Kaczyński dał sygnał jastrzębiom że łowy na PO rozpoczęte

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Pawo i Sprawiedliwość przedstawiło pełny skład przyszłego rządu. Podczas konferencji Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego przedstawiono pełną listę ministrów w rządzie Beaty Szydło.
I wiceprezes RM i minister kultury - Prof. Piotr Gliński
Wiceprezes RM, minister rozwoju - Mateusz Morawiecki
Wiceminister ds. rozwoju, minister członek RM - Jerzy Kwieciński
Wiceprezes RM, minister nauki - Jarosław Gowin
Szef kancelarii Prezesa RM – Beata Kempa
Minister w kancelarii prezesa RM, przewodniczący Komitety – Henryk Kowalczyk
Minister w kancelarii – szef Gabinetu Politycznego jednocześnie pełniący funkcję rzecznika – Elżbieta Witek
MON – Antoni Macierewicz
Ministerstwo Sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro
Ministerstwo Skarbu – Dawid Jackiewicz
Ministerstwo Środowiska – Jan Szyszko
Ministerstwo Energetyki – Krzysztof Tchórzewski
MEN – Anna Zalewska
Ministerstwo Sportu i Turystyki- Witold Bańka
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – Elżbieta Rafalska
MSWiA – Mariusz Błaszczak
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju – Krzysztof Jurgiel
MSZ – Witold Waszczykowski
Ministerstwo Cyfryzacji – Anna Streżyńska
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictw – Andrzej Adamczyk
Ministerstwo Zdrowia – Konstanty Radziwiłł
Ministerstwo Gospodarki Morskiej – Marek Gróbarczyk
Ministerstwo Finansów – Paweł Szałamacha
Członek RM, koordynator służb specjalnych– Mariusz Kamiński
Minister w kancelarii Prezesa RM ds. europejskich - Konrad Szymański
Minister w kancelarii Prezesa RM ds. kontaktów z parlamentem – Adam Lipiński ...(źródło)

Ziemkiewicz „Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu. – Naprawdę Pan tak myśli?
– Będzie co najmniej postawiony przed Trybunałem Stanu, bo jest za co. Jego następca, nawet jeśli to nie będzie Jarosław Kaczyński, po prostu będzie musiał to zrobić, żeby uspokoić ludzi, którzy nagle stracą totalnie poczucie bezpieczeństwa, stracą oszczędności, pracę i nagle się znajdą w sytuacji, o której kiedy dziś słyszą, to zatykają uszy”....(więcej)

Berlin i Wiedeń z respektem czekają na Nowy Polski rząd”...”W niemieckich i austriackich mediach słychać głosy pełne szacunku wobec zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych w Polsce. Tamtejsi komentatorzy zastanawiają się, jaka będzie strategia nowego rządu wobec zachodu, ale przestrzegają przed demonizowaniem partii Jarosława Kaczyńskiego.Niektórzy zwracają uwagę, że Niemcy czeka teraz nowe otwarcie i próby porozumienia się z nowo wybranym polskim rządem. Kai-Olaf Lang z Fundacji Nauka i Polityka zauważa, że PiS nigdy nie przejawiało przesadnej serdeczności wobec Angeli Merkel i jej polityki, z kolei Christian Schmitz, dyrektor warszawskiego biura Fundacji Konrada-Adenauera, prognozuje, że politycy PiS zapewne nie będą w realnych kontaktach tak trudni we współpracy, jakby na to mógł wskazywać obraz wykreowany w mediach w czasie kampanii.”...(źródło)

parę dni temu „Michał Szułdrzyński Kaczyński stawi ana jastrzębie „....”choć ostateczny kształt gabinetu wciąż nie jest skompletowany i do ostatniej chwili może się zmienić, wiele wskazuje, że Jarosław Kaczyński postanowił postawić w kilku sprawach na jastrzębie. W Ministerstwie Obrony ma się znaleźć Antoni Macierewicz „...”– Macierewicz musi wejść do rządu. To PiS i Kaczyński wygrali wybory, a nie Beata Szydło – mówi nam polityk prawicy. – PiS jest coś winne swoim wyborcom.Wiele wskazuje na to, że do rządu wejdzie Zbigniew Ziobro. Na prawicy spekuluje się nawet, że obejmie ten sam resort co dziesięć lat temu – sprawiedliwości. – Nie będę komentował negocjacji personalnych, to byłoby nielojalne – ucina sam Ziobro.”...”W MSZ PiS postawiło na Witolda Waszczykowskiego, który uchodzi za większego jastrzębia niż wymieniany wcześniej w tym kontekście Kazimierz Michał Ujazdowski. Energetyką ma się zająć Piotr Naimski. „...”Ale w PiS popularny jest też drugi pogląd. – Tworząc rząd, PiS nie może się kierować wyłącznie chęcią zyskania sympatii liberalnych mediów. To droga donikąd – słyszymy.O tym, w którą stronę pójdzie partia, zdecyduje Jarosław Kaczyński. Coraz głośniej mówi się w PiS, że traktuje on rząd Szydło jak zderzak, który za kilka miesięcy będzie można wymienić ….(więcej )

