Dzień Wolnej Polski - zaprzysiężenie nowego polskiego rządu!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

I stało się to w co trudno było uwierzyć, co wielu Polaków uważało za niemożliwe i pozostające jedynie w sferze marzeń o wolnej, niepodległej i suwerennej Polsce.

 

W dniu dzisiejszym Prezydent Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej dr Andrzej Duda dokonał zaprzysiężenia nowego, propolskiego i niepodległościowe rządu. Pani Premier Beata Szydło, wicepremierzy i ministrowie złożyli rotę przysięgi:

 

"Obejmując urząd Prezes Rady Ministrów (wiceprezesa RM, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom konstytucji, a dobro ojczyzny i pomyślność obywateli będą dla mnie najwyższym nakazem. Tak mi dopomóż Bóg".

 

Prezydent Polski A. Duda po zaprzysiężeniu powiedział:

 

"To niezwykle ważna chwila, ale przede wszystkim dziękuję i gratuluję. Dziękuję za to, że rząd jest tak szybko, że zaledwie po weekendzie od czasu, gdy wręczyłem nominację pani premier, jest nowy, polski rząd. To niezwykle ważne.

W piątek, gdy mieliśmy uroczystość wręczenia nominacji, nikt się nie spodziewał dramatycznych wydarzeń, które nastąpiły we Francji w piątek wieczorem. To ważne dla państwa polskiego i Europy, by szybko był stabilny, dobrze działający rząd. Dlatego dziękuję, gratuluję objęcia urzędów przez państwa, gratuluję, ale chcę powiedzieć, że to także, a może przede wszystkim nie tylko służba, ale i wielkie zobowiązanie.

Słyszeliśmy, jak składaliście przysięgę. Niech się do tych Waszych słów dołączą moje z 6 sierpnia tego roku, gdy ja składałem moją przysięgę przed Sejmem. Mam pełne poczucie współodpowiedzialności wraz z panią premier i państwem za sprawy Ojczyzny. Wierzę, że tę współodpowiedzialność poniesiemy i wykonamy nasze zobowiązania. One zawierają się w słowach, które były mottem obu kampanii (…). Słowach pana prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego, że chcemy, by Polska była państwem silnym, które będzie pomagać słabszym, a silnych nie będzie musiało się bać. Te słowa zawierają wszystko, do czego się zobowiązaliśmy w kampaniach. Że będziemy dbali o rodzinę, że będziemy pamiętali o tych, którym trudno się żyje. (…) O młodych ludziach i ich rodzicach płaczących, że ich dzieci wyjechały za granicę. O wszystkich niesprawiedliwościach, przedsiębiorcach. (…) To wszystko trzeba naprawić i zmienić. Trzeba odbudować potencjał polskiego państwa, wzmocnić polską armię i poczucie bezpieczeństwa obywateli. Trzeba współdziałać z naszymi sojusznikami w NATO i UE. Trzeba w sposób twardy i dyplomatyczny dbać o własne interesy. Dobrego Rzeczypospolitej i obywateli jest największym nakazem. Wierzę głęboko, że właśnie o tym będziemy pamiętać.

Szanowna Pani Premier i państwo ministrowie, oczekiwania społeczne są ogromne. To ta fala spowodowała zwycięstwo wyborcze - fala wiary, że Polska może być zmieniana na lepsze. Sam ze swojej strony zobowiązując się do współdziałania, wierzę, że to zobowiązanie zrealizujemy. Spokojnie, konsekwentnie - do celu. Do silnej Polski, która będzie miała wzmocnioną niepodległość. (…) Można to zrealizować, może to zrealizować uczciwa władza, która wreszcie doprowadzi do tego, by pieniądze publiczne były wydawane w sposób uczciwy. (…) Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia pani premier i całemu rządowi".

 

Premier Polski B. Szydło w tej wzniosłej chwili powiedziała:

 

"W imieniu polskiego rządu, pań i panów ministrów, chcę podziękować i złożyć zapewnienie, że zrobimy wszystko, a żeby słowa przysięgi, którą wypowiedzieliśmy przed momentem były przez nas dochowane. I by nasi rodacy wiedzieli, że polski rząd będzie pochylał się nad sprawą każdego obywatela i każda sprawa, nawet ta najmniejsza, będzie dla nas równie ważna. 

Rozpoczęliśmy dzień od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą śp. pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Muzeum Powstania Warszawskiego. Tak jak prezydent powiedział, słowa prezydenta Lecha Kaczyńskiego były, są i będą myślą przewodnią naszych rządów. Wierzę w to głęboko, że bardzo mądre słowa, które usłyszeliśmy w Muzeum Powstania Warszawskiego w czasie podczas Mszy, że należy widzieć i przejrzeć na oczy, zapadną nam w pamięci. 

