17 września 1939. Dzisiaj jest 79 rocznica sowieckiej napaści na Polskę

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat
Niemieccy, rosyjscy, czy inni obcy, jeśli są napastnikami, są nimi na obcy rachunek. Ale są tacy niby nasi Polacy, którzy zawsze i przy każdej okazji, wykorzystują wszelkie preteksty, by wszystko mieć nam za złe.
 
A jeśli nie mogą wprost napluć we własne gniazdo, wyjmą z kontekstu, uzupełnią własnym domniemaniem, przypiszą intencję, inkryminują, insynuują, aby tylko powiedzieć coś bardzo złego o nas. O Polsce. O polskim rządzie. O polskim Państwie. O nas.
Wymyślą nazwę, chociaż w intencji obelżywą, byle narobić smrodu, zepsuć powietrze, dorobić gębę, zniesławić. Coś takiego jak słowo o Polsce pomyślane jako antypaństwowa obelga: "pisowskie państwo".

Cóż znaczy określenie "wyimaginowana wspólnota"? Albo plastusiowa produkcja Basi Pieli? Trzeba być chorą z urojenia, aby w plastelinowej figurce Farmazona dostrzec polski antysemityzm. Wszystko się tej dziennikarce źle kojarzy, wszystko co powiemy budzi parszywe skojarzenia.
 
Trzeba być naprawdę idiotą, aby w paskudnej akcji Franków Schwabów dojrzeć skandaliczne zaniedbanie polskiego ambasadora i gruby błąd polskiego kontrwywiadu.
Już nie wiem czy to jest po prostu głupota czy ekstrakt łajdactwa.
Ale czuję to i rozumiem jako mentalną więź z sowieckimi napastnikami. To są ludzie, którzy wciąż nie czują ani szacunku ani lojalności do polskiej państwowości. Może dlatego najbardziej dotkliwie odbieram obcą Polsce totalną opozycję jako sojuszników i kontynuatorów wrześniowej napaści na Polskę z roku 1939!  
 

Oni niszczą Polskę, paskudzą naszą przyszłość. Czy Oni tego nie wiedzą? Uważam, że doskonale wiedzą co robią. Powtarzają wieszanie propagandowej kuli u polskiej nogi, by nie drażnić Stalina.
Ludzie, czy nie widzicie, że zniesławienie nie jest krytyką?
Powiedzcie mi dlaczego, gdy poseł Michał Szczerba zniesławia polskie państwo, mówicie o krytyce?
Czy każdy śmierdzący chlew ma prawo śmierdzieć w imię wolności słowa? Niech śmierdzi, jego prawo. Ale proszę, nie nazywajcie tego smrodu polemiką.
Nie nazywajcie chamskiego łajna krytyką.

 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Dobrze, że przypominasz! Bolesna ta rocznica!

Wielki Brat do dziś karze u siebie tych, którzy mówią o sowieckiej napaści na Polskę w dn. 17 września 1939.

Jeśli będziemy konsekwentni - to "własne", wewnętrzne, pokolenia zdrajców wreszcie wyginą choć zapewne potrzebne będzie następne 38 lat.

Co do Rosji - "Kto powiedział, że Moskale to są bracia nas, Lechitów..." - nie łudźmy się. Jeśli nie nastąpi cud - to sowiecka dusza" nie zmieni się nigdy. Od czasu gdy Ruś Kijowską "skolonizowali" Mongołowie - powstała i pozostała tam mentalność niewolnicza, turańska czyli - bać się silnych, gnębić słabych.

Jedyne, co nam pozostało - budować własną siłę.

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1572306

że jeszcze nigdy nie usłyszałem stwierdzenia że Karl Marx i inni jemu podobni stworzyli i podtrzymywali ideologię zbrodniczą. Zwyczajnie - są zbrodniarzami. Co z tego że sami nikogo nie zabili? Być może historia pełna jest eksterminacji, zbrodni i innych działań niszczących nieomal bez śladu "Panu Bogu ducha winne" kultury w imię własnej ekspansji innych. Ale nikt dotychczas nie uzasadniał ich ideologicznie. Marksizm jako pierwszy (chyba?) sugerował walkę ludzi pomiędzy sobą w zależności od stosunku do aspektów ekonomicznych. Z tego punktu widzenia inne zło, narodowy socjalizm, jest tylko naśladownictwem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1572591

