Okresowe testy narkotykowe dla posłów prokuratorów sędziów

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Na konferencji prasowej w Sejmie Mucha powołała się na doniesienia mediów, według których w trakcie trzydniowej konwencji programowego Zjednoczonej Prawicy, na spotkaniu dotyczącym kwestii sądownictwa, politycy Zjednoczonej Prawicy wypowiadali kontrowersyjne poglądy na temat zmian.
Według niej doradca szefa Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, Jacek Czabański, miał powiedzieć na tym spotkaniu:Ustawowo ustalimy prawo do prowokacji, w naszym interesie jest to, żeby policja i służby mogły przedstawiać propozycje korupcyjne, chodzi o to, żeby wyeliminować sprowokowanych z życia publicznego.Mucha przytoczyła też cytat z Ziobry, który miał powiedzieć:Musimy znaleźć sposób, aby z niektórymi z nich (sędziami) porozmawiać inaczej, za ich chamstwo i butę.
B. szef ABW, za rządów PiS, Bogdan Święczkowski miał powiedzieć:Trzeba wprowadzić okresowe badania wariografem i badania próbek moczu dla sędziów i prokuratorów.Kurtyna opadła; pod maską, którą próbuje tworzyć jakaś firma pijarowska, odnaleźliśmy prawdziwy PiS i prawdziwe hasła, które prowadzą, motywują ludzi PiS do tego, aby zdobywać władzę”...(źródło )

Trzy najbardziej zdemoralizowane instytucje w Polsce to jest po pierwsze pierwsze –prokuratura , po drugie – służby specjalne , po trzecie –telewizja  publiczna. (…) Te trzy instytucje – kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą. I tak dalej, i tak dalej – miał mówić na taśmie były prezydent do Ryszarda Kalisza. „...(źródło )

”udało się pod pretekstem nałożenia makijażu przed wywiadem przeprowadzić test na obecność narkotyków u 50 wychodzących z parlamentu deputowanych. Okazało się, że 12 (24 procent) z tej losowo wybranej próbki w ciągu 36 godzin poprzedzających test paliło marihuanę, a czterech (8 procent) zażywało kokainę. Chociaż „Hieny” nie zamierzały ujawnić personaliów przebadanych posłów, organ czuwający nad przestrzeganiem prawa do prywatności zakazał emisji programu, a policja skonfiskowała materiały filmowe i wyniki badań. Dziennikarze poinformowali jednak o całym zdarzeniu, podając statystyczny efekt badań – 32 procent deputowanych na haju.”...” Poważni publicyści argumentują, że skoro niektóre kategorie zawodowe (maszyniści, kierowcy) przechodzą takie badania obowiązkowo, dlaczego nie zobligować do nich ludzi, na których spoczywa jeszcze większa odpowiedzialność, bo tworzą prawo i decydują o najważniejszych sprawach kraju. Słychać głosy, by przymusowym testom poddać również przedstawicieli władz lokalnych.” .. Dziennikarze włoscy ...Stanęli za to przed sądem. Zostali skazani na grzywnę z zamianą na pięć i pół miesiąca więzienia za naruszenie prywatności posłów i... narażenie na szwank reputacji parlamentu.… „Laboranci będą czekali na około 1000 włoskich parlamentarzystów od 9 do 17 listopada w biurach rządowego Departamentu Polityki Antynarkotykowej w centrum Rzymu. Politycy oddadzą do zbadania mocz i ślinę oraz włosy. Czyści otrzymają certyfikat, który poświadczy, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie brali narkotyków”..( więcej )

Coroczne testy narkotykowe dla dziennikarzy, wybieranych w głosowaniu polityków oraz młodzieży w wieku 12-18 lat. W poniedziałek frakcja mającego większość w parlamencie Fideszu rozważy propozycję burmistrza jednej z dzielnic Budapesztu. „.....”Mate Kocsis, burmistrz 8. Dzielnicy w Budapeszcie oświadczył, że badaniu powinny być poddane osoby "najbardziej zagrożone, podejmujące decyzje i kształtujące opinię publiczną". Swoją propozycję przedstawił na Facebooku „...”Rzecznik frakcji Fideszu w parlamencie Bence Tuzson powiedział w sobotę na konferencji prasowej, że propozycja zostanie przedyskutowana w poniedziałek. Dzięki obsadzeniu w parlamencie przez Fidesz 2/3 miejsc, partia może przyjąć większość ustaw nawet bez konsultacji „...(więcej )

Po wywiadzie Przemysława Wiplera, który powtórzył plotki o paleniu marihuany przez polityków Platformy Obywatelskiej wybuchła afera. Rzecznicy Radosława Sikorskiego i Bartosza Arłukowicza nazwali rewelacje Wiplera bzdurami, ale gdy reporterzy "Faktu" zasugerowali zrobienie testów antynarkotykowych przez marszałka i ministra, wpadli w złość.„...”Zaczęło się od wywiadu posła Przemysława Wiplera dla "Superstacji", w której polityk podzielił się plotką, że podczas badań robionych w związku w lotami na F-16, wykryto u Radosława Sikorskiego THC. To miałoby oznaczać - palił marihuanę. A smaczku historii dodaje: badania przeprowadzali Amerykanie. Zarzut o palenie "trawki" Wipler skierował również pod adresem ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza.  ….(więcej )

