550 ROCZNICA POLSKIEGO PARLAMENTARYZMU

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
*

Dzisiaj święto 550 lat polskiego parlamentaryzmu. Zdrajcy ignorują to wielkie święto, poszli sobie precz, nie chcą być z nami, nie będą uczestniczyć w żadnej polskiej rozmowie. Mamy tysiące niedokończonych rozmów, które muszą być dokończone. Mamy jednak w Polsce bardzo wielu takich ludzi, którzy mają bardzo mocny własny interes, zwany prywatą. Bardzo często są to osoby albo nawet wielkie środowiska, gotowe spalić Polskę, ludzie chorzy z nienawiści, gotowi zadeptać z pogardą wszystko co dla nas dobre, byle żadna z tych rozmów nie była nigdy dokończona.

To jest odwieczna partia antypolska i jej elektorat, 30% zamieszkałego w Polsce społeczeństwa, które jest związane z bolszewicką cywilizacją Wschodu, to są ludzie, którzy nie rozumieją polskiej kultury, ani polskiej tradycji, ani prawdę mówiąc nie rozumieją niczego co polskie - nie akceptują, nie lubią i nie rozumieją [link]. Homo sovieticus. Zauważenie cywilizacyjnego charakteru konfliktu pomiędzy "zrusyfikowaną" częścią Polski, a naturalną w polskiej kulturze i tradycji cywilizacją Rzeczypospolitej Obojga Narodów jest w istocie podstawową definicją obrazu polskiej rzeczywistości. To jest jedna z równie ważnych rozmów niedokończonych. [link]

To jest wciąż niedokończona rozmowa o zapiekłych obrońcach gigantycznej grabieży polskiego majątku narodowego, organizowanych przez złodziejskie gangi wrogo przejmujące polskie systemy państwowe [link], by uciekać z łupem pod ochronę prawa i instytucji międzynarodowych.

To jest międzynarodowa mafia komunizmu. To są nie tylko wewnętrzne mafie lokalnych złodziei, skorumpowanych klik, to nie  tylko lokalni czyściciele kamienic, to nie tylko fałszywi prywatyzatorzy polskiej gospodarki, demolujący polski przemysł, to nie tylko skorumpowani ludzie bez sumienia. To także wielkie międzynarodowe organizacje, gangsterskie korporacje, których celem jest wrogie przejęcie systemów politycznych i administracji państwa polskiego, tak aby Polacy utracili zdolność do obrony własnej historii i szacunku do własnej kultury, aby Polacy utracili wolę i zdolność do obrony własnej tożsamości narodowej i niepodległosci politycznej.

Oni dzisiaj poszli sobie gdzieś...

Była już msza otwierająca obchody naszego świeta, wysłuchaliśmy słów Ewangelii o polityce, o władzy i o sumieniu, a o godzinie dwunastej rozpoczęło się uroczyste Zgromadzenie Narodowe. Pamiętajmy. Polska jest najstarszą europejską demokracją parlamentarną.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Niekoronowany król Polski.

W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie —  napisał książę Adam Czartoryski.
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1568115

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1568139

 

Ich demokracja liberalna, ich europejskie wartości są takimi samymi wartościami jaki i ich nowoczesność, która nie jest postępem, jest degeneracją. Taki "postęp" nie rodzi "nowoczesności" ale jest z natury reakcyjny, jest łabędzim śpiewem starych reżimów, udających zamierzchłe cesarstwa, przegniłe imperia. Taka jest ich Europa jaka jest wizja ich samozwańczych elit tęskniących za wspomnieniem sowieckiej potęgi i bolszewickiego jedynowładztwa.

Łączy ich to wszystko co symboliczne w znanej deklaracji - "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się" - łączy ich STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1568122

To jest najważniejsze wezwanie wypowiedziane w zwieńczeniu polskiego Zgromadzenia Narodowego. „Wiwat Sejm, wiwat Senat, wiwat wolna, niepodległa, suwerenna Rzeczpospolita!”. To są słowa, których totalitarna opozycja nie może zaakceptować. Dlatego wyszli z naszego Zgromadzenia, ze złością trzaskając drzwiami. 
W tej demonstracji widzę ich brak zgody na polską wolność, ich brak zgody na polską niepodległość i suwerenność, widzę ich demonstracyjny protest przeciwko naszej wolności.
Jaki stąd wniosek?