Panie prezydencie, szanowni państwo. Stajemy jako jedni z Was. Sprawy Polski i Polaków będą dla nas zawsze najważniejsze".

 

Nadzieje Polaków na dobrą zmianę są ogromne. Wierzę, że nowy rząd wspólnie z prezydentem nie zawiodą i spełnią swoje obietnice, dokonają odbudowy Polski, zapewnią jej niepodległość i suwerenność. Polski naród na to zasługuje, zasługuje na godne i podmiotowe jego traktowanie, zasługuje w końcu na Wolną Rzeczpospolitą.

 

Bo tak naprawdę dzisiejszy dzień jest Dniem Wolnej Polski, realnie wolnej od 1939 roku. Cały zaś rok 2015 można ze spokojem nazwać Rokiem Wolności. Rokiem odzyskania przez nasz naród naszej Ojczyzny. Od czasów napaści niemieckiej i sowieckiej, lat zniewolenia komunistycznego i postkomunistyczno-lewacko-unijnej ułudy polskiej państwowości, to od dziś możemy mieć nadzieję, że wreszcie "Polska będzie Polską" - jak śpiewał J. Pietrzak.

 

Mamy polskiego prezydenta realizującego wreszcie polskie interesy, mamy nowy również propolski rząd, który został stworzony przez praktycznie jedną, patriotyczną opcje polityczną, mamy tak oczekiwaną pronarodową i propolską władzę... bez żadnych antypolskich elementów.

 

Wierzę, że z dniem dzisiejszym nasza ponad tysiącletnia Ojczyzna, nasz naród, my wszyscy mający w sercu polskość rozpoczynamy kolejny wspaniały okres rozwoju Polski.

 

Tej - być może ostatniej - szansy na ponowną budowę wolnej, suwerennej i niepodległej Polski nie możemy zmarnować. Nie mogą zmarnować rządzący, ale też my zwykli Polacy. Budujmy Ojczyznę od podstaw poprzez codzienną pracę, naukę, postawę, godność, honor, język, wiarę, miłość, dobro, mądrość, tolerancję, kulturę, historię, Dekalog, tożsamość narodową. Wspierajmy wysiłki naszego narodowego, polskiego rządu, ale też merytorycznie go krytykujmy i wskazujmy na błędy, gdy zajdzie taka potrzeba, gdy władza w swych działaniach być może zacznie rozmijać się z podstawowym celem jej funkcjonowania, czyli dobrem naszego narodu, dobrem Polski.

 

Polska jest dla wszystkich, którzy czują w duszy polskość i traktują ją z najwyższym szacunkiem, czują się Polakami i przestrzegają naszych praw i zwyczajów. Polacy zawsze ponad wszystko miłowali wolność - nie tylko egoistycznie własną, walczyliśmy i oddawaliśmy życie "za naszą i waszą wolność". Zawsze byliśmy gościnni i tolerancyjni, tak jest również teraz i będzie w przyszłości. Ale tu, na naszej ziemi jest niepodległa Polska i to nasz naród jest jej suwerenem i tym suwerenem pozostanie.

 

Nie wiem jak historia nazwie ten dzień, nie wiem czy faktycznie będzie on przełomem, choć w to mocno wierzę i mam ku temu solidne podstawy. Jeżeli jednak spełnią się nasze marzenia o wolnej, niepodległej, suwerennej i godnej Ojczyźnie to być może faktycznie zostanie on uznany za Dzień Wolnej Polski!

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

i najnowszy sondaz 

44 proc. chcących głosować popiera PiS, 17 proc. PO

44 proc. badanych, którzy zadeklarowali chęć udziału w wyborach parlamentarnych, chce głosować na PiS, 17 proc. na PO, 9 proc. na formację Kukiz'15, a 8 proc. na Nowoczesną - wynika z sondażu TNS Polska. Do Sejmu według tego badania nie weszłoby zasiadające obecnie w Sejmie PSL.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1498882

dluga droga.Rak ktory drazy Polske od 45 roku rozrosl sie niesamowicie z przerzutami na wszystkie oragnizmy panstwa.
Leczenie sie dopiero zaczyna ,diagnoza juz zostala postawiona czas na gruntowne leczenie,lekarzy juz mamy tylko trzeba zastosowac radykalne leczenie wlacznie z wycieciem chorej tkanki i zastapieniem jej nowa ,maciezysta.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1498884

