Opozycja, czy niemiecka V kolumna?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Zanim rząd Katalonii ogłosił separację od Hiszpanii – Barcelonę odwiedził Król europejski, czyli Donald Tusk. Tusk w rozmowie z obecnie ściganym Carlesem Puigdemontem przyznał,że podobnie jak on – też jest przedstawicielem mniejszości etnicznej…

A tyle razy Tusk się zarzekał, że nie jest Niemcem, którego dziadek służył w Wehrmachcie ! Ale wtedy Tusk trząsł Polską, tworząc z niej kompletnie teoretyczne państwo – gotowe do szybkiej aneksji przez Europę, a ściślej – przez Republikę Federalną Niemiec. Za te wysiłki Tusk został nagrodzony przez Angelę Merkel berłem królewskim – choć praktyczna władza Tuska sprowadza się do zakładania marynarki szefowi PE Junckerowi.

Tusk nic nie może i niczego dla Polski nie zrobił jako szef Rady Europejskiej – poza straszeniem Polski konsekwencjami w przypadku nieprzyjęcia imigrantów. Ale nowy rząd Polski te ataki na Polskę dzielnie wytrzymał do czasu aż sama Unia uznała, że narzucanie obowiązkowych kwot imigrantów było błędem. Tusk oczywiście natychmiast stanął na czele przeciwników sankcji, czym potwierdził, że jest kompletną marionetką w rękach tych, którzy kierują UE – czyli w rekach Niemców.

Tusk stał się pajacem, na którego ponowny wybór tylko Polska się nie zgodziła! Jednak drogą pajaca Tuska podążyli inni członkowie opozycji – a właściwie niemieckiego ruchu oporu, wspieranego przez Niemcy. Fakt istnienia w Polsce V kolumny niemieckiej potwierdziła bowiem na antenie rządowej ZDF Minister Obrony Niemiec Ursula von der Layen. "Musimy wspierać ruch oporu w Polsce" stwierdziła pani minister – ta sama, która sprzeciwiła się zmianie nazwy koszar w Niemczech, które nadal szczycą się imieniem feldmarszałka Erwina Rommela.

Mówiąc o "ruchu oporu" nie będę już wspominać puczystów, którzy usiłowali siłą obalić rząd PIS-u. Lista zdrajców Polski i demokracji jest bowiem długa i dotyczy nie tylko PO i Nowoczesnej.  Ale wystarczy wymienić tych, którzy jawnie wspierają Niemcy w ich anty-polskiej polityce.. 

Na niemiecki order z pewnością zasłużył się kandydat na ministra sprawiedliwości z wysunietego ramienia PO – Borys Budka. Budka udzielił obszernego wywiadu w „Die Zeit”, nakłaniając Niemców do jeszcze bardziej ostrego kursu wobec Polski: „Należy postawić Polsce ultimatum” grzmiał Budka w oczekiwaniu na nagrodę, gdy Polska ulegnie Niemcom po zmasowanym ataku. Czy Budka miał na myśli groźbę wejścia do Polski wojsk Bundeswehry tego nie wiem. Jednak fakt, że to właśnie minister obrony Niemiec zamierza wspierać ruch oporu w Polsce, wiele mówi…

Na kolejnego niemieckiego pajaca wyrósł kandydat PO na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski. Ten bez ogródek zapowiedział zorganizowanie masowych demonstracji w sytuacji, gdyby Polska domagała się od Niemiec reparacji wojennych.  Dodajmy, że straty samej Warszawy – nie licząc mordów na Polakach – to rząd wielkości 48 mld dolarów, jak to wyliczyli urzędnicy prezydenta Warszawy ś.p. Lecha Kaczyńskiego!

Warszawiacy mogą być zatem pewni, że przedstawiciel V kolumny niczego nie zrobi, by tylko Niemców nie urazić. On niczego nie zrobi dla ofiar niemieckiej okupacji i ich spadkobierców. A są to setki tysięcy ludzi! Na przykład moja ś.p. mama przeszła przez Pawiak i obóz koncentracyjny Ravensbruck nie otrzymując od Niemców złamanego feniga! A tę gehennę niemieckiej okupacji przeszła wraz z matką i siostrą! Ile jest w Polsce takich rodzin, którym w oczy się śmieją folksdojcze i niemieckie marionetki, kandydujące do najwyższych urzędów ?

