Diabeł Miłosierdziel szaleje w Polsce - powiastka teologiczna

Obrazek użytkownika marguar
Idee

    Swego czasu pisałem o tym, jakie spustoszenie w Kościele sieje diabeł Miłosierdziel, zwany też Huymanistą. Diabelna gadzina nie ogranicza swojej działalności do Kościoła.  Przed laty zajął się gorliwie Europą Zachodnią.   Wmówił tamtym narodom, że są winne zbrodni kolonializmu, wyzysku, niewolnictwa i muszą za nie płacić ogromną cenę.  W rezultacie setki tysięcy przybyszów dobrze i bardzo dobrze opalonych zaczęło prowadzić wygodne życie na koszt starzejących się - tudzież głupiejących w zastraszającym tempie - białych samców i samic.

  Kilka lat temu infernalny Huymanista zainaugurował nowy - jak się wydaje finalny - rozdział, dotyczący ostatecznego rozwiązania kwestii europejskiej. Na  Stary Kontynent runęły wielosettysięczne hordy pogańskich  nachodźców, których opętana przez Miłosierdzielela (a może i przez cały Legion) Frau Bundeskanzlerin oficjalnie zaprosiła i zapewniła, że im zrobi dobrze.

   Rychło się okazało, że islamiści sami najlepiej się starają robić sobie dobrze.  Byle im tylko państwa europejskie - zarządzane przez debilowatych lewaków -  wypłacały "należne" renty.  Bo oni sami sterroryzują cale dzielnice, zaprowadzą tam szariat,  będą kradli, rabowali, dogłębnie wymacają, zmolestują i zgwałcą pożądaną ilość niewiast. Żadne euroeunuchy nie nie są im potrzebne. No, chyba po to, żeby od czasu do czasu postrzelać do nich w jakimś klubie, rozjechać z kilkudziesięciu ciężarówką  na jakiejś promenadzie, czy - dosłownie i w przenośni - rozerwać się w towarzystwie jak największej ilości otumanionych Anglików, Francuzów, Hiszpanów, bądź innych odmóżdżonych Europejczaków.

   Polski rząd stanowczo odmawia wpuszczania do kraju tych hm...rozrywkowych pod każdym względem (rozrywki w pasach szahida, rozrywki sylwestrowe w Kolonii) islamistów. Sypią się więc na niego gromy ze strony hu(j)manitarnie hu(j)manistycznej oPOzycji.  Miłosierdziel z piekieł taką lewusom zrobił melasę z mózgów, ze bredzą o "uchodźcach, co to kiedyś nie mogli wyjechać za granicę i musieli przyjechać do Auschwitz"; albo o tym, że troskę o własny naród wyrażał przed wojną... Adolf Hitler, więc...  jakiejś idiotce to tak brzydko się kojarzy; albo że szlaban dla islamistów to przejaw rasizmu i... antysemityzmu (choć tutaj niechcący i niewiedzący lewacy mogą w jakimś stopniu rację, bo wszak Arabowie to Semici).

  Ostatnio Miłosierdziel  perfidnie wykorzystuje nieostrożne słowa kilku biskupów, którym chyba się w głowach PO...miłosierdzieliło. Zdają się oni nie widzieć pomocy, jaką Polska udziela dotkniętym wojną Syryjczykom. Zdają się nie słyszeć oświadczeń hierarchów z tamtych rejonów, którzy mówią, ze chrześcijanie nie chcą wyjeżdżać z ziemi, na której mieszkają od dwóch tysięcy lat. Gadają więc polskie ekscelencje o... potrzebie otwarcia się na "uchodźców".  Dobre sobie! Chrystus mówił o miłości nieprzyjaciół, ale nie powiedział, że w jej zakres wchodzi zapraszanie nienawidzących nas wrogów, do naszych domów..

    Oczywiście wszelkiej maści pachołki Miłosierdziela  zobaczyli dla siebie przysłowiową wodę na młyn, więc zaczęli pouczać rząd i Polaków o tym, jacy są niby niechrześcijańscy i nie słuchają Kościoła. Mało tego! Dało się nawet słyszeć wyrazy zatroskania z powodu..... spodziewanej dechrystianizacji Polski(sic!), jeśli nasz kraj nie przyjmie islamistów, bo rząd zabroni tego i wejdzie w konflikt z Kościołem. Chyba infernalny Huymanista nie tylko w ornat się ubrał, ale też infułę  biskupią założył, pastorał wziął w pazury i na Mszę dzwoni. Zachód zniewolił (razem z piekielnymi kompanami), ale w Polsce mu się nie uda. Żeby jednak żaden hierarcha nie najął się za pożytecznego idiotę u Miłosierdziela.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:12)

Komentarze

Samo sedno!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

viki

#1542520