Witam! W tej chwili pilnie potrzebny jest audyt! Renament ,ukazujacy stan faktyczny panstwa Polskiego,po 8-mio letnich rzadach osmiornicy! Nowy rzad ma odslonic cala prawde,rowniez bilionowego zadluzania kraju! Winnych zaniechan i POspolitych zlodziei pociagnac do odpowiedzialnosci karnej! Nie ma ,ze boli! Nie chcemy odwetu,ale sprawiedliwosci i praworzadnosci! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1498893

Dzień Wolnej Polski. Tak to dzień odzyskania wolności, ale oczywiście czy będzie kiedyś za taki uznany to zależy od twgo czy ta wolność - jej mozliwość stanie się realnością. Oczywiście dziś to dopiero początek, ale w końcu mozliwy był start, więc wystartowaliśmy. To bieg-maraton, w czasie którego trzeba będzie pokonać wiele zadyszek, kryzysów, ataków konkurentów - nawet ataków "poniżej pasa". W czasie tego biegu ku realnej wolności, niepodległości i suwerenności rzucane nam będą kłody i inne przeszkody, antypolscy konkurenci będą nas oczerniali i oskarżali o "doping" i inne faszyzmy, ksenofobie, nacjonalizmy, itd. Wierzę jednak, że damy radę, mam taka nadzieję.

Audyt jest konieczny i niezbędny. Polacy muszą się dowiedzić o faktycznym stanie Polski a rząd dzięki temu będzie miał bazę, podstawę, od której zaczyna i taki audyt pozwoli na ocenę dokonań naszego rządu.

Pozdrawiam

P.S.

Tak do wszystkich... Nie jest Wam jakoś tak nieswojo, gdzy nagle staliśmy się niemal rządzącymi a nie opozycją? :))))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1498901

"Nie jest Wam jakoś tak nieswojo, gdzy nagle staliśmy się niemal rządzącymi a nie opozycją? :))))"

no raczej takowy sie nie znajdzie , przynajmniej tutaj. Tylko za co ta pala dla WnK

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1498903

Witaj Jozefie! Nie rozumiem ,ze nam nieswojo! Przeciez na to czekalismy Wiec ,Ty rowniez zaskoczony? Ja tez nie rozumiem paly dla WnK! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1498907

czyli jest nas wiecej nierozumiejacych takiego traktowania, choc rozumiem niechec do tego komentatora, ale to juz bylo, teraz mamy nowe rozdanie i powinnismy o przykrych sprawach zapomniec - tak mysle

pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1498908

Dla jasności - nie ja "spałowałem" WnK, choć czytając jego wcześniejsze wpisy, jestem w stanie zrozumieć kogoś, kogo WnK obraził na tyle - że teraz pałuje z zasady każdy jego wpis. Jak mawiali starożytni Słowianie - kto sieje wiatr, zbiera burzę ;-)

Pała za bieżący wpis należy się mu natomiast za brak poszanowania czytelników portalu tradycyjnym już niechlujstwem wypowiedzi i dodatkowo za błędy ortograficzne. Od kogoś, kto podkreśla swoją bezkompromisową troskę o Polskę można oczekiwać równie bezkompromisowej dbałości o czystość ojczystego języka. Zwłaszcza w dobie słowników ortograficznych wbudowanych w każdy edytor czy przeglądarkę.

pozdr...

/benjamin

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1498924

Widzę, że usiłujesz zastosować tu grubą kreskę. Nic z tego! Nie będzie żadnych grubych kresek. Kara musi być długa i uciążliwa, do czasu gdy za oszczercze i kłamliwe słowa pod moim adresem usłyszę słowo: "przepraszam".

Nawet teraz na tym blogu poniżej wnk nadal oczernia, pomawia i kłamie, - tym samym "puszcza w maliny" Szanownych Czytelników i Użytkowników NP. A ty chcesz puścić w niepamięć zachowanie wnk??? Coś z tobą jest nie tak, kolego Józefie!

 

P.S.
Parę komentarzy poniżej wyjaśniam, za co wnk ma sankcje.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1498975

długo, więc nie powinienneś się dziwić. Obrywa pały od kilku blogerów i komentatorów za wyzwiska i prowokacje, a także za niesamowicie niechlujną pisownię. Od dawna wprowadza tu paskudną atmosferę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1498971

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1498972

Pytam ciebie czym Satyra zdemaskowałeś mieszkając w Kanadzie i jego SB-eckie metody? Że ci zwrócił uwagę, iż piszesz z dużą ilością błędów? Ja też to robiłem i robię i Satyr też do mnie zwracał się w tym temacie, ale ja mu podziękowałem za to, biorąc to sobie do serca i ostro zabrałem się do pracy nad sobą, a nie uwłaczając mu "od takich i owakich", jak było to z twojej strony. 19599 punktów na minusie i myślisz że to zasługa tylko Satyra i Romka? Taka ilość minusów to tylko świadczy, że społeczność na NP tak samo myślała jak Satyr czy Roman z USA. Nie stawiałem ci luf,  bo lepiej myślisz jak piszesz, ale zaczne gdy dalej będziesz uwłaczał Satyrowi i Romanowi, bo to dobrzy patrioci.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1498984

