Apel Kornela Morawieckiego

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj


Szanowni Państwo,
 
Zwracam się, w tej ważnej chwili do wszystkich moich rodaków a szczególnie przyjaciół i znajomych.
 
Zdecydowałem się wraz z członkami Ruchu Pawła Kukiza zapoczątkować w Polsce Wielką Zmianę Systemową. Zarejestrowaliśmy listy, startujemy w wyborach. Jest wśród nas wielu ludzi Solidarności Walczącej.
 
Walczymy o prawdziwie obywatelską demokrację, solidarność, sprawiedliwe i proste prawo, Państwo dla ludzi. Wartości, które zawsze głosiłem i którym byłem wierny bez względu na różne dziejowe zmiany.
 
Zaczynają się już ostatnie dni kampanii wyborczej. Ruch w którym mam zaszczyt uczestniczyć nie dysponuje takimi możliwościami jak beneficjenci obecnego systemu partyjnego, klienci różnych istniejących układów i powiązań. Nie przebijemy ich bilbordami, spotami itp.
 
Naszą siłą jest zaangażowanie ludzi dobrej woli, obywatelska aktywność. Można ją wyrazić rozmową z bliskim, dyskusją z kolegą w pracy, e-mailem do znajomego, wpisem na portalu społecznościowym czy wywieszeniem plakatu. 
 
Proszę więc o tą aktywność i wsparcie, mnie oraz całego Ruchu Kukiz’15 w tych ostatnich dniach naszej walki w imię ustrojowej rewolucji, którą chcemy dokonać.
  
Pozdrawiam serdecznie,
 
Kornel Morawiecki
 
PS. W naszej siedzibie, Stowarzyszenia Solidarności Walczącej  na Barlickiego 28 we Wrocławiu, gdzie znajduje się Komitet Wyborczy Ruchu Kukiz’15, czekamy na wszystkich, którzy chcieliby się jeszcze włączyć i pomóc.

Kornel Andrzej Morawiecki (ur. 3 maja 1941 w Warszawie) – polski polityk, działacz opozycji antykomunistycznej w PRL, założyciel i przewodniczący Solidarności Walczącej, doktor fizyki, nauczyciel akademicki. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2010. Więcej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki

 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1


 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.3 (głosów:3)