UE - równi i równiejsi...

Obrazek użytkownika maciej1965
Świat

Właśnie przed chwilą Ryszard Czarnecki został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego za porównanie plucia na Polskę przez Różę Marię Barbarę Gräfin von Thun und Hohenstein do smalcownictwa. Doszło do tego nota bene ze złamaniem regulaminu ww. instytucji, bowiem nie uwzględniono głosów wstrzymujących się, choć powinny być dodane do głosów przeciw odwołaniu. Jednocześnie niejaki Guy Verhofstadt nie poniósł żadnej odpowiedzialności za nazwanie 60 tyś Polaków, uczestników Marszu Niepodległości do faszystów. Jak widać, UE ma swoich równych i równiejszych. Widać jest tu podobnie jak w biznesie - ukradniesz milion - jesteś biznesmenem, ukradniesz stówę, jesteś złodziejem. Tu: obrazisz 60 tyś ludzi, a pośrednio 40 milionów, to jesteś wielkim demokratą, powiesz prawdę o jednej skarżypycie, odwołają cię.

Chyba pora wynosić się z tego eurokołchozu, bo na obiektywizm w tym lewackim towarzystwie trudno chyba liczyć...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

No i zaczął się Polexit.....

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1557531

byłem Euroentuzjastą ale już nie jestem !

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1557538

Widzisz Józio, ja byłem przeciw, kiedy taka postawa nie była "mile widziana" na tym portalu i skutkowała najczęściej ostrym "pałowaniem", zapewne przy twoim udziale.
Byłem i jestem przeciwny, ty zaś jak zwykle bezwolnie "płyniesz z nurtem"...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1557589

- no to co. Pan poseł jest przecież politykiem. Jego zadaniem jest teraz usunięcie knajactwa z przestrzeni publicznej, wyrwanie z korzeniami lewackiej progenitury, strącenie z półki qasi-inteligentów, rozpędzenie jurnych EU-fornali. Panu posłowi potrzebny spokój, zachęta i wsparcie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1557565

ParLament europejskiej przygazówki, włączył szmalcopalaczy i palaczy dopalaczy szmalcowróżb - dla detoksu róży wiatrów w gaz rurze - kryjącej zawieruchy losujących "właściwie głosujących"...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1557533

Tak. Polexit i Polska Polską Będzie! Dumną i Wielką. i żadne Thuny, Verhofstadty ani Timermanse czy inne Schultze TEGO nie zmienią, ani nas nie powstrzymają. Jesteśmy TO winni, TYM, Którzy Walczyli o NIĄ, gdy nie było żadnych szans na zwycięstwo. Ale TO ONI Dali nam Wzór. TO ONI Swym Trwaniem i Walką Dali nam PRZYKŁAD co czynić należy i co jest NAJWAŻNIEJSZE. 

Pierwszy raz dziś obejrzałem Ten film. Wspominałem Ojca Swego Wrześniowego Ułana, i Jego konia - Zorzę. I patrząc na ekran komputera nie mogłem powstrzymać łez. I dumny byłem z tego, że Jestem Polakiem...... A TY Byłeś Majorze i Zostaniesz na wieki Wzorem, Bohaterem. Postacią Nieśmiertelną, Której Legenda Trwa, a której tak bardzo obawiali się Niemcy, barbarzyńcy, zbrodniarze, bandyci.  Zabrali Twe Ciało z pola walki. Wywieźli w nieznane miejsce. Ich zbrodnicze czyny, i walka Naszych Żołnierzy. Jak odwieczna walka Dobra ze złem. Spoczywaj w Pokoju Majorze.

Cześć Twej Pamięci. JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !........

https://www.youtube.com/watch?v=g5Enua4F8tY

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1557580

- Z różą.

 

Z taśm Sowy: Pączek, pączek ch.. bez rączek! Dzień smaczny!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1557583

Pomijając wszystkie inne wątki- samo zastosowanie starej bolszewickiej zasady: "nieważne kto i jak głosuje, ważne kto i jak liczy głosy" dyskwalifikuje całą tą "demokrację" UE.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557773