Hipokryzja satyra/y porównywalna jest już tylko z komorowskim i nałęczem. Nie będę wymieniać satyrnych przestępstw bo jego mocodawcy i towarzysze nie chcą tego widzieć i wiedzieć. Ale pytam ciebie personalnie.....czy zamieszczony powyżej wpis satyra cyt. "P.S.
Komentarze wnk będą przeze mnie punktowane in minus, bez względu na ich treść. Płomiennie patriotyczne komentarze również.".......nie dyskwalikuje etycznie satyra jako współadmina i moralnie jako człowieka? Czy uważasz,że tak można się wypowiadać? Przecież to jest dyktatura. Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1498989

Znam wilka i Satyra od 5 lat, jeszcze przed rozłamem i potem po rozłamie i wiem że wilk i Satyr to patrioci, znam sprawę, Satyr, Markowa, Gawrion to etycy w pisowni Polskiej, a wilk myśli dobrze ale pisze koszmarnie i od tego zrobiło się zamieszanie. Satyr grzecznie zwrócił mu uwagę o jego pisowni, a wilk go zbeształ i robi to dalej.

Ile można to ścierpieć, tego ciągłego opluwania, to i tak Satyr czy Roman to ludzie cierpliwi i tolerancyjni.

Nie sądzę by to była dyktatura, na to pozwala regulamin NP, by jednych stawiać minusy a drugim plusy.

Satyr nie owija w bawełnę, tylko mówi jak jest.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1498992

Nie idzie mi o wasze znajomości. Pytałam, czy zdanie ,które zacytowałam nie świadczy o dyktaturze? Czy twoim zdaniem stawianie plusów jest zależne od treści wpisu czy od wzajemnych relacji? Jeżeli uważasz, że można pałować wg "widzimisię"...to niestety wpisujesz się w tę dyktaturę poprawności, może nieświadomie, może bez złej woli......ale takich pożytecznych.....w naszym kraju nie brakuje. Dłatego jest jak jest.
P.s. Nie mów ,że nie wiesz o próbie korupcji ze strony satyra. Czy dopuszczasz korupcję z pobudek patriotycznych? Wolne żarty.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1499001

Przecież napisałem wyrażnie, nie sądzę by to był dyktatura.

Korupcja z pobudek patriotycznych, a co to takiego, czyżby Satyr ofiarował jakieś dobra, by wilk pisał poprawnie, nie sądzę, a wpisy faceta który pisuje na NEonie, o korupcji Satyra, niech pani sobie nie żartuje, tyle są warte co ludzie tam piszący.

Dla mnie to była próba ośmieszenia i oplucia NP, oraz jego blogerów i komentatorów.

Podam pani przykład na moim przykładzie, jak długo udowadniali że ja Jestem jakim jestem, to Jazgdyni, i pani też w pewnym okresie w to wierzyła i o tym pisała.

Ma pani prawo mieć swoje przemyślenia, ale musi pani mieć dowody by tak pisać, a nie podpierać jedną opinią człowieka, co dopiero się zalogował na NP.

I dla tego wierzę Satyrowi i jego opisowi w tej sprawie, niż facetowi z NEonu.

A stwierdzenie pani iż wpisuje się w dyktaturę poprawności, jest dla mnie przykre i krzywdzące mnie w pani ocenie, oraz jest nieuzasadnione wobec mojej osoby.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1499011

bo i tak nie zrozumie. Ona wie swoje. Jest mądrzejsza, niż ustawa przewiduje. Szkoda Twojego czasu. Jest w stanie nawet zakwestionować to, że słońce zachodzi na zachodzie. Ten typ tak ma.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1499018

OK ! Cierpliwie jeszcze raz przytoczę dowód korupcji, który został zamieszczony tu, na NP a nie na Neonie. Pochodzi z poczty satyra, która tu została zamieszczona. Satyr jej nigdy nie zanegował ani nie sprostował....tylko towarzysze zaczęli tępić JCS.

