Najwyższe standardy Platformy Obywatelskiej

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Po aresztowaniu Sekretarza Generalnego PO, niejakiego Gawłowskiego, premier gabinetu cieni Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna postawił sprawę jasno: "Będziemy informować Komisję Europejską!!! To jest nie do pomyślenia by zatrzymywać i aresztować posła na Sejm!! To standardy białoruskie". Schetyna zapowiedział też, że PO nie zostawi sprawy Gawłowskiego i o łamaniu standardów państwa praworządnego będzie informować opinię publiczną w Polsce i na świecie, a także instytucje międzynarodowe - między innymi Komisję Europejską, Parlament Europejski, Radę Europy! 

Jak dowiedzieliśmy się bezpośrednio od Schetyny, Gawłowski sam wielokrotnie wyjaśniał, że jest czysty jak łza, więc osadzenie w areszcie niewinnego posła na Sejm jest oczywiście sprzeczne z praworządnym państwem, w którym poseł jest po prostu nietykalny przez prokuraturę i sąd!

Rząd PIS-u tę zasadę praworządności III RP złamał i naruszył elementarne prawa nietykalnego posła PO Gawłowskiego. Dlatego to nie Gawłowski ale rząd PIS-u powinien być zaaresztowany za osadzenie w więzieniu nietykalnego posła Platformy Obywatelskiej!

Nie trzeba nikomu wyjaśniać, że w praworządnej III RP włos z głowy nie spadł nikomu, kto był związany z kastą Świętych Krów. Dlatego – jak zapowiedział Schetyna - Platforma Obywatelska nadal będzie na Polskę donosić do instytucji międzynarodowych. Między innymi do Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego oraz do Rady Europy. Jednak tym razem Polska już się nie wywinie i z powodu osadzenia w więzieniu sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej – Unia Europejska niechybnie nałoży na Polskę dotkliwe sankcje!

Unia nie tylko odbierze nam fundusze europejskie. ale także nakaże Polakom, by sytuację niezwłocznie naprawili, wybierając w przyspieszonych wyborach Platformę Obywatelską! Po to, by Platforma Obywatelska mogła wsadzić do więzienia wszystkich członków PIS-u!

Żeby stało się to możliwe, Platforma Obywatelska zgłosi także do Rady Bezpieczeństwa ONZ sprawę aresztowania I sekretarza naszej partii! Jest więc nadzieja, że następne wybory odbędą się pod nadzorem pokojowych sił ONZ, które czuwać będą, czy Polacy głosują prawidłowo: a więc na Kopaczową, Schetynę, Gawłowskiego, Neumanna, Grabca, Budkę, Szczerbę, Kierwę, Brejzę, Misiłę, Pihowicz, Lubnauer i Schlezwig Holstein. Oraz na Różę von Thun und so weiter!

Najwyższe standardy wymagają, by Polakami rządzili ludzie o czystych rękach, popierani przez instytucje międzynarodowe oraz Unię Europejską ! Nie może więc dziwić, że na rozpaczliwy głos Schetyny natychmiast odpowiedziała międzynarodowa organizacja, tj. Hinduski Związek Czcicieli Świętych Krów – solidaryzując się ze Świętą Krową Gawłowskim, oraz z Naszą Panią Hanią Kochaną, która utworzyła z Warszawy europejską stolicę Kasty Nietykalnych Czyścicieli Kamienic!  Bo żeby zabrać się do czyszczenia – samemu trzeba posiadać czyste ręce, jak ten Gawłowski i HGW...

Po serii nieudanych puczy jest więc nadzieja, ze aresztowanie Świętej Krowy Gawłowskiego umożliwi innym Świętym Krowom III RP powrót do wymarzonego żłobu pt. POLSKA. Tym razem po skutecznym donosie Platformy Obywatelskiej na Polskę do instytucji międzynarodowych... 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Bedzie ona polegac na propagowaniu czestego mycia rak. Przeciez przez brudne rece mozna zarazic sie wieloma chorobami zagrazajacymi zyciu i zdrowiu a nawet skutkujacymi zejsciem. Proponuje tez, aby zglosic pana Gawlowskiego do pokojowej nagrody Nobla oraz rozpoczac proces jego beatyfikacji.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1562225

PO przez osiem lat udowodniła Polakom, że jej standardem podstawowym jest ....kamieni kupa...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1562227

