Włodzimierz „gumofilc” Cimoszewicz

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Towarzyszowi Włodzimierzowi Cimoszewiczowi nie bardzo spodobała się twarda reakcja rządzących na decyzję KE o uruchomieniu przeciwko Polsce art. 7 traktatu UE. Pewnie wolałby, aby Polska padła na kolana przed Brukselą tak jak kiedyś on i jego komusza banda w pozycji klęczącej wyczekiwali rozkazów i zaleceń płynących z Kremla. Goszcząc w TVN24 towarzysz Wołodia tak zareagował na reakcję polskich władz: „Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi "nic mi zrobicie". To jest coś strasznego, co się dzieje z naszym krajem”. Towarzysz Cimoszewicz zarejestrowany jako TW SB „Carex” chyba naprawdę uwierzył, że przynależy do elit i zapomniał, że zarówno on jak i jego szanowny ojczulek robili kariery tylko dzięki okupującej Polskę sowieckiej dziczy. Także z tymi gumofilcami towarzyszu Cimoszewicz radzimy ostrożniej, ponieważ swoje kariery w PRL zawdzięczaliście chroniącym was sowieckim bagnetom i śmierdzącej fali wschodniej hołoty która zalała nasze ziemie. To twoi mocodawcy i idole towarzyszu Wołodia chodzili w walonkach, z których wystawała słoma oraz wypróżniali się w polskich pałacach i dworach szlacheckich. Dawniej po grzbietach takich jak ty salonowców towarzyszu Cimoszeiwcz polscy panowie i szlachta dosiadali koni. To nie pierwszy raz, kiedy TVN24 w charakterze politycznego eksperta gościł towarzysza z PZPR, którego tradycje rodzinne oraz historia kariery stoją na fundamencie ze śmierdzących gumofilców, walonek oraz słomy, która z nich wystaje.

 

Tekst ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

Skąd ten smog ?!

Towarzysze "odcinają się od przeszłości" paląc rodowe gumofilce.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

#1555322

sowiecka kumoszka

 

ta w gumofilcach

sowiecka kumoszka

to nie kto inny

tylko ulizany Cimoszka 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1555323

TW "Carex" o świetnych komunistycznych korzeniach niedaleko padł od tatusia z Informacji wojskowej...a jego synek jest w PO - przypadek...?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1555332

i znakomicie dobrana ilustracja, szkoda, że na Niepoprawnych nie ma więcej tak fantastycznych notek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1555343

WSI i konfidentom udało się po 27 latach zbudować „państwo piątej klepki” na wzór teatrzyku piątej klepki Krysi Jandzi.
Gratulacje
Tak nawiasem, to wszyscy zapominają, że cały czas Polska jest królestwem a od 1 kwietnia 1656 roku obraną przez wszystkie stany królową jest Maryja. Matka Boska jest Królową Polski lege artis.
Matka Boża jest de iure Królową Korony Polskiej i Wielką Księżną Litewską.
Zapamiętajcie: dopóki nie popędzimy tych wszystkich drapichrustów to nie przywrócimy godności Królestwu Maryi.
Zacząć choćby od godła i hymnu. Polski Hymn to Bogurodzica. Zawsze!
Co prawda to wyrzucili gnoje od Ziuka na śmietnik nasz pradawny hymn a masońską przyśpiewkę okrzyknęli hymnem. To samo zrobili z Godłem z A.D. 1919 socjalistyczno-żydowskie bydlaki.
Oto prawdziwe oblicze szwabskiego agenta Ziuka Piłsudskiego, mordecy gen. Zagórskiego, pogromcy kolejowych poczciarzy i złodzieja państwowej kasy pod Bezdanami.
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1555450

Vivat Pan Marek !!!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1555451