Witam Cię JCS!
Jestem Satyr, piszący tu od czerwca 2012 roku i stowarzyszony z Redakcją tego portalu.
Ponieważ w jednym z Twoich ostatnich komentarzy przeczytałem, że studiowałeś w WSKSiM
w Toruniu, proszę Ciebie o przybliżenie informacji, które dadzą obraz na tyle skuteczny,
by Twoje komentarze nie były w ocenach minusowane.
Zatem, jeśli nie masz nic do ukrycia - podaj, jaki kierunek studiowałeś w na WSKSiM
i kto był Twoim promotorem pracy końcowej. Pytam, bo jestem w stanie pomóc Tobie
w zaistnieniu na tym portalu, wszakże pod warunkiem, że będę coś więcej o Tobie wiedział.
Zbieranie samych minusów nie należy do przyjemności, więc jeśli masz szczere zamiary -
daj mi tę informację.
Serdecznie pozdrawiam i życzę samych dobrych wpisów na Niepoprawnych,
Satyr

Jjj, stawianie plusów i minusów określane są jako dobro, przyznawane wg satyra i o które on zadba. Jakich jeszcze dowodów trzeba...że on nie wie co jest dobre a co to nepotyzm?
Jeżeli mimo tego nie zauważasz zła..to niestety przykra poprawność polityczna tu obowiązuje.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1499040

... jesteś postrzelona w mózg, czy co??? 

Co takiego widzisz negatywnego w tym, że usiłowałem dociec prawdy o JSC??? Absolwenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu nie pisaliby takich idiotyzmów, jakie pisał na NP delikwent o nicku JSC!!! Wzbudziły one moje wątpliwości. Stąd też biorąc JSC "pod włos" chciałem się dowiedzieć, czy rzeczywiście miał coś wspólnego z tą szkołą wyższą, czy też blefował. Okazało się że skłamał, tym samym "wpuścił w maliny" Czytelników i Użytkowników NP. Zatem moje działanie nijak się miało do działań natury korupcyjnej, o które mnie bezpodstawnie posądzasz!!!

Czy jest to dla ciebie jasne... "mądra inaczej" kobieto??? Jeszcze raz będziesz mnie pomawiać o jakąś korupcję, to przekonasz się na Niepoprawnych, jak potrafię być przykry dla oszczerców.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1499041

Zamierzasz dorżnąć watahy?
Postrzelenie w mózg czy..czy takiej kultury nauczyli cię na WSKSiM ?
Kręcisz aż miło z tym braniem "pod włos". Po co byłoby dociekać czy ktoś był w Toruniu czy nie? I to w taki sposób? To już Sawicka to robiła lepiej. Po co miałby blefować? JSC nigdy nie twierdził, że ją ukończył. Nikogo więc nie wpuścił w maliny na NP. A zatem nie pomawiam, tylko przytaczam fakty,szczególnie jak zabierasz głos na temat moralności. Nazywanie mnie oszczercą, mimo dowodów, to jest pomawianie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1499048

Jeśli porównujesz Satyra z Komorowskim i Nałęczem, to ja cię porównam z taką, jak na tym memie, który kiedyś zrobił mój mąż:

 

W Czechach jest takie powiedzenie: "málo víte, protože v nohou spíš", które po polsku brzmi mniej więcej tak: "mało wisz, bo w nogach śpisz". Bo skąd tobie wiedzieć, kim prywatnie jest Satyr? Co ty o nim wiesz? Co wiesz na temat konfliktu Satyra z JSC? Tenże pisał, że studiował na WSKSiM w Toruniu, co okazało się kłamstwem. Więc po co nedávejte nos né své vlastní podnikání?

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1499017

....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1499034

Niniejszym donoszę, że mamy terrorystę wśród NP, który ucieka się do gróźb w przypadku ujawnienia jego występków. Cytuję...."Czy jest to dla ciebie jasne... "mądra inaczej" kobieto??? Jeszcze raz będziesz mnie pomawiać o jakąś korupcję, to przekonasz się na Niepoprawnych, jak potrafię być przykry dla oszczerców.
#1499041
Czy to już pora aby się stąd ewakuować jak ze stadionu w Paryżu?
Zgłosiłam do gawriona naruszenie regulaminu. Ale sądy w Polsce działają opieszale. Może w tym roku jeszcze zareaguje. Ostatnio czakałam miesiąc na odpowiedź więc dlatego ten list otwarty.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1499050

Niedwuznacznie i niejednokrotnie dawałem Ci do zrozumienia, że nie jesteś darzona sympatią.

Powiem więcej, udowodniłaś wielokrotnie swoją wyjątkową odporność na wiedzę i wszelkie logiczne

argumenty.

Twoja aktywność na NP jest pasmem rozpylania brudów i torpedowania dyskursu.

Jesteś postrzegana jako malkontencki szkodnik, paskudzący na Portalu.

Zatem, jeśli chcesz pozostawać nadal wśród nas, to podaj numer konta -

zrzucimy Ci się na psychoanalityka, abyś mogła powrócić pomiędzy ludzi

konkretnych i logicznych.

