Program Totalnej Destrukcji Polski

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Jestem zaskoczony, że ogłoszona przez Grzegorza Schetyna na łódzkiej konwencji PO Totalna Propozycja pozostaje bez większego echa. A padły tam groźne dla Polski i Polaków zapowiedzi. Zapowiedzi o totalnej destrukcji demokracji i państwa polskiego.

To, że głównym celem neo-targowicy jest odsunięcie PIS od władzy – nikogo już nie szokuje. Przecież już z chwilą założenia Platformy Obywatelskiej przez agentów SB, głównym celem tej partii było dorżnięcie pisowskich watah. Z dzisiejszych zapowiedzi Grzegorza Schetyny jednoznacznie wynika, że powrót PO do władzy oznaczać będzie postawienie działaczy PIS (a także wszystkich, którzy z PIS współpracowali) przed sądem i szybkie ich skazanie na kary więzienia. Hasło PO: „Będziecie wszyscy siedzieć w więzieniu” wymagać więc będzie odwrócenia wszystkich (jak na razie mizernych) zmian w resorcie sprawiedliwości po to, by starzy, sprawdzeni w PRL sędziowie i prokuratorzy mogli znów oskarżać polskich patriotów. To ta sama, nie ruszona po 1989 roku kasta sędziów i prokuratorów skazywała w okresie PRL-u polskich bohaterów na kary więzienia a nawet śmierci...

Problem przywrócenia wszystkiego, co już było, znalazł się w drugim punkcie przemówienia Grzegorza Schetyny: „Jedną ustawą unieważnimy wszystkie niekonstytucyjne ustawy” – grozi Schetyna, któremu marzą się czasy stalinowskie.. Zapewne w ramach tej jednej, stalinowskiej ustawy Platforma Obywatelska zlikwiduje wszystkie kontrolne organy państwa, a więc: IPN, CBA i….urzędy wojewódzkie. To byłaby totalna destrukcja Państwa w ramach Totalnej Propozycji.

Likwidacja IPN oznaczała by, że dawni agenci służb komunistycznych odzyskali by nie tylko swoje przywileje, ale i wpływ na Polskę. Z kolei, likwidacja CBA oznaczała by bezkarność dla panoszących się po Polsce mafii i gangów, zaś likwidacja urzędów wojewódzkich – to pozbawienie państwa kontrolnej roli nad samorządami. Nikt już by nie ruszył takiej Gronkiewicz-Waltz, czy też prezydenta Adamowicza. To nie wszystko…

Likwidacja urzędów wojewódzkich, to danie pełnej autonomii władzy lokalnej, czyli de facto – podział dzielnicowy Polski. Włączenie kilku województw do Republiki Federalnej Niemiec byłoby tylko kwestią czasu…

Grzegorz Schetyna zapowiedział, że władza PO nie tylko utrzyma wprowadzony przez PIS program 500+, ale go rozszerzy na każde dziecko. Z zaskoczeniem przyjąłem brak reakcji na to „rozdawnictwo” głównego ekonomisty PO Rzońcy oraz guru ekonomistów III RP, Balcerowicza. Przeciwnie – Balcerowicz pochwalił Schetynę za Totalną Propozycję ! Także Ryszard Petru, któremu się marzy fotel ministra finansów w rządzie Zjednoczonej Targowicy – nie wyraził swego oburzenia na obiecywane 500+ na każde dziecko. Nie można jednak zapomnieć, że Petru lansuje program Aktywna Rodzina, czyli 500+ na każde dziecko pod warunkiem, że dwoje rodziców jest zatrudnionych! Tak więc ponad połowa rodzin, które dzisiaj korzystają z programu PIS została by z niego wykluczona, gdy władzę przejmie Totalna Targowica!

Ukrywanie prawdziwych celów neo-targowicy to jej wilcza specjalność. Tak też się dzieje w kolejnym punkcie Totalnej Propozycji, gdzie Schetyna obiecuje, że odda Polakom ich własność, czyli akcje spółek SP, by mieli kapitał na emeryturę. Oraz odbuduje…. OFE!

Czyżby Schetyna zamierzał oddać to, co liberałowie już ukradli? A więc akcje sprzedanych za bezcen spółek i rozgrabionego OFE? O nie! Tych pieniędzy już nie ma! Plan neo-targowicy to powrót do planu Janusza Lewandowskiego, który w ramach programu NFI pozwolił na rozkradzenie 512 przedsiębiorstw za świadectwa udziałowe, czyli bezwartościowe świstki papieru!

Teraz, gdy po dwóch latach zarządzania państwowymi spółkami przez wyśmiewanych przez targowicę „Misiewiczów” – trzykrotnie wzrosły przychody tych spółek – fachowcy z Platformy zapowiedzieli powtórkę z programu Lewandowskiego! Platforma uznała więc Polaków za kretynów, którzy dadzą się kolejny raz nabrać na Totalny Przekręt Prywatyzacyjny!

Kolejnym dowodem na traktowanie Polaków jak kretynów jest program „odbudowy OFE”. Tak, jakby Polacy zapomnieli, że Donald Tusk jedną ustawą pozbawił ich funduszy emerytalnych!