"New York Times" pisze o wyraźnym skręcie na prawo, "Wall Street Journal" analizuje wpływ zwycięstwa PiS na przyszłość Unii Europejskiej, a portal Politico zwraca uwagę, że przyszły premier nie będzie najważniejszym politykiem w Warszawie. „...”Nowojorski dziennik podkreśla, że skręcając na prawo Polska dołącza do innych państw naszego regionu, a o skali tego zwrotu świadczy nieobecność lewicy w nowym parlamencie. "Wall Street Journal" zauważa, że przez ostatnich 8 lat Polska była „.”bliskim sojusznikiem Niemiec i popierała dalsze jednoczenie Europy. „...(więcej) 
-------
Mój komentarz

Co tu pisać .Wystarczy popatrzyć na skład rządu Kaczyńskiego ,którego premierem jest Szydło. Rząd jastrzębi , które już się zrywają na łowy. Kleptokracja z Platformy jest już w panice. Wyborcza , lewactwo , kolaboranci zostali przez Kaczyńskiego pozbawieni złudzeń .

Jeśli myśleli ,że oligarchia III RP dogada się z jakimiś spolegliwymi ciepłymi kluskami od Kaczyńskiego i że będzie bezkarna to się to najwyraźniej srodze pomylili.

Tuskowi ,Kopacz, Wyborczej i reżimowym mediom nie udało się dorżnąć watahy PiS. Miejmy nadzieję ,że Kaczyńskiemu i jego jastrzębiom uda się dorżnąć watahę Platformy,bo za cztery lata PiS musi zdobyć sam lub z akceptowanym przez siebie koalicjantem większość konstytucyjna. Aby jednak to zrealizować Platforma musi zostać zniszczona

Z tego powodu pilnie należy odmówić przyjmowania imigrantów. Jest ku temu powód, który Niemcy i Europa powinni zrozumieć ,, bowiem ośrodki dla imigrantów potrzebne będą na więzienia , bo w tych miejsc za chwilę zabraknie. To taki żart oczywiście.

Współpraca,Ziobro, Kamińskiego , Błaszczaka, Waszczykowskiego, Macierewicza i sporo innych to istny bicz  Boży  na lewactwo , kolaborantów i gadzinówki.     

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera”

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 
 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)

Komentarze

:-)

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1498130

i BARDZO, BARDZO DOBRZE. Mam nadzieje ze wyłapie ich do cna http://hardcorowo.pl/22180_Platforma_Obywatelska_razem.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1498224

składzie są jastrzębie, bo polowanie musi się rozpocząć. Trzeba postawić tą uwłaszczoną na naszym majatku narodowym i  rozpasaną ferajnę za 8 lat kłamstwa, manipulacji, złodziejstawa i zorganizowania "katastrofy smoleńskiej" oraz działalność seryjnego samobójcy. Pamiętamy i czekamy na prawdę i sprawiedliwość.

Trzeba też koniecznie oczyścić telewizję publiczną ze służalców pełocji i  pachołów dziennikarskich. Nie do zaakceptowania są takie chamskie zagrywki jak dzisiejsza - celowe zakłócanie konferencji prasowej Prezesa PIS i przyszłej Pani Premier.

TVP i jej mendowania zrobiła wszystko, aby wyborcy nie usłyszeli wyjaśnień  dotyczących udziału przedstawiciela władz Polski w Szczycie na Malcie, którego termin został celowo wyznaczony przez kamerdynera Europy - Tusaka na 12 bm., czyli tak aby utrudnić nowym władzom Polskim wysłanie swojego przedstawiciela.

Dość już kłamstwa, chamstwa, deprawacji i manipulacji!

