Już nie potrzeba Putina do zniszczenia Europy

Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Świat
Już nie potrzeba Putina do zniszczenia Europy
 
 
 
 
 
Wielka Brytania
 
W Londynie zostaje brutalnie zamordowany Brytyjski żołnierz Lee Rigby. Morderstwo dokonano na oczach zaszokowanych przechodniów. Dwaj mężczyźni celowo potrącili samochodem żołnierza, który szedł ulicą. Następnie brutalnie zabili go rzeźniczym tasakiem i nożem. 
Zabójcy wznosili okrzyki "Allahu akbar" (Bóg jest wielki), pozwalali się filmować przez przechodniów telefonami komórkowymi.
 
David Cameron oświadczył: 
Nie damy się zastraszyć, nigdy się nie ugniemy.
I na tym oświadczeniu się skończyło.
Stało się całkowicie odwrotnie.
 
Mimo nagrań z miejsca mordu na których słychać okrzyki "Allahu akbar" poprawnie politycznie media szybko wyciszyły sprawę. I to dosłownie bo relacjach telewizyjnych ścieżkę dzwiękową usunięto i zaczęto bredzić o jakiś nożownikach azjatach. Zrobiono wszystko żeby tylko nie urazić muzułmanów. Następnym posunięciem było polecenie aby żołnierze w miejscach publicznych nie chodzili w mundurach.
Za rządów Camerona który podobno walczy z terroryzmem, terroryści otrzymują zasiłki nawet do 25 000 funtów. Natomiast żołnierze inwalidzi wojenni są nich pozbawiani.
 
Holandia
 
Holenderskim żołnierzom wydano polecenie, żeby w środkach transportu publicznego nie nosili mundurów. Podjęto taką decyzję gdy dżihadysta Muhajiri Shaam przebywający w Syrii wezwał do dokonywania ataków w Holandii. Decyzję podjęto na szczeblu rządowym co potwierdziła rzeczniczka Ministerstwa Obrony Marloes Visser
 

 

Australia
 
Oficer armii australijskiej który na swoje nieszczęście był w mundurze został zaatakowany przez jak to określiła poprawnie politycznie prasa: "Przez dwóch mężczyzn o wyglądzie bliskowschodnim" W Australii doradza się teraz żołnierzom żeby zachowali roztropność o tym, gdzie i kiedy noszą mundury publicznie. 
 
Jak to się ma do wypowiedzi zachodnich polityków o zdecydowanej walce z terroryzmem.
Jak zwykle nijak.
 
Na zachodzie żołnierze już nie mogą nosić z godnością swojego munduru żeby nie urazić muzułmanów.
 
Kto będzie następny policjanci?
Ich mundur też może prowokować "mężczyzn o wyglądzie bliskowschodnim"
Potem trzeba będzie się wziąść za kobiety w krótkich spódniczkach i odkrytych ramionach.
Następnie zamknąć puby i kluby gdzie można tańczyć i słuchać muzyki.
W końcu Boże Narodzenie już jest nie poprawne politycznie, choinka rani uczucia religijne itd.
 
Proponuję żeby biali europejczycy siedzieli w domach bo ich wyjście na ulicę może kogoś urazić.
 
Jeśli żołnierzom władze odradzają wyjście poza jednostkę w mundurach to sytuacja upokarzająca dla wojska i kompromitująca dla władz Znaczy to tylko jedno. Władze nie panują nad swoich krajem.
 
Rządy tych państw zapowiadają zdecydowaną walkę z terroryzmem śmiechu warte!
 
5% populacji zastrasza 95% mam pytanie co będzie jak będzie proporcja 20%-80%?
Jeśli nic się nie zmieni a na to się nie zanosi to już po Europie Zachodniej jaką znamy.
 
Polityka multikulturowości zbankrutowała. Kraje zachodnie sprowadziły do siebie bardzo dużą ilość emigrantów którzy nienawidzą kraju który ich przyjął. Tworzą już obyczajowe patrole islamskie na ulicach Wielkiej Brytanii i Niemiec. Jedynie to pierwszy akt dramatu mieszkańców Zachodniej Europy a ich czeka ich znacznie więcej takich wydarzeń i to niedługo.
 
Moskwa
Mer Moskwy: Nowy meczet? Nie. Muzułmanie są agresywni
 
Mer Moskwy Siergiej Sobianin sprzeciwił się planom budowy w stolicy Rosji nowego meczetu i zapowiedział, że władze miasta nie wydadzą na nią zgody. – Wzrastająca liczba ekonomicznych imigrantów jest szkodliwa – powiedział rozgłośni Echo Moskwy.
 
O decyzji mera donoszą rosyjskie media. – Okazuje się, że praktykujący muzułmanie wcale nie są ani mieszkańcami Moskwy, ani obywatelami Rosji. To imigranci, którzy przyjechali tu za pracą. Tylko 10 proc. z nich to mieszkańcy Moskwy. A budowanie meczetów dla wszystkich, którzy tego chcą, to za wiele – powiedział mer.
 
– Mieszkańców Moskwy irytują ludzie, którzy rozmawiają w innych językach, mają inne maniery i zachowują się agresywnie. Tu nie chodzi o sprawy czysto etniczne, choć mają one związek z etnicznym pochodzeniem – przyznał Sobianin. Dodał, że w Moskwie nie ma etnicznych gett i chciałby, by takie miejsca nie powstały, bo są to zamknięte dzielnice, w których panuje wyższa niż gdzie indziej przestępczość.
 
Jak w tytule nie porzeba Putina do zniszczenia Europy robi to już sama.
 
 
Opracował na podstawie:
defensenews.com
gatesofvienna.net
euroislam.pl
Gregory Gorenzay
Wyrażam zgodę na kopiowanie tej publikacji bez ograniczeń. 
 
www.polskiportal.net/blogs/3852/382/ju-nie-potrzeba-putina-do-znisz

  •  
 
 
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

było powodem do dumy staje się  delikatnie mówiąc obciachem , a nawet w swoim kraju może stanowić niebezpieczeństwo - to chyba już KONIEC

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1454105