CZY CHORWACJA ZATRZYMA AFRYKĘ ?

Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Świat

 

 

 

W niedzielę Trójmorze gra przeciwko Kalifatowi Brukselskiemu.

 

 

Gra idzie o prestiż Chorwacji, będący przedłużeniem prestiżu Polski.

 

Czy Chorwacja zatrzyma Afrykę ?

 

Czy Chorwacja zatrzyma składową IV Rzeszy ?

 

Czy Chorwacja zatrzyma państwo z jednej strony upadłe, nie mniej posiadające broń nuklearną, bazy wojskowe na swych terytoriach zamorskich, prawo weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ oraz prowadzące agresywną politykę wobec Polski, poprzez budowę gazociągu Nord Stream 2, dyrektywę o pracownikach delegowanych, naciski na ograniczenie zużycia węgla kamiennego, konszachty z Federacją Rosyjską ?

 

Więcej ilustracji u dołu publikacji

http://www.radiownet.pl/publikacje/czy-chorwacja-zatrzyma-afryke

 

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

na ich postawę nie tylko na boisku. To faktycznie duży kontrast z postawą (z cisnącym się na klawiaturę, ukutym przez propagandę PRL-u określeniem)  zgniłego Zachodu. Nie jestem absolutnie fanka piłki nożnej, ale ten mecz oglądałam w całości i był dla mnie właśnie ucieleśnieniem naszej walki, a autor określeniem stron tego meczu trafił w samo sedno. Oby Chorwaci dali taką samą nauczkę Francuzom! Trzymamy wszyscy za nich kciuki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1568043

mecz był bardzo dobry, działo się i działo, ale wygrali Francuzi. Francuzi? A jacy to Francuzi w  większości urodzeni pod palmami. To tak jak Polska z Senegalem, przecież oni maja wrodzone warunki fizyczne do biegania o niebo lepsze od tych urodzonych powyżej zwrotników. Ale i tak Chorwaci walczyli bardzo ofiarnie, a poza tym maja bardzo piękną Panią Prezydent. Pocieszające jest dla mnie to, że nie wszyscy Francuzi byli z kalifatu, bo nawet ci urodzeni pod palmami, żegnali się znakiem Krzyża Świętego, więc wybaczam im to zwycięstwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1568294