Zanim zagłosuję na PiS.

Obrazek użytkownika Jurand
Kraj
Zanim zagłosuję na PiS muszę znać odpowiedzi na kilka moich pytań. Uprzedzam, że nie będą to łatwe pytania i napewno nie dam się zbyć byle czym.
A więc Panie przezydencie Andrzeju Duda i pani Beata Szydło kandydatka na Premiera RP oto pytania:
 
  1. Czy rząd, Senat i Sejm RP uchwalą ustawę określające mordy naziestowskiej OUN/UPA jako LUDOBÓJSTWO ! , a naziści spod znaku OUN/UPA zostaną uznani za  LUDOBÓJCÓW !,  ze wszystkimi tego międzynarodowymi konsekwencjami prawnymi, czyli zostaną wyjęci spod prawa na całym świecie i zaczną być ścigani jak wściekłe zwierzęta. Czy będzie do tego powołana specjalna jednostka policyjno-wywiadowcza.
  2. Odszkodowania wojenne. Czy zostanie powołana grupa do obliczenia strat materialnych i ludzkich jakie Polska poniosła w wyniku napaści przez Niemcy, Rosję i Słowację. Ile konkretnie te kraje są winne Polsce w twardej walucie. Nie należy przy tym zapominać o pomagierach, tzn nazistowskiej Ukrainy i Żmudzi oraz Żydów i ich polityki rabunku ziem polskich oraz mordowania polskich patriotów od 1944 roku do conajmniej 1968 roku. Ile Polskę kosztowało niedotrzymanie sojuszu ze strony Francji i W.Brytanii. Ile winne są Stany zjednoczone Polsce z tytułu sprzedania Polski w Jałcie. Nie należy przy tym zapominać, że o ile okupacja Niemiecka trwała 6 lat to Rosyjska 51 lat. To wszystko są konkretne liczby i chciałbym je znać.
  3. Jak będzie wyglądała opieka nad rodziną, Czy skończy się na owych 500 złotych, czy jest to tylko pierwszy krok do o wiele bardziej agresywnej polityki prorodzinnej.
  4. Czy zostanie ujawniony w całości aneks do WSI, jeśli tak to w jakim czasie, proszę o konkretny miesiąc i rok.
  5. Czy zostanie przeprowadzona lustracja i dekomunizacja w stopniu uniemożliwiającym różnego rodzaju swołoczy i ich potomkom zajmować eksponowane stanowiska w administracji państwowej, samorządowej, sądach, prokuraturach, wojsku, mediach oraz spółkach skarbu państwa.
  6. Żądam ujawnienia wszystkich materiałów Drugiej Zbrodni Katyńskiej, Żądam wszystkich nazwisk zamieszanych w tą śmierć.
  7. Jak PiS ma zamiar rozwiązać wrzód medialny. Śmierdzi potwornie na odległość. Jak zamierza odzyskać dla Polaków TVP
  8. I ostanie już w tej serii. Czy jest wola zmiany Konstytucji i jaka ta Konstytucja ma być.
Wydaje mi się, że wystarczy tych pytań na dzisiaj. Napewno bardzo dużo ludzi ma swoje pyania na które chciałoby uzyskać odpowiedź. W moim przypadku, jeśli nie dostanę zadowalającej odpowiedzi na moje pytania, to poprostu nie będę głosował na PiS, bowiem jaka to różnica PiS czy PO, czy ZSL, lub SLD? Żadna jeśli pryncypia będą takie same, a że zmienią się tylko ludzie? Przypominam, PO obiecywała znacznie więcej, a że nie dotrzymała? A jaką mam gwarancję, że PiS dotrzyma swoich?
Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:22)

Komentarze

Bardzo dobra ta idea pytań do partii, która ma największe szanse na zwycięstwo tylko dlatego, że jest największą partią opozycyjną, a koalicja odchodząca skompromitowała się do spodu.

Oznacza to, że nawet jak nie zechce nic zmieniać, to powinna wygrać, a to już w Polski interesie nie leży. Jeśli PiS nie będzie wiarygodne, może zajść potrzeba promocji mniejszych partii.