Przepraszam za metaforę, ale kiedy majtki permanentnie uwierają w kroku,

to z braku innych rozwiązań, można je zdjąć i wyrzucić.

Niestety, kiedy mamy do czynienia z pryszczem, to można go tylko wyleczyć.

Żegnam bez cienia żalu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1499060

.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1499035

Język polski jest trudnym językiem.Spróbuję więc wytłumaczyć co napisałam. Nie porównałam satyra do komorowskiego i nałęcza tylko jego moralność i zakłamanie. A to jest różnica taka jak między grzechem i grzesznikiem. Nigdy nie czepiam się osób tylko co najwyżej ich czynów.
Ośmieszyłam twoją opinię o etyce rządu , o którym jeszcze nic nie można powiedzieć, poza tym że mają dobrze skrojone garnitury. To wszystko.
Co do zdjęcia ,które ci zrobił Satyr, to proponuję je zmniejszyć i umieścić w avatarze, zamiast tego podlotka. Będzie bardziej stosowne.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1499037

... pod adresem użytkowników tego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz na "rejestr skazanych" tutaj: http://niepoprawni.pl/przewodnik/ewidencja-naruszen, klikniesz na parę zalinkowanych tam tekstów autorstwa wnk, a rozjaśni Ci się, kto zacz ów wnk i na co go stać. Zachowywał się tak "super-regulaminowo", że sankcje nałożone na niego zredukowały jego dorobek punktowy o kolejne minus 250 pkt w kategorii komentatora za to, że pomówił mnie iż ja piszę na NP za pieniądze otrzymywane od putinowców. Następne minus 500 pkt. wnk otrzymał za prowokacyjne i oszczercze teksty pod adresem innych użytkowników NP. Między innymi Jinksa.

Ale największym jego skur**syństwem był fakt, kiedy to w lipcu 2014 roku wnk sam sobie dodał w ciągu jednej doby aż kilkanaście tysięcy punktów w kategorii blogera i komentatora, wykorzystując lukę w oprogramowaniu serwisu NP. Za to poważne naruszenie Regulaminu NP oraz za bardzo nieetyczne zachowanie - Admin zredukował wilkowi na kacapy punkty w kategorii komentatora do 2000, a w kategorii blogera do 500.   

Gawrion 18 lipca 2014 r. poinformował społeczność Niepoprawnych o tym mechanizmie, który skrzętnie wykorzystał wnk oraz poinformował o usunięciu luki w oprogramowaniu. Tutaj http://niepoprawni.pl/przewodnik/historia-zmian napisał tak, cyt.: 

  • 18 lipca 2014 r. - usunąłem poważny błąd reguł algorytmu oceniania komentarzy i wpisów, który polegał na tym, że ocenianie komentarzy i wpisów użytkowników anonimowych powodowało paradoksalne przyznanie punktów dla oceniającego zamiast dla autora komentarza czy wpisu,
  • 19 lipca 2014 r. - wprowadziłem ograniczenie dotyczące punktów dodawanych/odejmowanych autorom za oceny ich komentarzy lub treści. Autor uzyska/straci punkty tylko wtedy gdy od publikacji wpisu, komentarza nie minęło więcej niż 14 dni,

W sierpniu 2014 roku wnk napisał pod moim adresem i mojej żony Evy tak, cytuję w pisowni oryginalnej:

"Satyr ty pochodzisz od  s k u r w y s y n o w  jak wszyscy tu wiedza!! Bo tylko z takim pochodzeniem czlowiek moze innych natym portalu od  s k u r w y s y n o w  wyzywac co ty wlasnie niejednokrotnie tu zrobilesTo ze Gwarion Cie toleruje za to ze obrazasz innych to juz sprawa jego sumienia bo tu nie ma zadnego regulaminu tylko jest Gawrion ktory decyduje kto moze i kogo obrazacTy jako specjalista od tyurystycznych mend bo nie raz tez mnie i tu innych takim ibdarowales omieniem czytaj uwaznie co sie pisze i zadnego ataku na Twoja niby zone co zapomniala pisac po Polsku nie zrobilem jesli co s sie pisze zle o Czechach to dla ciebie jest kolku ataka na ciebie?Lecz sie alkocholiku bo mas zataki bialej goraczki.To ze wiadomym jest ze czeskie Holki sa najlatwiejsze na swiecie o czym wszyscy wiedz ato tez wezmiesz ze to jest atak na ciebie i twoja zone intelektualny prymitywie"

Za ten oszczerczy tekst wnk otrzymał karę minus 1000 punktów komentatora oraz tymczasową blokadę na 48 h oraz usunięcie komentarza.