Roz­mo­wa Ma­zur­ka. Kamil Sipowicz, historyk filozofii, poeta. „ Chłopaki Tuska mieli najlepszą trawę w mieście” Kamil Sipowicz „ Bo Donald Tusk palił marihuanę, a jego pokój w akademiku znany był z tego, że chłopaki mieli najlepszą trawę w mieście! On doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to żadna trucizna. „....”Mieliśmy wspólnych znajomych, nasze środowiska się przenikały i pobieżnie znałem Tuska, zanim jeszcze został politykiem. Dlatego sądziłem, że skoro wie, co to jest, to wróci do normalnej polityki, czyli niekarania za posiadanie i z czasem do legalizacji marihuany używanej do celów leczniczych „...”Platforma Obywatelska przestaje być obywatelska i dla mnie ideałem byłyby rządy Tuska z Europą Plus, która powstaje z partii Palikota. To wymusiłoby na Tusku niezbędne, liberalne zmiany: zalegalizowaliby marihuanę, in vitro, związki partnerskie.””...(więcej )

Co prawda Tusk sam kilka lat temu przyznał się do palenia „trawki”, ale sugerował, że był to jedynie incydent.Palił pan, ale się nie zaciągał?- pytali w 2008 r. dziennikarze „Newsweeka”.W życiu nie użyłbym tej obłudnej clintonowskiej formuły, ale naprawdę nie ma o czym mówić- stwierdził wtedy Tusk.”...(więcej )
--------
Ważne
"Polowanie na lisy" w Chinach. Służby ścigają podejrzanych za korupcję”..”Od początku 2015 roku chińskim służbom udało się sprowadzić do kraju z zagranicy 150 osób podejrzewanych o korupcję  „..”Zatrzymanych sprowadzono do Chin z 32 państw. W ramach działań antykorupcyjnych chińskie władze ścigają na całym świecie obywateli, którzy uciekli z kraju, wielokrotnie zabierając ze sobą bardzo duże sumy pieniędzy. „...”Gao dodał, że władze badają ok. 100 tys. spraw o charakterze korupcyjnym, w których podejrzane osoby przejęły ponad 30 mld dolarów. Większość z tych śledztw dotyczy nielegalnego pozyskiwania funduszy ze środków publicznych, a także produkcji fałszywej waluty. Tylko w styczniu br. na terytorium Chin w związku z korupcją zatrzymano 680 osób - podało ministerstwo bezpieczeństwa państwowego.Prezydent Chin Xi Jinping energicznie walczy z korupcją; wykorzenienie tego zjawiska stało się jednym z jego głównych celów. Lansowana przez Xi kampania antykorupcyjna, w wyniku której ukarano już tysiące urzędników różnego szczebla, cieszy się ogromnym poparciem Chińczyków.”..(źródło )

2014 rok „ rząd postanowił powołać biuro antykorupcyjne. Będzie ono podlegać prokuratorowi generalnemu, a jego szef będzie miał stanowisko w randze wiceministra - dodał Qiu.
Pozwoli to prokuraturze skoncentrować się na „badaniu tylko dużych i ważnych spraw oraz na przełamywaniu barier instytucyjnych” - zaznaczył.
Od czasu, gdy dwa lata temu prezydentem Chin został Xi Jinping, w Chinach prowadzona jest bardzo energiczna kampania antykorupcyjna.”...”Szef wydziału walki z korupcją w Najwyższej Prokuraturze Ludowej, Xu Jihui, poinformował w piątek, że w pierwszych dziewięciu miesiącach br. prowadzono śledztwa przeciwko 21652 osobom podejrzanym o korupcję. Sprawy 13437 osób skierowano do sądów i tylko w 23 przypadkach zapadły wyroki uniewinniające. „..(źródło ) 
--------
Mój Komentarz

Chińczycy skopiowali pomysł Kaczyńskiego i Mariusza Kamińskiego i utworzyli chińskie CBA . Nowoczesne państwo musi mieć narzędzia do walki z korupcja , urzędniczymi gangami w prokuraturze , służbach specjalnych, wśród sędziów , urzędników

Dla każdego jest oczywiste ,ze suwerenne państwo w XXI wieku musi dbać o odkryminalizowanie struktur państwa .Narkoman w normalnym suwerennym państwie nie może być prokuratorem, sędziom , posłem, czy pracownikiem służb specjalnych. To samo osoba przekupna.

Dlatego tak ważne jest aby w przyszłym rządzie PiS znaleźli się ludzie ideowi , silni ,zdolni do przeprowadzenia modernizacji Polski. A do niej zaliczamy uzdrowienie prokuratury i sądów i oczyszczenia ich z narkomanów i łapowników 

Nie przepadam za Ziobro po jego próbach obalenia Kaczyńskiego , ale jako prokurator miał dość siły aby walczyć z patologiami . Tak samo mam nadzieję ,że w przyszłym rządzie znajdzie się Macierewicz i Mariusz Kamiński .

video Braun, Kukiz, Cejrowski, Nowak o JOWach
video Kwaśniewski i Kalisz odsłaniają prawdziwe oblicze III RP: „kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą”
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewic z Twitter 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o bogini Kali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 
 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:4)