Wprost  przyznają się do tego, że utożsamiają się ze zbrodniczym dziedzictwem sowieckiej Rosji tylko nieliczni kompletni degeneraci. Zdecydowana większość wyraża to samo przywiązanie "metodami okrężnymi", najczęściej przy takich okazjach jak dzisiejsza. Nie trzeba przy tym daleko szukać tego licznych przykładów, wystarczą popisy takowych na Niepoprawnych.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1572309

Wcale nie wyimaginowana bolszewicka wspólnota rzekomych "wartości europejskich" jest faktem, a sowiecka agresja na Polskę dokonana 17 września 1939 roku jest symbolicznym potwierdzeniem materialnego istnienia tej wspólnoty. Jest to światowa bolszewicka wspólnota, w której polscy aktywiści pop są częścią większej całości. Brukselskie "wartości europejskie" według Altiero Spinelli oczywiście są elementem tej całości. 

Polscy aktywiści nie zawsze są agenturą, nie zawsze są użytecznymi idiotami, a nawet nie zawsze są zdrajcami z wyboru - dla kariery, dla pieniędzy. Najbardziej przerażają mnie ludzie, którzy są ofiarą długoterminowej polityki wychowywania ludzi bez sumienia. To są ludzie ukształtowaniu w liberalnej filozofii kompletnego relatywizmu, ludzie w  których mentalności nie istnieje ani pojęcie prawdy ani świadomość potrzeby odróżniania dobrego od złego.

Po prostu uwierzyć się nie da, że mogą istnieć i istnieją ludzie bez sumienia.

To jest tak niewiarygodne, że prawie teoretycznie niemożliwe, a więc przy każdym wypowiedzeniu tej możliwości natychmiast potrzebny jest konkretny fakt, przykład - [link] i mój komentarz do takiego faktu [link].

Dopiero fakt i konkretne działanie konkretnego człowieka potwierdza, że jednak istnienie człowieka bez sumienia jest możliwe.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572320

Dlaczego totalitarna opozycja tak zajadle walczy przeciwko sukcesowi polskiej racji stanu?
Ponieważ nie chce tego sukcesu!
Za cholerę! 
Bolszewicka opozycja drętwieje z przerażenia i złości na sam dźwięk słów, że Polska może być "perspektywicznym graczem" - a przecież obecność Jean-Claude Junckera i Heiko Maasa na szczycie Trójmorza - tuż przed wylotem Prezydenta Andrzeja Dudy do USA - to właśnie dowód, że Polska być może już staje się perspektywicznym graczem. [link]
 
Dlaczego totalitarna opozycja nie chce prawdziwego polskiego sukcesu?
Ano dlatego, że jest bezpośrednim beneficjentem rosyjskiego sukcesu dnia 17 września 1939 roku.
Polski sukces jest ich klęską.
Klęska Polski jest ich sukcesem.
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572326

tzw.wbicie noza w  plecy ,ale to nie tylko  to potem pare milionow Polakow  zostalo bez ich woli obywatelami ZSRR, o czym sie zapomina i nie mowi.Do tej pory nie zostal  tem akt cofniety.Dzis rozmawialem z moim kuzynem wlanie na ten temat, zeby poszedl do konsulatu kacapskiego w Montrealu ze swoja kacapska bumaga z 39 roku ze chce sie zrzec oficjalnie tego nobilitujacego kacapskiego grazdanstwa, a jak nie to niech mu dadza nowy puatasowski paszport.Juz widze ich reakcje czyli brak reakcji.Ale to bylby temat dla pseudo dziennikarzyn typu   Michalkiewicz,Gadowskiczy Ziemmiewicz  czy inni ,ktorzy tego tematu nie podejmuja, gdyz sa za cienci w uszach, aby Putasowi grac na nosie.

Przegrana Polski jak sie czesto wmawia Polakom to nie tylko fizyczny atak giermanskiej ,kacapskiej i czeskiej  swoloczy  razem wzietych ,ale tez polityczne przyzwolenie niby aljantow zdrajcow Francji i Angli.To wlasnie za te dwam kraje Polska sie poswiecila.Bo celem Hitlera nie byla zacofana wschodnia Europa tylko kwitnaca i bogata Europa zachodnia.