Na początku października 2014 roku wnk znów dał o sobie znać, a w zasadzie o swoim chamstwie i bezczelności publikując obraźliwy i kłamliwy tekst w stosunku do mojej osoby i Romana z USA. Napisał wówczas tak, cytuję w oryginalnej pisowni:

"Popraw swoje najpierw literowki kuble na odpadki bo sam smiecisz tu tylko i psujesz powietrze podporuczniku kacapskiego LWP.Ale ja wiem swoich bledow trepy i wyimaginowane profesory bydloszewskie nie widza.Pewnie kopie przysiegi na wiernosc Moskali wciaz trzymasz w szufladzie na wypadek jak twoi bracia ze wschodu przyjda.Wlasnie Satyr zalozyl sukienke i paluje jako Eva z nielegalnego konta, ktore toleruje Gawrion.A nielegealne bo wedlug regulaminu nie mozna miec 2 kont z tego samego adresu nigdy tez cp jest dowodej nie sa zalogowani w tym samym czasie Satyr i niby EvaSatyr paluje -5 za raz za nim niby Eva -3 do tego duetu przylaczyl sie cwiara romus z NY ktory jak leming polknal haczyk".

Za te słowa wnk otrzymał od Admina adekwatną "nagrodę", tj. ostrzeżenie + odebranie 2000 punktów komentatora + odpublikowanie agresywnego komentarza + ban 96 h. 

Wnk czując się dyskryminowany przeze mnie za swoje niechlujstwo, a także przez Admina - kolejny raz się popisując, dał upust swej  "intelektualnej tfurczości" pod koniec października 2014 roku. A napisał tak, cytuję w oryginale:

"Kulturalny czlowiek to by podziekowal i porawil swoj wpis a nie gryz jak kundel po nogawkach.Trollmistrze i agentura zawsze nie odpowiada merytorycznie tylko atakuje ad persona tak ich juz nauczyli.A Eve/Satyra bo to ta samo osoba piszaca,by poprawic ich beldy to by tydzien zabralo.Ja bledow nie widze jak pisze, tak jak daltonista nie widzi kolorow, ale to debil zrozumie predzej niz ta dwojca w jednosci.ALE TU CHODZI ZEBY ZAWSZE UDERZYC !A tu atak Styra prawda w oczy kole jak widac".

Wyżej zacytowany tekst został oceniony przez Admina na: ostrzeżenie + odebranie 4000 punktów komentatora + odebranie rangi blogera (wyzerowanie punktów blogera) + odpublikowanie agresywnego komentarza + ban na 2 tygodnie.

Miesiąc później, tj. pod koniec listopada 2014 roku wnk "puścił zwieracz" i ponownie mnie zaatakował takim oto tekstem (pisownia oryginalna):

"Dalej o jakiej informacji Satyr mowi toc to widac na gole oczy co sie dzieje ten kto teraz nie widzi to juz zadna mu informacja nie pomoze tak ze smiechem mozna tu Satyra obsrac".

Admin ponownie nie miał wątpliwości, iż wnk w powyższym tekście dopuścił się złamania Regulaminu NP oraz złamania zasad Netykiety i "zaserwował nagrodę" w postaci: ostrzeżenie + odebranie 10000 punktów komentatora + odpublikowanie wulganego komentarza + ban na 1 miesiąc.

W połowie kwietnia 2015 roku wnk "pojechał Van Gogiem" i napisał oszczerczy tekst na Stronie Głównej  (gadaczka), - oskarżając bezpodstawnie portal o przestępstwo polegające na włamywaniu się i czytaniu PW. A napisał tak, cytuję (pisownia oryginalna):

"tequila nie badz naiwny priw = rozmowa kontrolwoana,rozmowa kontrolowana,rozmowa kontrolowana. Dlatego blogerzy z NP rozmawiaja poza ta ta platforma".

Tak więc "przeginając cierpliwość" Admina, - wnk doigrał się "podziękowań" w formie: ostrzeżenie + odebranie 15000 pkt komentatora + ban na 1,5 miesiąca.

Reasumując muszę napisać, że jeśli wnk wini kilku użytkowników za to, że jest dyskryminowany, to niech zerknie w lustro. W nim to zobaczy tego, który jest winien temu, że na dzień dzisiejszy ma "dorobek" około minus 20 000 punktów oraz sankcje napisania max. 3 komentarzy na dobę, odebraną rangę blogera oraz ukrycia komentarza przy ocenie jego na minus 3 punkty.

Wnk nadal bawi się w oszczercę - przypisując mi stosowanie SB-ckich metod oraz to, że usiłowałem korumpować nowych użytkowników NP. Coś mi tu wygląda na to, że wkrótce wnk dostanie perm bana i skończy się tu jego "zabawa w klocki".  