To oni, wraz z armią byłych ubeków, esbeków rządzili Polską przez 25 lat. To oni, jak Rafał Trzaskowski nadal montują rezolucje przeciwko Polsce, choć nie pogardzą stanowiskiem w „tym kraju”. W kraju, który miał być niemieckim landem, strefą buforową, do której Europa zrzucała by wszystkie swoje śmieci, traktując Polaków – w tym patriotów, którzy o wolną Polskę walczyli – jak niewolników. Niemcy jednak nie wycofają się ze swojego pomysłu na Polskę – stąd zapewnienie niemieckiej ministry obrony, że nadal wspierać będzie zdrajców Polski. A w istocie – niemieckich pajaców, godnych najwyższej pogardy...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:24)

Komentarze

Z PO i Nowoczesnej i bauerzy z PSL, to V kolumna i szwabów i kacapów.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1551827

Ultimatum to trzeba postawić "totalnym" - albo zyjecie w Polsce według polskich praw i reguł albo - wolna droga jako "uchodźcy" do Niemiec...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1551828

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Bon Ton nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ulotka w pdf i cały artykuł na stronie:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/05/narod-polski-musi-pr...
NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO BO RZĄD I PREZYDENT SOBIE NIE RADZĄ! CZAS JEST WŁAŚCIWY! TRZEBA SIĘ SZYBKO PRZYGOTOWAĆ!
ANALIZA SYTUACJI:

W Polsce wiele się rozmawia na wszelkich forach gospodarczych, spotkaniach, targach, zadając sobie pytania jak uzdrowić polską gospodarkę żeby ona się rozwijała. Niestety prawie nikt nie dotyka sedna sprawy tj. kwesti tworzenia prawa i kwestii tworzenia pieniądza. Jeśli dalej będziemy omijać szerokim łukiem te dwie najważniejsze kwestie, to możemy rozmawiać w nieskończoność tracąc czas i nic z tego dalej nie będzie a polska gospodarka dalej będzie się chylić ku upadkowi a kraj będzie pchany ku biedzie i zniewoleniu!

Podstawowym problemem jest to że W POLSCE RZĄDZI RZĄD ŚWIATOWY A NIE RZĄD POLSKI! Nowy Rząd Światowy używa wojska, prawa i pieniądza do dominacji nad światem. Rządzi on za pomocą swoich agend prawie w każdym kraju na świecie, w tym w Polsce. Agendami NWO w Polsce są: Sejm Senat Prezydent (bo oni tworzą prawo w interesie NWO a nie w interesie Polaków) sądy i prokuratura (okupacyjny aparat zniewolenia Polskiej ludności) wojska NATOowskie (to na wypadek gdybyśmy się zbuntowali) oraz KNF (Krajowy Nadzór Finansowy) NBP (Narodowy Bank Polski) RPP (Rada Polityki Pieniężnej) które zarządzają polskim pieniądzem (złoty) w interesie zagranicznych bankierów i NWO a nie w interesie Polaków.

ROZWIĄZANIE:

1.NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO!

PIS na który tak liczyliśmy zawiódł. Żadnych przełomowych i niezbędnych reform ustrojowych, prawnych ani gospodarczych nie przeprowadzono. Otwarło nam się okienko w historii żeby odzyskać w pełni suwerenność a PISowskie rządy tracą cenny czas. Naród polski jeśli poważnie chce realnych zmian na lepsze, to musi przejąć władzę bezpośrednio. Innej drogi nie ma. Jest to możliwe na podstawie Art. 4.Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, według której ‘Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu’, a ten konstytucyjny ‘Naród’, ma prawo sprawować tą władzę bezpośrednio, w każdy zgodny lub nie sprzeczny z prawem sposób – co najmniej przez sprawdzanie: stopnia, jakości, właściwości i skuteczności, wykonania i wykonywania Prawa Rzeczypospolitej Polskiej przez funkcjonariuszy i urzędników publicznych, utrzymywanych przy życiu z środków publicznych konstytucyjnego ‘Narodu’, to jest, z środków pochodzących z naszych podatków. Nastąpił czas najkorzystniejszy do wprowadzania przewidzianych istniejącym prawem zmian, niezbędnych do zabezpieczenia dobrej przyszłości dla nas i pokoleń następnych. Kierować się przy tym należy przestrogą wyrażoną przez prof. Feliksa Konecznego, w jego książce pod nazwą ‘Święci w Dziejach Narodu Polskiego’: ‘Prawo jest dla tych, którzy są dość silni, aby przeciwstawić się bezprawiu, dla słabych bezprawie może łatwo stać się prawem.’