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1498135

w nowym rzadzie ``Psychopata,Mniej niz zero,Kryminalista``
Juz ``Psychopata`` zrobi porzadek w MONie tak ze trepy moskalskim trepom beda spadaly jak beda leciec ze swoich stolkow na pysk szczegolnie ci co to generalami zostali za tusszowanie zamachu smolenskiego-jak Parulski czy Janicki.
W obecnej sytuacji uzdrowienie wojska jest moim zdaniem najwaznijszym zadaniem dla Macierewicza zeby miec nie tylko wojsko, ktore moze bronic Polski, ale wojsko, ktore bedzie wpelni lojalne rzadowi i Polakom, i moze obronic rzad przed mafijnym ukladem poskomunistycznych sluzb.Tylko wojsko moze chwycic za pysk ewentualne zbuntowane sluzby i organizacje tzw.ochroniarskie, ktore sa silowym narzedziem nowych wlascicieli Polski.
Macierewicz musi wyjasnic afery wojskowe szczegolnie handel bronia,paliwami i mieniem wojskowym -w tych aferach po luszy jest umoczony Komoruski,tego to juz na obecnym procesie Sumlinskiego powinno sie wsadzic zeby nie czmychnol do Izraela.

Ziobrze zycze zeby dokonczyl swoje dzielo i w zlodziejskich kieszeniach pozostawil mniej niz zero,zawze pisalem ze Ziobro byl najlepszym ministrem sprawiedliwosci jaki byl w Polsce od 39 roku.I co mnie cieszy ze potezna fala opluwania jego i podchwycona przez lemingi nie zalamala tego mlodego polityka.To tez dotyczy Kaminskiego ktorego za wszelka cene chca zrobic kryminalista ze ruszyl mafijne bagno i korupcje inie mam tu tylko na mysli Sawickiej ktora powinna siedziec ale afery z Kulczykiem i PObolszewia w tle.
Nalezy wprowadzic ustawe do sadownictwa ze tasmy ktore nawet sa zdobyte bez zgody sa dowodem w sprawie.

Cieszy mnie tez powrot Betay Kempy o to naprawde zaangazowana w sprawy polskie patryjotka.

Tak ze Boze miej w opiece ten rzad i dopomoz im wywietrzyc z Polski ten PObolszewicki swad.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1498144

Wilku - pelna zgoda, zwlaszcza gdy piszesz o beacie kempie to naprawde kompetetna osoba i tez ciesze sie ze z pozostalymi rozlicza to platfusiane mafijne grono

Zdrowia Ci zycze

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1498145

trzech muszkieterow, ktorym przyjdzie sie zmierzyc z calym tym bagdnem WSIowym.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1498182

... jest tylko takie małe "ale". Czyimi rękami to wykonać? Sam minister nic nie poradzi, jeśli nie dobierze sobie odpowiednich wykonawców. Jak sobie wszyscy wyobrażacie zaprowadzanie porządków w wojsku, gdzie 90% oficerów to promoskiewscy debile? Demokracja to piękny ustrój, ja jednak wolałbym, aby tę demokrację ktoś chronił poza pieskami z Legionowa, wyszkolonymi przez sowiecką swołocz i tak dobieranymi do służby, aby mieli czerwonych w drzewie genealogicznym? Nie zauważyliście, że tak sie to odbywało przez ostatnie 8 lat, a nawet dłużej, ponieważ PiS w swojej łaskawości uważał, że każdemu należy się szansa na rehabilitację. Tylko niestety nie chciał zauważyć, że nie rzuca się pereł przed wieprze! Za dwa dni sto tysięcy młodych Polaków przejdzie przez stolicę w Marszu Niepodległości. Ci młodzi ludzie kochają swoją ojczyznę i gotowi są do największych dla niej ofiar. A gdzie będą wtedy przywódcy PiS? Sami sobie, kochani, odpowiedzcie na to pytanie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1498148

                               

 

http://gloria.tv/media/Uc2bAm9xUuK

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1498140

Wspaniala i bogata ktorej, wszyscy beda zazdroscic a my bedziemy dumni z bycia Polakami. Az sie serce raduje. Dzieki Ci Krolu Polski Panie Jezu i Mateczko Jego, Nasza Pani i Krolowo Maryjo.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casey

#1498184

pierwszy raz od 44 ` Rzeczpospolita ma RZAD, za ktory nie trzeba sie wstydzic. Mam nadzieje, ze podolaja tym wielkim problemom, ktore przed nimi stoja. Czytajac liste skladu naszego Rzadu, az milo patrzec w przyszlosc :-))) W koncu widac swiatelko w tunelu. Widac, ze to postkomunistyczne kurestwo przestanie panoszyc sie po naszym umeczonym kraju. Ze wkoncu nastanie normalnosc...Slowem, ze Rzeczpospolita powstanie z kolan ! Boze ! wrecz lezka w oku sie kroi, gdy czytamy te liste...poprostu lezka szczescia...

pzdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1498221