Granica pomiędzy przeszłością a przyszłością przebiega zupełnie gdzie indziej i inaczej niż Oni sobie to wyobrażają. Oni nawet pojęcia o tym nie mają. Nie czują, nie rozumieją, nie przewidują. I odwracają się plecami, od tego co ich czeka. Są jak Makbet. Las birnamski już po nich idzie.
Ja to w i e m...

Po prostu  w i e m...

Ich nowoczesność nie jest postępem, jest degeneracją. Taki "postęp" nie rodzi "nowoczesności" ale jest z natury reakcyjny, jest łabędzim śpiewem starych reżimów, udających zamierzchłe cesarstwa, przegniłe imperia. Taka jest ich Europa jaka jest wizja ich samozwańczych elit tęskniących za wspomnieniem sowieckiej potęgi i bolszewickiego jedynowładztwa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1568123

Mam apel do Platformy Obywatelskiej.
Skoro obce wam jest Zgromadzenie Narodowe, to zlozcie mandaty parlamentarne, oddajcie pobrane dotad pieniadze z budzetu PL i wypierdalajcie do Niemiec na szparagi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1568138

Gdy kozojeby nie chcą zbierać szparagi, to folksdojcze z PO, Nowoczesnej i bauerzy z PSL, powinni wspomóc swoich ziomków za Odry i wstawić się na plantacji szparag.

A naczelny bauer Kosiniak-Kamysz, będzie kierował pracami rolnymi, a Grzesiu Szrek będzie brygadzistą.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568154

mianowanym w Polsce na prośbę cioci Stasi.

https://www.youtube.com/watch?v=szRic-f2ypk

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1568156

Obecnie nie ma w Polsce polskiego parlamentaryzmu, jest tylko i wyłącznie chazarski i tylko chazarski.
Dziwię się Wam wszystkim, piejecie peany pod adresem PIS-u, wycieracie sobie pyski(paluchy) Sowietami a nie widzicie tego, że pisiory i pełowcy onegdaj żarli z tego samego koryta!!! Czy rzeczywiście nikt z Was nie pamięta kto uczestniczył w targowicy okrągłostołowej???? Czy nie kojarzycie pysków, które tam się śmiały trzymając w ręku kieliszek. Dwie opcje się wykluły w tej targowicy UW i PC, Donald i Bliźniaki i wierzcie mi..... kurwa kurwie łba nie urwie. Przedtem Polską rządziła Makrela a teraz śmierdzący, o skróconym ciulu Chazar. Jedni drugich kryją a niższemu sortowi ciemnotę wciskają.A te grosze i te niby reformy, przestańcie!!!! toż to wybory się zbliżają!!!! Ale puki co to nasze ustawy podejmowane są na Bliskim Wschodzie ale Wy wszyscy uważacie, że to jest w porządku. Co do sowietów to raczej macie rację.
Pozdrawiam i życzę przebudzenia
Zbigniew

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1568214

"Ale puki co to nasze ustawy podejmowane są na Bliskim Wschodzie "

 

Ale póki co , to trzeba natychmiast wezwać karetkę pogotowia , oczywiście wyposażoną w kaftan bezpieczeństwa

Zmień dilera, please

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

26 Maj
Głosujemy na PIS
Lista nr.4

#1568215

Mówiąc że kurwa kurwie łba nie urwie i Was tu obecnych miałem na myśli i już widać, że to do Was dotarło !!!! dwa negatywy już są. A więc dalej, potwierdźcie, że się nie myliłem co do Was :-)))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1568217

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

26 Maj
Głosujemy na PIS
Lista nr.4

#1568219

Witaj

Kolejny ważny tekst.

