Polski rząd popiera plan uzależnienia Polski i UE od amerykańskich korporacji

Obrazek użytkownika Lotna
Gospodarka

Wiceminister rozwoju Radosław Domagalski potwierdził, iż mimo zastrzeżeń polski rząd opowie się za ratyfikacją umowy o wolnym handlu między Unią Europejską a Kanadą,  CETA (Comprehensive Economic and Trade Agreement).

Ogłupiały naród zajęty jakimiś sporami wokół trybunału nie dostrzega, iż ważniejszy będzie sąd arbitrażowy, który nikomu nie będzie podlegał, którego wyroki będą ostateczne - a oskarżonymi będą państwa. Najczęściej państwa biedniejsze niż skarżące je koncerny.

Co na to wiceminister Domagalski ? --- "Będziemy stanowczo zabiegać na forach europejskich, by docelowo jednym z arbitrów był Polak".

He he, --- już mamy we władzach uni Lewandowskiego, Tuska i Bieńkowską.

A jak wygląda oficjalna propaganda ?

"Kompleksowa umowa gospodarczo-handlowa (CETA) to efekt niedawno zakończonych negocjacji między UE a Kanadą. Umowa zapewni unijnym przedsiębiorstwom więcej atrakcyjnych możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w Kanadzie, a także przyczyni się do tworzenia miejsc pracy w Europie.

Doprowadzi ona do zniesienia należności celnych, zlikwidowania ograniczeń w dostępie do zamówień publicznych, otwarcia rynku usług i stworzenia przewidywalnych warunków dla inwestorów, a także pomoże w zapobieganiu nielegalnemu kopiowaniu innowacji i tradycyjnych produktów z UE. "

Czy to nie śmieszy? Tymczasem POpis zabiega w Brukseli, aby UE ukarała poPiS za odstępstwo w realizacji planu Sorosa depopulacji Europy w wyniku wojny religijnej. W tym samym czasie poPiS realizuje plan uzależnienia gospodarczego UE od amerykańskich korporacji i depopulacji ludzi z wykorzystaniem GMO, szczepionek i niebotycznych cen leków na produkowane w labach coraz to nowe wirusy i bakterie. Tego nawet Orwell nie przewidział.

Bayer wykupił Monsanto. Du Point i Syngenta zawiązaly trust. Czy pamiętacie, kto sfinansował II WŚ ?

Żaden kraj nie będzie miał szans z takimi gigantami.

W Niemczech, Belgi i innych krajach setki tysięcy ludzi w ostatnich tygodniach demonstrowalo przeciw podpisaniu umowy CETA I TTIP. I co? Demokracja ma tyle samo do powiedzenia w tych sprawach, co w sprawie wojny i użycia broni atomowej.

A polska wieś spokojna. Mimo że Polak już nie kupi ziemi w Polsce. Ustawa mu zabrania, ustawa polskiego sejmu.

 

Źródło: http://interesariusz.neon24.pl/post/133853,quo-vadis-19-9-2016r-wojna-o-...

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:14)

Komentarze

Lotna:))

...kurde jak tutaj głucho i cicho na Twoim blogu:)) Czyżby temat dla niektórych niepoprawnych totalnie niepoprawny:))żaden troll nawet nie zatrolluje...toż to jakiś koshmar:))pozdr

 

ps albo może wizja na polskim stole kanadyjsko-jankeskich kurczaków płukanych w chlorze i pędzonych na raundapie wywołała takie milczenie?:))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1520365

masz więcej informacji, jak to PiS z koncernami chcą zdepopulować Polskę?

I po co ta lewacka retoryka, zamiast skupienia się na meritum tematu?

 

Co do ''freonowych'' wielbicieli Putina, to polecam sprawdzić, jak to w apogeum konfliktu ukraińskiego dzielny katechon podpisał umowę z zachodnim banksterstwem, o którą sam zabiegał.

Tak to właśnie zwalcza ''kapitalizm'', ''żydów'', ''zgniły Zachód''  itp.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1520390

Choćby za pomocą GMO, które jest rakotwórcze, co udowodniono na wszystkich zwierzętach doświadczalnym. Zarówno GMO jak i dodatki w ,,profilaktycznych" szczepionkach powodują niepłodność w trzecim pokoleniu, a wtedy na nic dodatki rodzinne 500+ i tym podobne się nie zdadzą.

Jak chodzi o ekonomię i gospodarkę, rolnictwo i przemysł - polskie przedsiębiorstwa nie będą miały żadnych szans w konkurencji z korporacjami bogatszymi niż państwa. Polacy będą jak Azjaci, pracować za psie grosze jak niewolnicy łącząc podzespoły. Polskie rolnictwo upadnie albo na wieki będzie musiało się podporządkować korporacjom mającym patenty na uprawy GMO i nasiona, które trzeba corocznie od nich kupić, co jest równoznaczne z upadkiem.

 Poza tym korporacje będą sędziami i oskarżycielami w stosunku do podmiotów czy nawet państw, czyli będzie to faszyzm, o jakim chyba nikomu na Ziemi jeszcze się nie śniło.

Wystarczy trochę wyobraźni. Masz rację, to nie jest śmieszne, to bardzo smutne, że Polacy nie podnoszą larum, nawet tutaj na małym portaliku, kiedy władze dokonują sprzedaży nie tylko Polski ale i ich samych. Putin nie ma tu absolutnie nic do rzeczy. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1520468