Polski Szaniec 3-4/2015 już w sprzedaży!

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

Ostatni w 2015 roku numer kwartalnika społeczno-politycznego „Polski Szaniec” właśnie wyszedł drukiem. Tematem przewodnim najnowszego wydania pisma jest kwestia imigrantów zarobkowych z Afryki i Bliskiego Wschodu, którą poruszamy w dwóch artykułach: „STOP – zalewowi imigrantów” i „Przedmurze Europy”.

W części poświęconej publicystyce nie mogło się obyć bez komentarzy powyborczych, w których chłodnym okiem odnosimy się do bieżącej sytuacji na krajowej scenie politycznej. Poruszamy również kwestię aktualnego położenia prawno-społecznego naszych rodaków na dawnych Kresach Wschodnich. Jak zawsze coś dla siebie znajdą pasjonaci historii – tym razem proponujemy zagadnienie bolszewizmu i bolszewików w publikacjach twórców II RP oraz czwartą część artykułu obalającego mit sowieckiego „wyzwolenia”. Zainteresowanym tematyką ekonomiczną polecamy natomiast obszerny artykuł poświęcony systemowi podatkowemu w Polsce w kontekście postulatu podniesienia kwoty wolnej od podatku.

Pismo można nabyć w salonach prasowych „Empik” i „Ruch” oraz wysyłkowo, za pośrednictwem Redakcji (portal allegro.pl lub kontakttelefoniczny/mailowy). Szczegóły na www.polskiszaniec.pl.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

tego kwartalnika "zajawką" o aktualnych tematach w kontekście naszej aż nadto ciekawej historii :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1500390