 A co do meritum V kolumna ma sie dobrze w Polsce poprzez braku reakcji obecnego nierzadu wspierana przez obcych rozwala na naszych oczach Polske .Tyle ze niewolniczy lud nadwislanski na to sie zgadza, bo jesli sa jakies proyesty to tylko KODziarskie chyba tylo po to aby legitymizowac obecna wladze ,ale to tylko cyrk dla lemingow PIS  to POPISUW.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1572329

nie byłbyś sobą, gdybyś nie zapaskudził komuś wpisu swoimi bazgrołami.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1572331

zmywakowego na cenzora i palkarza  domoroslego doktora co to satawia diagnozy kto jest chory?

Znowu jak kundel gryziesz po kostkach jak twoj goru Satyr, ktory jak kundla cie  wytresowal przez szczucie na innych i teraz sam latasz po portalu i palaujesz i pouczasz ludzi jak maja pisac.Macie podobna mentalnosc niewolnicza i PRLowska zero meritum w dyskusji jedynie chwyty ponizej pasa.

Ty tu nie masz nic jak zykle do powiedzenia jedynie ataki i poluczanie a jak juz cos wyskrobiesz to kompletne bzdury,jak ostatnio naa temat pomnika katynskiego co to niby zostal ocalony i jak ty sie do tego zasluzyles.

Tyle ze nie znasz absolutnie sytsemu w kraju, w ktorym tyrasz na zydowski dobrobyt.Ustalenia z Polonia se zyd burmistrz wsadzil w cztery litery i ma byc ogloszone referndum tak ze ten pomnik najprawdopodbniej zniknie, kto do tego reke przylozyl ano PIS ,ktory tak dalej popierasz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1572342

Wszyscy popełniamy odruchowo ten sam błąd.Mówimy Rosja napadła albo sovieci a tymczasem powinniśmy mówić pradę czyli że napadli na Polskę żydzi.To oni sfinansowali,przeprowadzili rewolucję w Rosji.wymordowali 60-66 mln Rosjan i przejęli władzę.Tę władzę sprawowali niepodzielnie aż do 1953 r pod przywództwem gruzińskiego żyda Stalina.Żydzi oczerniają Polskę i Polaków wszędzie gdzie tylko mogą a ja mam propozycję żeby o nich pisać prawdę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Mirek300

#1572343

zbyt mało mówi się, że w 1939 roku 17 września nie Rosja nas napadła, ale to głównie żydzi komunizujący i współtworzący sowieckie rządy komunistyczne, czy też finansujący komunę przez dziesięciolecia, i czy oni rosyjscy, czy inni nie ma to znaczenia.

Z drugiej strony 1 września 1939 roku Polaka została zdradziecko napadnięta też dzięki żydom (banksterom żydowskim z Europy i USA), bo to oni głównie sfinansowali nazistowskie zbrojenia, cały przemysł hitlera, jego dojście do władzy i jego wojnę, a nawet budowę nazistowskich obozów śmierci na terenie podbitej Polski!

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1572346

-

jedyny w sieci uczciwy komentarz Autora rosyjskojęzycznego- TU:
http://niepoprawni.pl/video/17ix39-nieukarani-sowieccy-bandyci

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Największym złem dla świata jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1572361

Ci nieliczni sprawiedliwi Rosjanie, mający odwagę głosić prawdę, zasługują na wielki podziw i uznanie. Pewnie dzięki nim tylko Rosja jeszcze zasługuje w oczach Boga na istnienie.

PS Proszę serdecznie nie opowiadać starych kacapskich kawałów o tym, że Rosja i Rosjanie nie są niczemu winni, lecz wszystkiemu winni są Żydzi!

Pozdrawiam   

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1572364

Mało tego. Rosja jest krajem zamieszkałym przez Rosjan, którzy jako społeczeństwo należą do cywilizacji turańskiej, w której aktualny car myśli za wszystkich. Społeczeństwo ludzi niesamodzielnych, którzy każdy z osobna realizuje rosyjską politykę imperialną.

Nie jest dziwne, że takich pozytywnych, myślących samodzielnie jest mało, oni rzeczywiście są wyjątkowi. Rzeczywiście, sprawiedliwi Rosjanie są dysydentami. Są obcy we własnym kraju.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572389