Pytań na pewno będzie wiele, zaczynając od:

- planu wyjścia z zadłużenia

- zniesienia lub korekty setek (tysięcy) niekorzystnych dla Polski ustaw i umów

- powołania specjalnego urzędu do spraw ścigania korupcji prawa i odzyskiwania straconego w ten sposób majątku narodowego

- przywrócenia kary śmierci za najcięższe zbrodnie, w tym korupcji czynnej i biernej

- planu renacjonalizacji banków i przemysłu strategicznego, oraz monopoli państwowych

- znaczego uproszczenia systemu podatkowego i zmniejszenia obciążeń podatkowych na rzecz opłat od korzystania z przestrzeni i rynków publicznych, oraz licencji. Zniesienie opodatkowania pracy najemnej.

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1488444

"- przywrócenia kary śmierci za najcięższe zbrodnie, w tym korupcji czynnej i biernej "

proponuje za korupcje czynna - stryczek

za korupcje bierna - rozstrzelanie

za inne - dekapitacja i to publiczna na rynku miasta w samo poludnie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1488450

Dobre :-)))

Co do rozstrzelania, to bym go stosował tylko wobec tych przedstawicieli Państwa, którzy składali przysięgę. Wobec tych co nie składali byłoby publiczne zanurzenie w gnojówce i trzymanie tam do us...ej śmierci.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1488453

obawiam sie o stan magazynow z amunicjá - wystarczy zapasow ;-)))))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1488454

W 1920-tym amunicję mieliśmy od braci Węgrów. Myślę że i tym razem staną na wysokości zadania :-)))

A co do korupcji, to nie chodzi o czekolady dla pań Kryś za przyspieszenie załatwienia prywatnej sprawy, a o zbrodnie faszystowskie, typu "związek korporacji prywatnych i państwa", typu "prywatyzacja zysków, a uspołecznianie strat", typu tajne klauzule do oficjalnych umów, przez co Państwo jest krzywdzone szczególnie dotkliwie...

I nie wolno się tak spieszyć z karaniem. Za Insurekcji Kościuszkowskiej pospieszono się, a później najgroźniejsi zdrajcy pozostali bezkarni. Najpierw trzeba dooobrze przesłuchać ptaszków...

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1488456

W przypadku korupcji zastosowałbym staropolską metodę wbijania na pal. Po dziesięciu dniach delikwent sam spadałby z pala i można powtórnie go zastosować. Narzędzie wielokrotnego użytku. Z tym, że tego skorumpowanego i korumpującego należy ustawić koło siebie, aby mogli jeszcze sobie choć trochę pogadać. Nie zapominajmy przy tym o zabraniu im i całej ich rodzinie całego majątku który zgromadzili.

Józio mam nadzieję, że ta metoda Cię usatysfakcjonuje. A co do Twoich gwarancji odnośnie PiS-u. Ja nie mogę gwarantować za sibie, a co dopiero za innych. Czy Twoje gwarancje obejmują również tych działaczy PiS co to chcieliby, ale się boją? Odważny jesteś, składając swoją głowę w ofierze. Może się okazać, że ktoś po nią przyjdzie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1488458

Już od kilku osób słyszałam to powiedzenie: "ja nie mogę gwarantować za siebie..."! Ja odwrotnie, zawsze mogę gwarantować za siebie! Jeśli PiS będzie rządził samodzielnie, jestem spokojna o przyszłość Polaków i Polski! Jeśli PiS, będzie zmuszony rządzić z koalicjantem, moja pewność będzie mocno zachwiana, ale wpływu na taką sytuację nie będę miała!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1488468

jesli ktos nie gwarantuje sam za siebie to znaczy ze z morale cos nie tak:-)))))))

ps.

przepraszam za "obce' czcionki, mam nowy sprzet i jeszcze nie w pelni "przystosowany"

poprzedni ulegl samozniszczeniu na widok moich czerwono-czarnych ramek ;-))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1488532

Masz rację! 

Rozumiem, że tamten sprzęt się "zbiesił"! Ja piszę na mac-u i też musiałam się parę lat temu "otrzaskać" z trochę innym, systemem, ale teraz to już gucio!

Odnośnie ramek, ja pamietam, że były biało-czerwone! :-)))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

viki

#1488540

Oczywiście miałam na myśli narodowe barwy Polski! 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

viki

#1488559

"Już od kilku osób słyszałam to powiedzenie: "ja nie mogę gwarantować za siebie..."! Ja odwrotnie, zawsze mogę gwarantować za siebie!"

