Durne lex, sed ...?

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Myślicie, że przestrzegając prawa uchronicie się od skazania? To juz nie w III RP. Właśnie pewna sędzina skazała Gazetę Polską na wypłacenie odszkodowania autorom zdjęć wykorzystanych w zamieszczonym przez nią filmie "Córka". Materiał zdjęciowy kupili legalnie od PKF. Zgodnie z umową z PKF zamieścili w czołówce nazwiska autorów materiału... i za to zostali skazani!

Bo autorzy poczuli się skrzywdzeni utożsamieniem ich z GP! Bo PISF nie dał im ze względu na to dotacji na film o Misiu Uszatku!

Zaraz, ale to nie wina GP, ale to PISF dyskryminował ich ze względu na poglądy polityczne! Dodatkowo nie ich poglądy, jak się okazało! To dlaczego u licha nie skarżą PISF za dyskryminację?

Za Niezalezna.pl

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)

Komentarze

Pani "sędzina" wpisuje sie doskonale w "wymiar sprawiedliwości" III RP, tylko kolesiostwo, nepotyzm i lizusostwo wobec władzy - to wyznaczniki "niezalezności" trzeciej władzy...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1486726

dziennikarzy piszacych o nim, ze byl generalem w PRL-u, bo przeciez on byl co prawda generalem, ale w Polsce...

Tajni donosiciele  wystapia zapewne (idac sladem rosyjskich kolegow)  do sadow o zaliczanie lat "pracy" do emerytury...

oczywiscie obecny rzad zgodzi sie na wszystko - a na dodatek zapewni wszystkim emerytom podwyzki, jakich dotad nie widzieli... oczywiscie przed wyborami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1486802