Kto i dlaczego wywołał II wojnę światową.

Obrazek użytkownika kociarz
Humor i satyra

Opracowal Lejzorek Rotschwanz przy współpracy Gomasza Trossa.

Część I: Geneza

W 1933 roku w wyniku wygranych demokratycznych wyborów , władze w Niemczech objął wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler. Należy podkreślić nazwę jego partii - Narodowo-Socjalistyczna Niemiecka Partia Pracy, ktorej niemiecki skrót NSDAP, został wykorzystany przez Polakow do podszywania się pod członków tej partii pod nazwą "nazistów". Kryjąc sie pod tą nazwą Polacy urządzali w Niemczech ekscesy antyżydowskie, aby potem zrzucić winę na Niemców i przeszkadzać kanclerzowi A. Hitlerowi w pokojowym budowaniu wielkich Niemiec (tzw. III Rzesza).
Typowym przykładem działań Polaków kierowanych wyssanym z mlekiem matki antysemityzmem, była tkz. "noc kryształowa" kiedy to stada Polaków przebranych za Niemcow demolowały żydowskie sklepy.
Niemiecki rząd chcąc ratować swoich żydowskich obywateli udzielał im wszelkiej pomocy w przekazywaniu ich biznesów Niemcom aryjczykom i następnie opuszczeniu terytorium Niemiec.
Pomimo wszelkich wysiłków za strony kanclerza A. Hitlera aby utrzymać pokój, Polacy nie przestawali knuć aby wywołać wojne.
Podstęne wciągniencie Niemic do wojny miało na celu umożliwienie Polakow dokonanie "ostatecznego rozwiązania kwesti żydowskiej" pod przykryciem okupacji niemieckiej.
Polacy  dopuszczali się najbardzej ochydnych prowokacji wobec Niemców.
Np. zbierali sie przy granicy i chóralnie wykrzkiwali: "Verfluchte deutsche schweine" czy nawet :"Deine mutter is die Hure" co w końcu doprowadziło Niemców do teutońskiej pasji i zajeli Polskę, dzieląc się jej terytorium ze Związkim Radzieckim.
Polacy pod rządami wielkiego przywódcy światowego socjalizmu Józefa Stalina mogli od razu poznać w jakim dobrobycie i bezpieczeństwie żyją ludzie w państwie robotników i chłopów.

Część II. Życie  w Polsce pod niemieckim zarządem

Zaprowadzając  niemiecki ład i porządek w bałaganiarskiej byłej Polsce (polnische wirtschft)  Niemcy, będąc narodem filozowów i poetów, nie od razu zorientowali sie po co Polacy wywołali wojne.   W końcu jednak dostrzegli  ochydne zachowania Polaków w stosunku do swoich żydowskich sąsiadów, których zmuszano do życia w ukryciu (piwnice, ziemianki  lub starannie zamaskowane pokoje) zapewniając jedynie najbardziej postawowe ( nie kosherne) wyżwienie.                                                                                                                                                                    Niemcy nie bądąc w stanie zapobiec temu procederowi, i to pomimo stasowania surowych kar, zostali zmuszeni do relokacji ludności żydowskiej do zamkiętych enklaw otocznych murami  - tak zwane getta. Należy podkreślić ze Niemcy  zapwenili ludności żydowskiej zgromadzonej w gettach pełnie autonomi (Judenraty) łącznie z policją żydowską, odpowiedzialą za ład i bezpieczeństo. Niestety niektórzy żydzi nie bacząc na ostrzeżenia władz niemieckich opuszczali tereny gett, dając okazje polskim nazistom udajacych Niemców do ataków na bezbronne ofiary i następnie obarczanie winą władze niemieckie.
Potwierdzeniem takich perfidnych działań jest opinia W. Bartoszewskiego (pseudonim "Profersor"), który będąc 'samonienawidzącym się Polakiem'  szczerze wyznał że ' bardziej obawial się na ulicy Polaków niż żołnierzy niemieckich'.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powyższe opracowanie zostalo mi dostarczone przez kocura Gacka, który pod pseudonimem "Inspektor" dotarł do żródła.

Jeżeli szanowni Nieporawni będą zainteresowani tymi rewelacyjnymi badaniami historycznymi to Gacek jest gotów do działania.

Kociarz - bo koty nie kłamią
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Wyrastasz na drugiego Brixena !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

#1557443

Kocia prawda zwycięży!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1557444

WAAżne!
fragmenty ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/02/06/pilne-jesli-izrael-c...
„(…)
Po skandalicznych oszczerstwach rzuconych przez Izrael na Polskę, wydaje się że władze zarówno polskie jak i żydowskie próbują wyciszyć sprawę! Niedoczekanie ich! Nie możemy na to pozwolić bo to jest być albo nie być Polski i Polaków! Musimy wszyscy dużo pisać o historii Polski i Żydów zamieszkałych tutaj przez wiele wieków! Musimy tłumaczyć nasze teksty na języki obce i wysyłać je masowo w świat. Polonio włącz się!

Chodzi o to aby Polska dzięki naszym obywatelskim medialnym staraniom nie płaciła nienależnych Żydom odszkodowań bo to spowodowałoby unicestwienie naszego Państwa Polskiego i całkowite zniewolenie Polaków! W tym celu, musimy propagować konieczność wdrożenia w Polsce i na Świecie NOWEGO prawego, słusznego i sprawiedliwego prawa, opartego na fundamencie prawa naturalnego! Bo tylko w takim systemie prawa Polska ma szansę się wybronić!