A więc, viki, zawsze możesz gwarantować za siebie, hm. Wniosek jeden, jesteś młoda i nigdy nie byłaś w sytuacji gdzie każde wyjście jest najgorsze z możliwych. Problem w tym, że musisz jedno z nich wybrać, a wybierając musisz nagiąć swoje pryncypia w które święcie wierzyłaś. Piszę tu o normalnym życiu, które bez mała codziennie zmusza nas do kompromisów, które weryfikuje podstawy według których "gwarantujemy" to czy tamto. To ma szczególne zastosowanie w odniesieniu do partii politycznych, wszystkich, które to wygodnie zapominają lub ograniczają, czasami nawet bardzo, te najbardziej niewygodne przyrzeczenia, i to samo będzie w przypadku PiS. I nie rezygnują czy ograniczają ponieważ chcą, ale ponieważ muszą. Problem w tym, że im mniej jakaś partia obiecuje, tym bardziej jest wiarygodna.

Jest faktem, że inaczej ma się rzecz kiedy nie wolno ujawnić okupantowi nazwisk, zdarzeń, kontaktów. Inaczej jest kiedy nastaje czas walki zbrojnej. 

A teraz Józio. Widzę że wpadasz w moralizatorski ton i prawisz duby smalone o maralności. O jaką moralność Ci chodzi? Tą rewolucyjną, czy tą rodzinną? A może tą normalną, ludzką? Każda z tych moralności wypływa z czego innego i chroni co innego. A bywa czasami, że wykluczają się nawzajem. Którą wtedy wybierasz? I czy wybierając jedną przeciwko drugiej łamiesz swoje zasady moralne? 

Oboje, niestety posługujecie się banałami. Dlatego mam prośbę do viki i Józia, zanim coś chlapniecie, zastanówcie co mówicie, co chcecie przez to powiedzieć i do czego to prowadzi.

Powiem uczciwie, lata temu bardzo szybko pozbywałem się z moich grup "pistoletów" bowiem doświadczenie nauczyło mnie jednego. To właśnie oni najszybciej "pękali", a później były już tylko problemy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1488535

Potwierdzam to co napisałam! Kompromis natomiast, to jest odrębna sprawa i nie ma nic wspólnego z moim poczuciem odpowiedzialności za siebie i innych! Nie znasz mnie, więc skąd możesz wiedzieć! Twoje domysły są zatem chybione! Szczęśliwie też, nie jesteśmy na wojnie i nie muszę myśleć o skrajnych ludzkich zachowaniach, które tu obrazujesz! Jestem bardzo dorosłą osobą, piszę co myślę i nie musisz się ze mną zgadzać! Na koniec mam zapytanie, do czego może doprowadzić chlapnięcie, że jest się przyzwoitym? Do wojny? Te pistoleciki, to trochę banalny przykład, no ale jak się chciałeś dowartościować, to niech Ci będzie! 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1488539

Pomieszałaś wszystko ze wszystkim, myślę, że powinnaś czytać to co piszę dużo uważniej, chyba, że nabawiłaś się gdzieś choroby narcystycznej i piszesz sobie a muzom, zachwycając się przy tym swoim pisaniem, które to ma się do tematu tak jak pięść do nosa. Tylko nie odpisz mi, że mam ochotę rozkwasić Ci nos, bo to jest tylko powiedzenie. W każdym razie, mam nadzieję, że nie jest to Twój przypadek.

Dowartościować się? Powiedzieć Ci gdzie mam dowartościowywanie się? Eeeee tam, nie powiem, bo będzie to bardzo brzydkie słowo. Poza tym zrobili to inni dawno temu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1488560

nie ma pozwolenia!!!

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1488595

"zawsze mogę gwarantować za siebie!"

 A Jurand pisze, że nie może. A ja myślę , że z wami to jak z dżentelmenami, co to jak się kłócą to znaczy, że myślą o czym innym.

Ty myślisz tu o deklaracji dotrzymania zobowiązania i masz rację, ale ma ją i Jurand, gdy twierdzi że "nie może" - a ja bym to tutaj nawet rozszerzył na "nie można gwarantować za siebie". Po pierwsze bowiem, samo "gwarantowanie za siebie jest już zawarte w wypowiedzianym słowie, obietnicy, czy deklaracji. Jak człowiek ma honor, to dotrzyma, a jak nie jest w stanie dotrzymać to nie "dotrzymuje za wszelką cenę" (bo ta może przynieść więcej szkody jak pożytek z dotrzymania), tylko rezygnuje ze swojej funkcji.

"Jeśli PiS będzie rządził samodzielnie"

A dlaczegóż to nie miałby rządzić samodzielnie i bez koalicji, niezależnie od proporcji, jeśli wygra? Przecież zmowa koalicyjna to gwałt na demokracji.