Dla każdego myślącego człowieka obserwującego od dawna zachowanie PO jest rzeczą oczywistą, że jest to Przestępcza Organizacja , która przeobraziła się z Platformy Obywatelskiej. Nie może zatem dziwić, że funkcjonujący w niej przestępcy wzajemnie się wspierają i udają ofiary. Niestety ale cała wierchówka PO ma coś za uszami i to z ich hersztem D.Tuskiem na czele. Zatem jedyną obroną jest atak pt. "To sprawa polityczna" i aby nie była polityczna jedynym wyjściem jest delegalizacja tej organizacji. Oczywiście będzie ogromny hałas bowiem elektorat tej Przestępczej Organizacji jest liczny.Potwierdzają ten fakt tysiące afer, aferek, złodziejstwa, łapówkarstwa i różnego rodzaju machlojek oraz przekrętów na różnych szczeblach jakie występowały i nadal występują w III RP. Dodatkowym wzmocnieniem tego elektoratu są osoby przebywające już w zakładach karnych, gdzie PO zawsze uzyskiwało poparcie na poziomie ponad 90%. Istotnym poparciem tej Przestępczej Organizacji jest też sitwa lewacko - liberalna UE. Nie wiem czy gdziekolwiek na świecie w cywilizowanym demokratycznym państwie liderzy partii z poważnymi zarzutami nie zostają zawieszeni i nadal bezkarnie mogą funkcjonować w polityce?!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1562241

...że ci, co nie potrafią tamtych wsadzić do ciupy , sami są przestępczą organizacją?
Czy nami ciągle rządzą paranoicy? Kto zatem ich wybiera...?

Jacek Kaczmarski
Ballada paranoika

Myśląc i pracując oraz płacąc drogo
Założyli nam lampy na prąd i gaz,
Lecz nie po to, byśmy my mogli widzieć kogoś,
Lecz po to, by ktoś mógł widzieć nas.

I idąc tak dalej raz obraną drogą
Dali telefony nam w krótki czas,
Lecz nie po to, byśmy my mogli słyszeć kogoś,
Lecz po to, by ktoś mógł słyszeć nas.

Plan swój wykańczając jeszcze nam dodali
Gry różne, w których udział mamy brać,
Lecz nie po to, byśmy my z kimkolwiek grali,
Lecz po to, by ktoś mógł - nami grać.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1562255

 Witaj Kapitanie! Sądy sięgną po wyższe standardy tj. byłego premiera i byłego rezydenta potocznie "Ryżego" i "Litwina". 30 lat celi, będzie adekwatne. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1562253

Służbą oddali się całkowicie jemu

Na palcach Prawej ręki można policzyć

Ilu służy Polsce i chce z Bogiem liczyć

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1562256

Uważajcie na charyzmatyków i biskupów z nimi współpracujących !!!!!

Niedługo do Polski przyjeżdża znany ewangelizator protestancki Leif Hethland.

Niestety ale czeka nas w Polsce kolejna inwazja heretyckich nauczycieli którzy na fali „przebudzenia” chcą powiększyć już od dawna zasianą herezję zielonoświątkową która od lat intensyfikuje się również w Kościele Katolickim.

To prawda, Katolicy nurtu charyzmatycznego bardzo chętnie chłoną nauczania tego typu ewangelizatorów nie od dziś. Przykładem nich będzie osoba Karola Sobczyka lidera wspólnoty katolickiej Głos na Pustyni. Pan Sobczyk jest również „psychologiem, mówcą, członkiem Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Przez kilka lat, również w ramach Sekretariatu do spraw Nowej Ewangelizacji ściśle współpracował z abp Grzegorzem Rysiem.”
https://gloria.tv/article/Sd2Ahs1Z8vKh4QFhrfqSQWq6t

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1562257

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika e.dudek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Kt smn psd, nch crp, skr zdł sb sprwę z pmyłk. Będz m t krą." Dstjwsk "Zbrdn kr" "Skr czcw żyjsz, n dbj słw złych ldz." Ktn Młdszy - jdn z mch lbnych stckch flzfów
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1562313

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1562338

......tzw. III RP Pomrocznej dość szerokie i niekiedy b. ożywione kontakty z b. wieloma chierarchami Kościoła katolickiegp. Nasz kraj obalił strasznie kosmatą mafię finansową i ktoś jest za to odpowiedziałny. Gawłowski to przypadek którego właśnie udało się wsadzić za kratki, przynajmniej tymczasowo ale przecież wiemy, iż to tylko wielki czubek góry lodowej. Najbardziej przykre jest to właśnie, że nasza ojczyzna, która przyjęła chrzest 1052 lat temu, żyje jakby na peryfieriach Chrystusowego Królestwa, a ono nie przyjdzie tu czy tam, za sto, czy tysiąc następnych lat albowiem owo Chrystusowe Królestwo Boże jest pośród nas. No i teraz przypatrzmy się sobie sami, jak żyjmy, jak wygląda nasza codzienność, choćby w kontekście takich reprezentacji, jak wspomniani Tusk, HGV, Gawłowski, Schetyna i cała ta spółka z nieograniczoną chcicą. Pozdrawiam b. serdecznie niezawodnego Kapitana Nemo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1562556