Zgoda, co do tych odwiecznych 30%. Choć ja bym nieco skorygował w dół - 20 - 25%, Jedna piąta, maksimum jedna czwarta obywateli. Polaków - niepolaków.

Tragedią RP jest to, że ta mniejszość wystarcza im by wygrać.. Już parokrotnie im się udało kraj rozwalić.

To nie tylko prywata. To również lokajska dusza, która nie pozwala żyć bez silnego pana nad sobą. Poczucie bezpieczeństwa mają wyłącznie wtedy, gdy Polska staje się częścią jakiegoś imperium, czy silnego gracza - Rosji, Niemiec, Szwecji, czy nawet Austrii. A dzisiaj dziwacznego potworka - Unii Europejskiej.

Dlaczego jest możliwy sukces takiej antypolskiej mniejszości? Tu dygresja - przypomnijmy sobie, że jak dotychczas we wszystkich wyborach, głosowało zawsze mniej niż 50% obywateli.

To powoduje, że nigdy nie głosująca połowa Polaków, zdecydowanie ciało amorficzne, w każdej chwili może pod wpływem kaprysu, klimatu, nastroju, propagandy, wykrystalizować w pro, albo w kontra.

Jak to się dzieje widać choćby po naszym koledze Jestem jaki jestem. Raczej nieświadomie dał sobie wszczepić, grasującemu na tym portalu agentowi wpływu, poszukującemu właśnie takich labilnych obiektów, że jedynie godną i honorową postawą jest zwalczanie obecnej władzy i popieranie opcji "narodowo - patriotycznej". Opcji pięknej, jak bajka - "za siedmioma górami, za siedmioma lasami, żyła sobie piękna królewna...". Mają wyłącznie porywające i szczytne hasła, a ... poza tym nie mają nic. Ich postawa, romantyczna i naiwna, jest dokładnie tym, co napisał Cervantes w epokowym "Don Kichote z La Manchy". Piękne... Może kiedyś...

Lecz tu dzisiaj, w tej godzinie trzeba walczyć i robić wszystko, by w końcu zdecydowanie wygrać - zmienić Polskę w silną i bogatą, a Polaków w bogatych i mądrych. Czy Jjj nie widzi, że on właśnie na to nie pozwala? Że on już przyłączył się do tej stałej mniejszości - Tuska, Komorowskiego, Petru, Schetyny, Wałęsy i Frasyniuka, bo mu wmówiono i on uwierzył, że kolejny raz sprzedano Polskę, tym razem Żydom i USA. Nie jest w stanie pojąć, co to są sojusze strategiczne i słabe państwo, którym niestety nadal jesteśmy MUSI znaleźć poparcie. Więc ja się pytam - Jjj, gdzie mamy szukać poparcia? I nie fantazjuj, że nie jest nam ono potrzebne. Antypolscy agenci chcą żebyś właśnie tak myślał.

 

Moment jest krytyczny. Piszę właśnie o tym. Wrogowie RP kombinują dokładnie teraz, jak przy pomocy totalniaków i sprzyjających im środowisk akademickich, sądowniczych, czy samorządowych doprowadzić do autentycznej rokoszy.

Jeśli do rokoszan dołączą się również narodowcy, to co mamy o nich myśleć panie Jjj?

 

Michaelu - nie ustawaj w walce.

Pozdrawiam i wspieram

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1568251

No cóż, błąd popełniłem, ale kto ich nie popełnia? Chyba tylko tu obecni wyznawcy pis-u czy może peło? sorry ale ja osobiście nie rozróżniam, już wcześniej napisałem, że to ta sama poogrągłostołowa szumowina, dla mnie złodziej kieszonkowy czy złodziej samochodów to ZŁODZIEJ!!!! Tak właśnie ma się i w tym przypadku.
Natomiast Orno- Twoje Ormo to stary sentyment i dlatego taki nick wybrałem, a, że Tobie się tak debilnie kojarzy to już Twój problem i świadczy to tylko o tym, jakim człowiekiem jesteś!!!!
ORNO

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1568260

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1568262

@

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

michael

#1568278