To samo zresztą jest z dyscypliną partyjną.

Połączenie zaś tych dwóch patologii to już korupcja prawa - ... i na pal ..., jak radzi Jurand.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1488602

Tu nie chodzi o filozofię, tylko o jak piszesz honor! To słowo gwarancja wyszło od Juranda!  Dla mnie słowo  gwarantować znaczy ręczyć! Jestem starej daty i ta wartość jest dla mnie pierwszorzędna! Mój wpis odnośnie przyszłych rządzących jest jasny i nie widzę potrzeby filozofowania w tym temacie! Ilu jest Polaków tyle wersji na temat rządzenia! Ja mam swoje spojrzenie na świat i gdyby to ode mnie zależało, to wiele bym zmieniła! Jednak wartością nadrzędną jest dla mnie dobro Polski! Zatem nie godzę się na złodziejstwo i poniewieranie mojej ojczyzny, przez rządy nieudaczników, którzy za "nędzne parę milionów", do własnych kieszeni są gotowi ją sprzedać! Mam takie prawo i obowiązek i nie godzę się na narzucanie mi, jak mam postrzegać świat! Szkoda tylko, że na ten pal, jak dotychczas nikogo nie zaciągnieto przez tyle lat, ale w gadce to wszyscy mocni! Czy mamy inne wyjście, jak nie tkwić w takiej demokracji? Mnie nie musisz tłumaczyć, ale spróbuj innym! Zobaczymy po wyborach parlamentarnych, czy sie udało?

Również Ciebie miarko pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

viki

#1488616

ja mysle zeby jak chinach winni placili za amunicje+koszty dostawy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

marekpolo

#1488484

"... zeby jak chinach winni placili za amunicje+koszty dostawy"

To by było trudne w przypadku zbrodni korupcji - bo tu przepadek mienia orzekany musi być z automatu (jeszcze trzeba odbierać i rodzinie, która zwykle baaardzo na tym korzysta), a organizowanie dla nich warsztatu pracy byłoby kosztowne ...

Jakby nie patrzeć, pal wielorazowego użytku będzie najtańszy. Odkazić lizolem i sru:-)

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1488517

Józefie! Czemu Waść idziesz ad absurdum.......!

A tak poza tym to ja nie będą czakał na odpowiedzi. Bo jeśli mnie nie zadowolą to co? PO?

Nie zwariowałem aż tak.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ostatni legion

#1488508

Takie ad absurdum to z jednej strony forma trollingu, a z drugiej przyznanie się do kapitulacji w kwestii merytorycznej i forma ataku personalnego.

JzL jest znany raczej z tego pierwszego.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1488518

i vice versa

obaj mamy to w.......genach ;-)))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1488531

Znasz tylko jedną partię co ma skrzydła PO i PIS? Jak się zniesie wymóg tłumaczenia myślozbrodniarskich (vide te w sprawie RPO) jako pomyłek (tia... ja za taką pomyłkę poszedłbym do pierdla).

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1488639

"A jaką mam gwarancję, że PiS dotrzyma swoich?"

musi Ci wystarczyc moje slowo :-)))

dotrzyma

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1488455

Odp[owiedzi są dośc proste

1/ tak - częściowo jest wola na realizacje pyt. 3 i 8

2/ nie - na pewno - pyt. 1, 6

3/ częsciowo nie - 2, 4, 5, 7

Nie można zapominac ,że PiS ( a wcześniej PC) to tez element układanki pomagdalenkowej, nawet jesli patriotyczny.

 Dodałbym pytanie o ukaranie ( nie polityczne ) PO-szustów za ich afery, kradzieże, korupcje i wyprzedaż Poslki....

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1488471

Ino na dziś nie ma innego wyboru. Mozliwość wyboru czyli wolność trzeba wykuwać dalej. Nawet po zwycięstwie PiS trzeba tepić sobiepaństwo i dygnitarstwo. Odzyskiwanie niepodleglości i zrównoważenie jej z wolnością osobistą tradycyjnie miła polakom będzie trwać długo. Moze nawet pokolenia.

Starczy poczytać głupawe posty na innych portalach, posłuchać co sie mówi a nie zamykac sie tylko w srodowisku, w którym Polska jest wartością sama w sobie.

