Dlaczego pani B. Szydło musiała ustąpić panu M. Morawieckiemu.

Obrazek użytkownika kociarz
Kraj

Myślę ze wielu Niepoprawnych zadawało sobie takie pytanie tak samo jak ja.

Sprawa okazała się dziecinnie prosta.

Premierem Polin nie mogła być osoba , której syn został katolickim księdzem.

Natomiast pan M. Morawiecki, którego dzieci uczęszczały do Zespółu Szkół Lauder-Morasha w Warszawie – pierwszego żydowskiego zespółu szkół w Polsce, powstałego po 1989 r. W jego skład wchodzą szkoła podstawowa, gimnazjum, a także przedszkole. Szkoły Lauder-Morasha posiadają status szkoły prywatnej na prawach szkoły publicznej. Prócz przedmiotów typowych dla szkół publicznych naucza się tu tradycji i historii żydowskiej, języka hebrajskiego, uczniowie obchodzą żydowskie święta, ale na zasadzie dobrowolnego udziału. Tak więc dzieci obecnego pana premiera mogą zostać rabinami, co czyniło go perfekcyjnym kandydatem do zarządania Polin.

Informacji o uczęszczaniu dzieci pana premiera do odpowiedniej szkoły (można powiedzieć kużni kadr dla Polin) podał sam pan Szewach Weiss - http://dzienniknarodowy.pl/szewach-weiss-lech-kaczynski-byl-filosemita-a...

Kociarz - bo koty nie kłamią.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:14)

Komentarze

Znam tę szkołę, jeśli to prawda że dzieci Morawieckiego tam chodziły, to ja nie mam żadnych złudzeń.

http://www.lauder-morasha.edu.pl/index.php?strona=12

>>>>>Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94, Lauder-Morasha, powstała  w 1994 roku jako pierwsza od 1950r., żydowska szkoła w Warszawie, którą założyła  Fundacja Ronalda S. Laudera. Szkoła nasza jest odpowiedzią na potrzeby odradzającej się społeczności żydowskiej w Polsce. Uczniowie mają możliwość kontynuowania nauki w Prywatnym Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha.
    W szkole odkrywamy i pielęgnujemy wartości kultury żydowskiej. Budzimy poczucie tożsamości, a jednocześnie kształcimy w duchu tolerancji i szacunku dla różnych religii, narodowości i kultur. Z tego powodu szkoła integruje w swych murach dzieci różnych wyznań i o różnych korzeniach etnicznych. Promuje szacunek dla symboli, tradycji, a także odpowiedzialność za siebie i innych <<<<<

Dudomani , którzy tępiliście mnie na tym forum - mam gorzką satysfakcję, wolałabym jej nie miec.

Tylko Grzegorz Braun. Kościół-Szkoła-Strzelnica-Mennica. Wiara-Rodzina-Własnośc. Sytuacja jest zła, lecz nie beznadziejna.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Pobudka!

#1562045

--- dla innych religii, narodowości  i kultur" - pod warunkiem że jest to narodowosc żydowska i talmud.

Powtarzam: znam tę szkołę - dzieli ona budynek ze szkołą rudolfa steinera. Wart pac pałaca. Niemcy i Żydzi w jednym stali domu. Sami nadludzie i narody wybrane.

http://www.sp.waldorfska.edu.pl/kontakt.html

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Pobudka!

#1562050

Dlaczego cierń zdrady ich nie koli?

Pobudka będzie bardzo bolesna

Jak na te czasy też nowoczesna

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1562103