczą a "postkomunistyczna" opozycja razem z nimi organizuje frajerskie protesty. Jaka tam postkomunistyczna? Przecież to po prostu normalni bolszewicy. Jeszcze chwilę temu do Moskwy sami osobiście latali, Putina w rękę całowali, z ruską bezpieką umowy o współpracy podpisywali.

Weto Dudy awantur totalitarnej opozycji nie powstrzyma, a jeszcze wrogów polskiej Niepodległości rozzuchwali. Soros sypnie groszem, a FUNDACJA OTWARTY DIALOG zorganizuje następne awantury, które będą wyglądały jako spontaniczne protesty [link]. Im przecież zupełnie nie zależy na polskiej sprawiedliwości, a nawet wręcz przeciwnie. "Wszyscy ludzie dobrej woli do pierdla, a bandyci na ulicę".

WNIOSEK
Ani minister Błaszczak ani minister Macierewicz nie powinni wyjeżdżać na urlop. Ktoś musi zapanować nad  programem napaści na Polskę [link], a także nad ścieżkami zagranicznego finansowania podżegaczy awantur [link]. MUSIMY BRAĆ SIĘ DO ROBOTY. Nie można pozwolić pijanej z nienawiści totalitarnej opozycji na triumfalne tańce.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:2)

Komentarze

Skąd my to całe towarzystwo znamy?
Te zastępy chamów, awansowanych
na - Jaśnie Panów.

Skąd ta ich arogancja i cynizm. Ta ich
Bezkresna jak ocean obłuda. Komusza
hodowla czyni cuda.

Nazbierało się - przez lata panoszenia
u nas - jedynie słusznej ideologii tego
tałatajstwa całkiem sporo.

Mają wątpliwe pochodzenie ale godne
tytuły naukowe i znakomite koneksje.
Majątki i wysokie etaty. Choć brakuje
im sumienia, godności i honoru.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1545098

Popełnia Pan błąd o którym piszę na blogu. Nie ma sensu uprawianie polityki poprzez internet, trzeba ją uprawiać w realu, praktycznie, na różne sposoby zresztą I trzeba poszczególne wydarzenia rozpatrywać w pełnym procesualnym kontekście, zamiast je z kontekstu wyrywać.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1545135

wymyślanie jakichś specjalnych nazw na to co od dawna istnieje. Kiedyś za komuny wymyślano "zwis jednoramienny", "trójkąt męski elegancki" i inne takie. Chodziło w tych przypadkach odpowiednio o lampę sufitową oraz męskie slipy. Po co wymyślać jakieś "gwiezdne zadarnianie" jak chodzi po prostu o "Totaler Krieg"? I nawet nie trzeba tłumaczyć na angielski, po niemiecku to brzmi najbardziej naturalnie...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1545174