Najsłabszym momentem w czasie bitwy jest chwila gdy zdaje sie, że zaczynamy wygrywać. Rozprzężenie i zadowlenie z siebie może przerodzić się w klęskę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ostatni legion

#1488509

"Najsłabszym momentem w czasie bitwy jest chwila gdy zdaje sie, że zaczynamy wygrywać. Rozprzężenie i zadowlenie z siebie może przerodzić się w klęskę".

To prawda. Warto o tym często pamiętać. Nawet każdego dnia, bo to tyle, co skłonność do nie kończenia zaczętych dzieł, słaba motywacja, słabe morale.

Morale jest silne nie kiedy realizujemy potrzeby (tu pokonania zła), ale ludzkie wartości (co nas czyni dobrym człowiekiem), a więc dopóki nadrzędności dobra nie ustanowimy, walka ma trwać.

Na naszą sytuację to walka o moralny ład publiczny w Polsce jako skutek wyborów, skutek tego, co w ich wyniku będzie się działo dobrgo dla Polski i w ogóle dla dóbr wspólnych Narodu, dla autentycznego odzyskanie władzy przez Naród. Nie same odsunięcie od władzy i przykładne ukaranie złoczyńców i zdrajców, odzyskanie dóbr utraconych, tylko od razu ustanowienie odpowiedzialnego, budującego demokrację ładu obywatelskiego, objęcie władzy faktycznej przez Suwerena i reforma Państwa pod kształt, jaki ma mieć w przewidywalnej przyszłości niezależnie od sytuacji międzynarodowej.

W tej stytuacji wygrana PiS wydaje się koniecznością, ale to tylko pierwszy krok – pierwszy krok do prawdziwej samoorganizacji obywatelskiej - ... i z nieufnym patrzeniem nowej władzy na ręce, z nie oddawaniem jej z trudem odzyskiwanej władzy Suwerena - bo naciski światowego faszyzmu – korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu by podtrzymywać demokrację fasadową zapowiadają się potężne. 

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1488521

Znam ludzi, którzy byli przy zakładaniu PC, byli bardzo blisko. Wycofali się po pewnej podróży, którą podjęli bracia Kaczyńscy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1488537

Myślę, że miłość do ojczyzny zaślepiła cię całkowicie. Czy to dobrze, czy źle, trudno orzec. Z jednej strony serce, z drugiej rozum. Na moje oko znacznie skuteczniejsze od plutonów egzekucyjnych jest pozbawienie złodzieji podstaw ich bytu materialnego. Należy ich oskubać z tego co nakradli! Sprowadzeni do pozycji normalnych obywateli, bez wpływu na losy Polski, są najmniej groźni. Można przewidywać, że wielu z nich wybierze emigrację i bardzo dobrze, po co hodować potencjalnych zdrajców. Polska doznała krzywd od wszystkich swoich sąsiadów, ale czy to jest powód do wypowiadania wojny całemu światu? Musimy skupić się na zbudowaniu potęgi ekonomicznej w oparciu o Polski kapitał, a to może potrwać kolejnych 50 lat przy mądrych rządach, a nie tej sprzedajnej swołoczy z PO. Dlatego też trzeba głosować na PiS lub Kukiza, którego wspierają narodowcy. Tylko taki sojusz jest zdolny przeciwstawić się obecnym rządom ewidentnych zdrajców. Zresztą o takim sojuszu pisałem na tym forum juz dwa lata temu, ale niektórzy pseudo publicyści tak "schlastali" moje przewidywania, że nabrałem wstrętu do tego forum z powodu ewidentnych baranów, które tu się często wypowiadają.Będę głosował na PiS bez żadnych warunków wstępnych ponieważ wierzę, że partia ta najprawdopodobniej z Kukizem zbuduje koalicję rządzącą i zajmie się faktycznym rządzeniem w miejsce realizowania unijnych poleceń. Tak nam dopomóż Bóg! 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1488573

Piszesz żeby "pozbawić złodzieji podstaw ich bytu materialnego. Należy ich oskubać z tego co nakradli! Sprowadzeni do pozycji normalnych obywateli, bez wpływu na losy Polski, są najmniej groźni".

Samo w sobie słuszne, tylko że nam tu chodzi nie o złodziejstwo zwykłe, tylko o "zbrodnię korupcji".

Chodzi o atak na Państwo, na jego prawa i umowy zawierane w jego imieniu, o podważanie sensu instytucji państwa i samej demokracji (korupcja jest tu głównie polityczna, nie od razu materialna).