 

Pozdrawiam,

P.S.
Komentarze wnk będą przeze mnie punktowane in minus, bez względu na ich treść. Płomiennie patriotyczne komentarze również. Za obelżywe epitety i słowa w stosunku do mnie nigdy nie przeprosił, więc będę punktował teksty wnk ujemnie za tzw. całokształt jego "tfurczości".  Dla mnie wnk jest od dawna na NP persona non grata. Niecierpię chamów, ćwoków, megalomanów i wtórnych analfabetów, którzy bez najmniejszej dozy samokrytycyzmu uważają siebie za "elytę" naszego niepoprawnego serwisu.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1498982

Witam Pana! I tu sie klania moja niewiedza! Zbyt szybka, pochopna reakcja z mojej strony! Wyrazy szacunku! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1499006

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1499082

Tymi słowami bodajże największego z rodu Polaków, pragnę wyrazić radość z tej absolutnie wiekopomnej chwili. Jest to absolutnie ogromne zwycięstwo narodu polskiego, który przesiany, jak kamienie rzucone na szaniec podczas ostatniej II wojny światowej, następnie opuszczony przez sojuszników i zniewolony na następne 46 lat grubymi, czerownymi węzłami komunizmu, naród poddany praniu z dniem 13 grudnia 1981 r., naród przez 30 lat rozkradany na wszelkie sposoby, obżerany przez kolejne ekipy kolesiów, naród wygląda na to zbrodnioczo pozbawiony swej elity 10 kwietnia 2005 r., a pomimo to naród niezwyciężony, trwający na straży polskości i tradycji, z uporem walczący o wolność, o godność, o prawdę w życiu publicznym i osobistym. Ten naród dopina w II poł. 2015 swego i znowu może w pełni cieszyc się wolnością. Rośnie w nas zatem zywa nadzieja, że jeszcze uda się cofnąć wiele złych mechanizmów, że jeszcze uda się podnieść z upadku wiele sektorów naszego rodzimego przemysłu, że jeszcze damy radę rozliczyć wielu, których postępki nie mogą ujść na sucho. Ludziska nie puśćmy im tego płazem, owszem jest tego dużo, ale krok po koku dobierzmy się im do dupy. Nie o zemstę wołają Polacy, ale o sprawiedliwe sprawdzenie, rozliczenie wszystkich, którzy mogą coś mieć na sumieniu, którzy na naszej krwi dorobili się fortun. Osobiście opowiadam się i wzywam rząd Rzeczypospolitej Polskiej do uchwalenia prawa, uprawniającego do kasacji majątków, tych ludzi, którzy rozkradali polski majątek narodowy. Ilość potężnych afer, zamiecionych pod dywan jest wydaje się ogromna.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1498941

Oglądałam w tv to zaprzysiężenie nowego rządu. Nowy rząd reprezentuje według mnie wysoką klasę etyczną. Oby się to przełożyło na skuteczną realizację programu, który w kampanii wyborczej głosiła Pani Premier Beata Szydło. Tego oczywiście im życzę i nam wszystkim. Bo przecież chodzi o Polskę, która będzie, albo jej nie będzie.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1499008

Póki co chyba tylko w garniturach i garsonkach. Tak małżeństwo satyrów ocenia klasę etyczną? Zaczynam rozumieć zachowanie autorytetów etycznych NP.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1499012

Tak sie sklada, ze wiekszosc na tym portalu interesuje sie tym i owym :-))))))))))) i wiedza kim sa ludzie, ktorzy obecnie wchodza w sklad rzadu. Czy mamy rozumiec, ze Verita takich informacji nie posiada ? Poza tym czy te napady na malzenstwo Satyrow, jak sie wyrazila Verita, to jakies jej hobby ? a psedo ironia, ktora sie rzeczona podpiera jest doprawdy malo wyszukana, mozna nawet by rzec, iz nieco toporna...Jezeli juz mamy tutaj wczytywac sie w jakies animozje, to o wiecej finezji prosze, w koncu od kobiety mozna tego oczekiwac...O ile sie nie myle, to juz kiedys proponowalem Kolezance Vericie, a mianowicie - najpierw myslimy, a nastepnie piszemy :-)))))))))))))))))))))))) W przeciwnym razie wychodzi CUS takiego, co powyzej czytamy...A wiec uprasza sie Kolezanke Verite o wiecej pokory...no i moze bardziej uwaznie patrzec na klawiature, poki zacznie na niej stukac...Rozumiemy, ze poprawa nie nastapi natychmiast. Nie oczekujemy cudow. Podarujemy wiec Vericie nieco czasu, ale doprawdy uprasza sie o wytezenie umyslu...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

chris

#1499019