2.MUSIMY WPROWADZIĆ W POLSCE NOWE PRAWO. Obecne prawo TALMUDYCZNE należy wyzerować i wprowadzić w jego miejsce prawo DEKALOGU. Następnie będziemy tworzyć krótkie prawo i sądzić na podstawie precedensu. Obywatele będą tworzyli oddolne Sądy Obywatelskie wybierając spośród siebie sędziów i będą sądzili na podstawie dekalogu. Tym sposobem unieruchomimy obcą agendę okupacyjną rządów NWO w Polsce, jaką są niewątpliwie obecne sądy i prokuratura.

3.MUSIMY WPROWADZIĆ WALUTĘ RÓWNOLEGŁĄ W CAŁEJ POLSCE NIEWYMIENIALNĄ NA ZŁOTY ANI NA INNE WALUTY. Wprowadzenie tej waluty równoległej jest priorytetem bo to pozwoli nam rozwinąć skrzydła gospodarczo. WSZELKIE CUDY GOSPODARCZE KTÓRE MIAŁY MIEJSCE W HISTORII POPARTE BYŁY POTĘŻNYMI ŚRODKAMI FINANSOWYMI. Bez kasy nic się nie da zrobić! Walutę równoległą można by wprowadzić również i teraz bo z tego co mi wiadomo nie ma do tego przeciwskazań prawnych, ale obecne NWO-wskie rządy w Polsce nie są tym zainteresowane. Nie mówiąc już o NBP, KNF, RPP które w interesie Polaków z pewnością nie działają.

W związku z powyższym musimy jako naród bardzo szybko się zebrać. Musimy stworzyć Obywatelskie Centrum Ekseperckie (OCE) które błyskawicznie wypracuje konkretne rozwiązania ustrojowe i gospodarcze dla Polski, przygotuje konkretne ustawy do wdrożenia. Jak tylko będziemy gotowi, władzę przejmie bezpośrednio Naród Polski. Trzeba się spieszyć. Otwarło nam się teraz własnie okienko w historii które musimy natychmiast wykorzystać aby odzyskać pełną suwerenność polityczną i gospodarczą Polski!

Zapraszam wszystkich chętnych ekspertów i specjalistów do włączania się w projekt Obywatelskiego Centrum Eksperckiego którego zalążki już powstają. Piszcie do mnie na adres teresagarland@fidespolska.pl oraz teresagarland1@gmail.com

Dopóki nie zrobimy zbiórki narodowej wśród społeczeństwa Polskiego na OCE , to eksperci będą działali na zasadzie wolontariatu. Na finanse ze źródeł rządowych (działających w interesie NWO) jasne jest że nie możemy liczyć."

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1551830

mam już swoje lata i wiele widziałam i przeżyłam,więc pytam sama siebie,dlaczego ta ulotka mi się nie podoba ,właśnie Dlaczego ? jeden minus ode mnie,rzadko je stawiam ale tym razem zrobiłam TO,

jest w tym "przesłaniu" coś bardzo niepokojącego,ciekawa jestem Waszego zdania drodzy Niepoprawni,miałam długą przerwę w naszym Przebywaniu,więc może coś mi umknęło ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1551848

szanowny Kapitanie,serdeczna Piątka  wraz z pozdrowieniami z Drogi do Naszej Polski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1551849

to może już najwyższy czas aby to draństwo zacząć traktować właśnie jak niemiecką V kolumnę i przestać wreszcie udawać, że to jest jakaś normalna demokratyczna opozycja.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1551868

Wydaje się, ze  widzą  to "niepoprawni", widzą to wyborcy prawicy... jak to możliwe, że nie widzi jeszcze  całkiem spora  część społeczeństwa. 

Zakładając ,że ok. 50% społeczeństwa popiera prawicę (szeroko rozumianą) i interes rodzimy, to drugie 50%  popiera  V kolumnę... No jakby nie liczyć, to tylu zdrajców w  kraju nie ma.

Wydaje się , że reforma prawa prasowego i repolonizacja mediów mogłaby te statystyki znacznie poprawić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1551871

odpowiedź na pytania jak to możliwe jest jedna - media.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1551907

i praca od podstaw,a zaległości ogromne.

no i media,media czyli to co piszą powyżej nasi blogerzy

nocne pozdrowienia

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1551910

 tzn 10 i 11 Listopada

ciekawe czy i tym razem Targowica wezwie posiłki zza Odry ? a moze i nie tylko zza Odry ?

Dobrego nowego Dnia :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1551913