Ale po co to wszystko, skoro Platformie nie udało się wymazać pamięci o przekręcie emerytalnym? Powód jest prosty: chodzi o wydrenowanie Polaków z pieniędzy na "odnowiony" filar emerytalny OFE, który przyszła władza targowicy – jedną ustawą może ten filar zlikwidować! Drugi powód, to puszczenie oka do zachodnich spekulantów: jak dojdziemy do władzy, to znów będziecie mogli swobodnie okradać kretynów z Polski…

Reasumując, Totalna Propozycja to program dla mafii, lokalnych książąt, zachodnich spekulantów i dla Europy - zarządzanej przez Niemców. Zdrajcy Polski nie traktują bowiem Polaków, jako świadomego suwerena, który potrafi odróżnić kochających Ojczyznę patriotów od „europejskiego” plugastwa. Słowa Schetyny o „integracji” z Europą, gdy targowica przejmie władzę, warto skonfrontować ze słowami euro deputowanej Julii Pitery:

„Polska nie jest własnością Polaków. Uważam, że absurdem jest to, żeby Polacy czuli się w tym kraju jakby byli u siebie. Polska jest własnością całej Europy i to Europa głównie powinna decydować o sprawach Polski a nie polski rząd”…

Tak więc po ośmiu latach teoretycznych rządów koalicji PO-PSL – nowa targowica w zakamuflowanej Totalnej Propozycji paradoksalnie ujawniła, że jej ostatecznym celem jest rozbiór Polski i ostateczne pozbawienie Polaków Ojczyzny. Pamiętajcie o tym idąc na wybory…

Stado wygłodniałych wilków jednoczy się. Trwają dyskusje, jak się przebrać, by kolejny raz namówić barany na obiad. Danie główne: pieczeń barania!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

"...Polska jest własnością całej Europy i to Europa głównie powinna decydować o sprawach Polski a nie polski rząd”…

Mądrości pani dorszowej nie robią chyba już na nikim wrażenia, ta pani swoje pięć minut miała za czasów świetności Platformy.

Przechodząc do meritum czas pokazał, że Europa to tylko zgniłek, zbitka lipnych interesów kolesiów i naciągaczy, którzy w Brukseli tylko pozorują działania nie siląc się nawet na zachowanie minimum przyzwoitości.

Ktoś powiedział, że kobieta robi karierę w łóżku, w którym się rodzi lub łóżku, do którego wchodzi..???

Idąc tym tropem, choć jest to argumentacja dla mnie więcej niz dziwna, choć rzeczywiście niektóre proste kobiety na tyle tylko stać, można by rzec, że Europa leży w obskurnym wyrku sama już nie wie z kim i roi jej się, że posiada czy ma wpływ na coś o czym może tylko pomarzyć.:D:D:D

Pani dorszowo pamiętaj proszę, że Polski rząd jest suwerenny i odpuść nam swoje mądrości.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1550947

Nie wiem jaki jest cele zezwalania władz na produkowanie - bezkarnie - dywersji. Ale widocznie jakiś jest skoro władze państwa na to przyzwalają.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1550955

że oni naprawdę całą tą "dobrą zmianę" cofną jedną ustawą i na pewno nie będą się tak wozić przez całą kadencję jak PiS.

A generalnie to faktycznie mamy tu wyłożony praktycznie wprost i bez większego owijania w bawełnę niemiecki program likwidacji Polski. Tych ludzi nie wolno dopuścić do władzy NIGDY, tymczasem PiS zachowuje się tak jakby dalej nie zdawał sobie sprawy z kim ma do czynienia i jaka jest stawka - to niewiarygodne i to przeraża najbardziej.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1550974

Bełkot Gregora w sobotę w żaden sposób nie można nazwać programem, to tylko stek wyzwisk i pogróżek...dno...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1550979

Yagonie,

więc nie dziw się.

- bredzisław komoruski bredził,

- szetyna głupa rżnie. 

- pitera mondra jak i oni,

więc ta naćpana, POtuska hołota

szczerbatych budków spetrusiałych

już toni,

i żadna brzytwa durniom nie POmoże, chyba, żeby POhlastać siem.

Czego im szczerze życzem

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1551050

Kapitanie Nemo dzięki. Piąteczka. Jasno, klarownie i na temat. Boże daj nam siły byśmy znowu nie zaufali szarlatanom! To co działo się w Polsce po II wojnie światowej, gdy komuniści ograbili naszą ojczyznę z prywatnej własności i to co działo się po 13 grudnia, gdy przemocą zniewolili raz jeszcze własny naród, to co działo się po roku 1989, gdy przejęto polski majątek narodowy na naszych oczach, a potem zafundowano nam 27 lat III RP Pomrocznej, to już dobry Boże nam Polakom naprawdę dość pokuty i cierpienia.

Prosimy nie dopuść, byśmy raz jeszcze zgubili rozum i raz jeszcze zaufali wszelkiej maści szarlatanom z SLD, UD-UW-PO, Palikotom, KOD-om i innym, którzy tylko czekają, by znowu nas zniewolić, tym razem diaboliczną ideologią gender, a niszcząc zdrową rodzinę i naród, potem niemiłosiernie doić nas podzielonych i skłóconych, dosłownie ze wszystkiego. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1550996

Niech was nie zmyli ten obrazek. Oni za chwilę umrą z głodu.

To przecież 23 dzień głodówki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1550998