Problem bowiem polega na tym że Polskie i międzynarodowe prawa stanowione, nie gwarantują celu prawa tj. jego słuszności, prawości i sprawiedliwości! W związku z powżyszym w świetle takich praw, Polska chociaż jest niewinna, może być pociągnięta do odpowiedzialności za zbrodnie których nie popełniła! Zgodnie z takim złym prawem (czytaj bezprawiem), zbudowanym na szkole frankfurckiej i talmudyźmie prawniczym, Naród Polski może zostać unicestwiony poprzez prawne (choć niesłuszne i niesprawiedliwe) wymuszenie wypłaty Żydom odszkodowań, co w praktyce oznaczałoby przejęcie przez Żydów i państwo Izrael całego Polskiego majątku wraz z ziemią i surowcami naturalnymi! A pamiętajmy że Naród który nie posiada ziemi, nie może mieć własnego państwa. To ziemia wraz z narodem jest podstawą istnienia państwa! Weźcie choćby przykład żydowski. Dopóki byli bez ziemi, tułali się po świecie nie mając własnego państwa! Walczmy o to abyśmy my Polacy nie stali się bezpaństwowymi tułaczami! Piłsudski: „Polska będzie wielka albo nie będzie jej wcale!” To czy będziemy skazani na wielkość czy znikniemy na zawsze zależy od naszych TERAŹNIEJSZYCH działań i mądrych lub głupich decyzji! Polacy! Zacznijcie używać rozumu i aktywujcie swoją moc!!!
(…)
Każdy Polak który zamierza walczyć na międzynarodowym froncie informacyjnym w celu obrony Polski i Polaków musi obowiązkowo przesłuchać CAŁY zamieszczony poniżej wykład Prof. Dr hab. Ks. Tadeusza Guza na YT pt. „M.in. o przemilczanej prawdzie o współudziale Żydów w holokauście – Ks. Tadeusz Guz”, gdzie analizuje on pod względem prawnym sprawę roszczeń Izraela w stosunku do Polski. Podane są również argumenty jakich możemy używać aby się bronić. Podane są pytania jakie powinniśmy zadawać Żydom i przedstawicielom państwa Izrael, na forum międzynarodowym i w ogóle jaką stosować linię obrony. Możemy tylko dziękować Bogu za to że dał nam tak wspaniałego i mądrego człowieka jak Prof. Tadeusza Guza, który również i wśród Niemców odwala uświadamiającą w kwestii holokaustu i prawa robotę za nasz słaby i bezrozumny rząd! Brak właściwych działań ze strony mieniącego się polskim rządu, w tak krytycznym dla Polski momencie, może doprowadzić do dezintegracji naszego państwa Polskiego.
(…)
Prezydent Duda powinien natychmiast podpisać ustawę o IPN! Na co on jeszcze czeka?! Jeśli myśli że uda mu się tutaj na naszym terenie zainstalować Polin czy stworzyć Rzeczpospolitą Przyjaciół to chyba postradał zmysły!!! A jeśli postaradałby zmysły i rozum, to jego miejsce powinno być w psychiatryku a nie na najwyższym urzędzie w Państwie Polskim!!!”

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1557466

Piekna historyjka, obawialabym sie jednak, ze jakis z dziennikarzy (G.Wybiorczej np,) przetlumaczy ten tekst na angielski, a moze jeszcze gorzej ,na hebrajski ..... To dopiero bedzie sie mlodziez zydowska uczyla nowej historii  :-))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1557486

Szmalcorporacje nienażarte,= -  fingują geszefty ( nie na żarty) przy pełnej koncentracji obozów władz, holujących (przeciągających) oracje kłamstw - przez całe pokolenia – śmiertelnie poważnie...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1557492

jeśli jakiś żyd przesiedział wojnę w jakiejś dziurze i bał sie zakapowania, to i nic dziwnego, że wszystkich dookoła uznał za antysemitów, mimo że nie miał pojęcia, co się dzieje dookoła. widać to w zapiskach ocalałych,tj. strach i generalizowanie o innych, których nie widziano na oczy. a że przetrwało sporo kolaborantów i niemieckich i sowieckich, to nic dziwnego, że cały poprzedni ustrój i stojących za nimi mieli za wrogów czy "faszystów".

sprawę dopelnia to, że dla żydów każdy nieżyd, goj był wówczas "Aryjczykiem", kojarzonym z Polakami. cokolwiek się działo, mozna więc było obwiniać Polaków, mimo że mogły to byc najróżniejsze narodowosci, szczególnie reichsdeutsche. ale to znano tylko ze słyszenia, przecież jak ktoś wpadł, to zazwyczaj nie przeżył. dla większości żydów problemem była ich własna policja z agentami gestapo. zresztą widząc agenta czy kolaboranta w cywilu, sprowadzającego żołnierzy, też mozna dośpiewać sobie, że to Polak. jeszcze innym mechanizmem jest, że plotki zaczynały żyć własnym życiem, o ile komuś pasowały stawały się wżniejsze od prawdy. poczytałem krytycznie sporo literatury obozowej i żydowskiej i tam właśnie widać wiele takich mechanizmów. 

wiele opowieści żydowskich jest nieprzetłumaczonych, dziwnym trafem najczęsciej te niewygodne dla żydów, np. o kolaboracji i ich policji.

teraz są dwie nowe rzeczy, na których skupiają się żydzi i badacze holocaustu.

pierwszy, to rozpisanie antysemickich ekscesów na wsi polskiej, po kolei w każdym powiecie, tacy "sąsiedzi" i czarna księga w jednym.

drugie, to podnoszenie seksualnego wykorzystywania przez gojów. choć z nielicznych zapisków wiadomo, że w gettach żydówki stawały sie prostytutkami własnej policji i rady, za żywnośc i inne rzeczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1557574