Chodzi w ogóle o wszelką przestępczość zorganizowaną, wszelką patologię, demoralizację i deprawację, które nie tylko istnieją przy bierności prawa i władz wykonawczych, sądowniczych i ustawodawczych, ale są przez skorumpowane prawa promowane.

W szczególnośći chodzi o superpatologię faszyzmu, z jego piramidą Ponziego, czyli odbieranie Państwu suwerenności przez nieodpowiedzialne zadłużanie go. Chodzi o tajne warunki banksterów przedłużających kredyty, a przy tej okazji narzucających Państwu warunki, które go ruinują a obywateli wywłaszczają ...Chodzi o Konsensus Waszyngtoński pozbawiający Państwo jego własności, chodzi o tajne do niego aneksy (już mocno łapówkarskie), a już całkiem robiące z Polski kolonię, chodzi o faszystowski mechanizm prywatyzacji zysków, a uspołeczniania strat - możliwość drenowania z Polski dowolnych pieniędzy, zwłaszcza tych z dotacji unijnychi kredytów przez firmy zagraniczne ...

Chodzi o superpatologię genderyzmu i w ogóle ataku na rodzinę, podstawę bytu Narodu, który jest właścicielem Państawa, które teraz na drodze korupcji próbują przejąć nasi wrogowie. Po serii szczególnie wrednych ustaw uchwalonych przez skorumpowany Sejm Kopaczowa dostała od banksterów miliard dolatów na kampanię wyborczą. To nie są "kwestie obyczajowe".

Chodzi wreszcie o całą korupcję czynną - tych co płacą (licząc na zwrot, robiąc wszystko, by zwrot nastąpił niewątpliwie) nie cofając się przed zatrudnianiem seryjnego samobójcy, pancernej brzozy i sędziego Tulei, przejmowanie mediów, by robić Polakom wodę z mózgu i ustawiać wybory...

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1488589

W pełni zgadzam się ze wszystkim co napisałeś/aś, mnie po prostu chodziło o najskuteczniejszy sposób walki z tą patologią, a złodzieji podałem jako najbardziej jaskrawy przykład całej tej patologii obłudnie zwanej obywatelską. Generalnie nie wchodziłem za bardzo w szczegóły, wszyscy oni zasłużyli na takiego kopa nie powiem w co, że nie powinni się już nigdy po nim podnieść z gleby. A stosunkowo najłatwiej i bez narażania się na zarzuty antysemityzmu czy zamordyzmu jest to zrobić przy pomocy oczyszczenia aparatu sądowniczego z postkomunistycznych i postesbeckich złogów, a następnie przywalenie tym wszystkim, którzy w nieuprawniony sposób się wzbogacili kosztem reszty społeczeństwa. Kolejność musi być następująca: najpierw zapewnienie trwałości zmian przez powołanie prawdziwie prawicowej Gwardii Narodowej przez prezydenta Dudę, następnie radykalne zmiany w sądownictwie, policji, armii i państwowych środkach przekazu, a w dalszej kolejności cała reszta, o czym już zresztą kiedyś pisałem. Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1488611

  Aby  cokolwiek  zmienić  w  Polsce,  należy  zacząć  od  Konstytucji.   Czerwona  hołota  nie  umieściła  paragrafu  o    konfiskacie     nielegalnie  zdobytych  majatków. Należy  od  tego  zacząć    i  zroibic  przegląd .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1488613

czeka na odpowiedź na portalu?

Te pytania warto wysłać do sztabu Beaty Szydło. Nawet proponuję dogadanie sprawy z Administracją NP.PL by pytania wysłać pod szyldem Portalu. Udzielenie odpowiedzi społeczności jest bardziej prawdopodobna niż odpowiedź nickowi.

Mała "kosmetyka"  pytań (np.pytanie nr 1 nie może być zadane w obecnej formie, a pytanie nr 4 powinno wylądować w Kancelarii Prezydenta Dudy) i... avanti!

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488585

 Żeby  odpowiedzieć  na  te  pytania  ,  należało  by  postawic  PIS  żądanie    przeprowadzenia  dekomunizacji  państwa  polskiego,  odsunięcia  od   spraw  państwowych  wszystkich  łotrów,  kolaborantów   ,  tak  jak  to  zrobiło  wiele  krajów  po  upadku  socjalizmu  realnego.Należało  by  zmienić  koniecznie  Konstytucję  ,  którą   napisała  czerwona  hołota   z  PZPR.  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1488612