Antykościół w Kościele

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

01.06.2017

   Jeszcze w ubiegłym miesiącu publicznie zastanawiałem się nad ofiarną litością (?) ojców z belgijskiej prowincji Braci Miłosierdzia wprowadzających w życie eutanazję w zarządzanych przez siebie medycznych placówkach dla psychicznie chorych, a tu dla mnie nowe kwiatki z tej samej łączki...

   Zarząd największego szpitala irlandzkiego dla matek, "Mater Misericordia" w Dublinie prowadzonego przez Siostry Miłosierdzia św Wincentego a Paulo zdecydował o przeprowadzaniu aborcji argumentując współczuciem wobec kobiet i podporządkowaniem prawu irlandzkiemu. Poświęcili Prawo Boże prawu stanowionemu mogąc przecież nawet zrezygnować z tej "opiekuńczości" na rzecz innej...

   Tak więc zarówno irlandzkie siostrzyczki jak i belgijscy braciszkowie odrzucili chrześcijański dogmat Dekalogu - NIE ZABIJAJ. Brak zasadniczych decyzji Watykanu...Z prawem do życia od poczęcia do naturalnej śmierci nie ma gdzie schronić się skoro  antykościół coraz odważniej sadowi się w Kościele.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

(...)Tak więc zarówno irlandzkie siostrzyczki jak i belgijscy braciszkowie odrzucili chrześcijański dogmat Dekalogu - NIE ZABIJAJ. Brak zasadniczych decyzji Watykanu...(...)
Ktoś tu robi schizmę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1541042

a przynajmniej najlepsza droga do schizmy...Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1541542