Przyszły Prezydent RP Adam Słomka w walczącym Jastrzębiu

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj


Zapowiedź rozszabrowania i likwidacji resztek przemysłu wywołała gniew Polaków. Do walki strajkowej z rządem zamachowców stanął znowu Górny Śląsk. W styczniu w miastach śląskich nastąpiły skrywane przez cenzurę i szczekaczki reżimu wielotysięczne demonstracje. Ten zryw jak i poprzednie zakończył się 17 stycznia b.r. podpisaniem tzw. „porozumienia”. Zdradą podstawionych „przywódców” - Bolków - i ich zgodą na likwidację kopalń w interesie Rosji, Niemiec i rodzimych oligarchów z nadania tych państw.
 
Operacje fałszywej flagi i wirtualna rzeczywistość to podstawowe instrumenty sprawowania władzy w podbitej Polsce.
 
Zdrada i policyjna agentura z oczywistych względów nie rozwiążą jednak żadnego problemu Polski. Toteż wygaszenie strajków 17 stycznia stało się jedynie uwerturą do dalszych wystąpień Polaków. Już 3 lutego rząd kondominium otworzył ogień do bezbronnych demonstrantów w Jastrzębiu. Są ranni; trwają łapanki i aresztowania.
 
Represje nie złamały jednak polskiego oporu.
 
Oto relacja z wiecu w Jastrzębiu 5 lutego b.r. Pierwszy krótszy film zawiera wystąpienie Adama Słomki, lidera KPN Niezłomni. Dzień przedtem, 4 lutego, z ławy oskarżonych o znieważanie pomnika NKWD w Katowicach A. Słomka ogłosił swą kandydaturę w tegorocznych wyborach prezydenckich.
 

Zobacz też:
http://naszeblogi.pl/52541-polski-berkut-otwiera-ogien-do-ludzi-w-jastrzebiu
https://www.youtube.com/watch?v=jXf1GXmPB2U
https://www.youtube.com/watch?v=PsSFExr5WdM
https://www.youtube.com/watch?v=oiqAuTBAtVs
https://www.youtube.com/watch?v=6h5t5TYkZlg
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com  
https://sites.google.com/site/wolnyczyn  
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn   
http://mariuszcysewski.blogspot.com   
http://www.facebook.com/cysewski1

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:11)

Komentarze

Panie Mariuszu z calym szacunkiem dla Pana i Pana Słomki ale bądzcie realistami

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1464969

Mądre!

Głosów oddanych na Słomkę zbraknie "CHrabiemu" do zwycięstwa w pierwszej turze.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#1464973

Duet tych dwóch Panów byłby siłą gigantyczną.
10.kwietnia 2010, kiedy usłyszałam, co się wydarzyło - natychmiast pomyślałam sobie: Boże, dlaczego nie mamy v-ce prezydenta?
Zginęli wszyscy!
Prezydent, Jego Małżonka i wszyscy, którzy tworzyli udany zespół dobrych opiekunów Polski i Polaków.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1465017

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

- Słabość deprawuje, a bezsilność deprawuje absolutnie -

#1464975

Znam Adama Słomkę od dawna, jeszcze z moich  "NZS-owych czasów". Zawsze fighter, zawsze niezłomny, zawsze pod prąd. Taka niespokojna dusza, a przy tym żarliwy patriota. Niestety, tacy ludzie dając koloryt, podtrzymując ducha, wyrębując przestrzenie wolności lecz wrodzona niechęć do kompromisów powoduje, że nie znajdą sobie miejsca w polityce, tej na wysokim szczeblu. Niestety, albo pociągnie za sobą rzesze (co, powiedzmy sobie szczerze, nie nastąpi) albo na zawsze zostanie na marginesie polityki. Co prawda z czystym sumieniem, ale jednak zmarginalizowny.

Bez względu na przyszłe dokonania, Adam Słomka już zasłużył sobie na wdzięczność i szacunek. Tym bardziej wierzę, że w II turze poprze Andrzeja Dudę, jedynego kandydata, który realnie może powalczyć z WSIowym Prezydentem.
I daj Boże, wygrać!

Adamie, życzę Ci wciąż tej siły i woli walki, którą masz!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#1464980

Pan Słomka jest niwątpliwym liderem na śląsku i niech tak pozostanie.Napewno powinien piastować stanowisko prezydenta Katowic.Prezydentem Polski musi zostać Pan Duda i tu nie ma innej mmożliwosci.Natomiast Pan Słomka jako prezydent katowic miałby bardzo duze pole do popisu aby zlikwidowac tamtejsze układy przestępczo-pollityczne przy pomocy wnukliwej kontroli skarbowej.Pozbyc się obcych z kopaln nakładając na nich odpowiednio przygotowane ustawy wewnetrze w postaci rozpożądzen lokalnych.Mając odpowiednich wspólpracowników można w ciągo bardzo krótkiego okresu czasu wprowadzic takie zmiany że najmondrzejszemu z POprawnie myslących w Poprawnym łbie się nie miesci i zmiescić nie może.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1465217