Historyczne wydarzenie

Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Świat

Tylu przed nim "z gracją poruszało się po światowych salonach dyplomacji", tylko żadnemu nie udało się doprowadzić do podobnego spotkania.

Historyczne wydarzenie, unikatowa fotografia

          

Może jednak warto nieco docenić Donalda Trumpa ?

Prezydent Trump to duża osobowość i mocny charakter. Czy Obama był w stanie rozmawiać z Kimem, chyba nie. Nie miał swojego zdania podobnie jak Clinton. Tutaj działa siła, przed którą Korea się ugina. Można pisać różne głupoty, ale przewagą USA jest potężna. Wielu tu na portalu ,jest zwolenników rosyjskich i wypisują idiotyzmy o wielkości  Rosji i Korei , ale to bieda i upadłość, jak wszystkich totalitaryzmów. Była to ostatnią chwilą , aby Kim się jeszcze utrzymał, pewnie niedługo prowadziło by to do przewrotu i obalenie wodza.

 

Oczywiście ważne będą efekty tego spotkania, ale to rzeczywiście konkret w epoce plastikowych polityków z odklejonymi brwiami.Niemcom i Francuzom nie mieści się w głowach,że przestają być ''oczkiem w głowie'' dla USA.

To porozumienie Prezydenta Donalda Trumpa z Kimem to potwierdzenie, że ważne rzeczy dzieją się poza Europą. Tutaj zdegenerowane elity nie są w stanie, usunąć zagrożenia czy wykreować pomysły. W UE mamy Rudego Tuska i Timmermansa, głupie, zawistne głąby na wojnie z Polską

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

KimJongUn obiecał Trumpowi , że włączy się w starania Komisji Europejskiej polegające na budowaniu demokracji w Polsce. Trump dał KimJongUnowi telefon do Timmermansa...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1565760

jest w rękach żydowskich,  więc co to za cmokanie? 

No chyba, że znowu agitacja za swoimi...

A to inna inszość ...

Czekamy na " ja z .... "

i pozostałych klakierów ... ,

będą Ci " józkować " przy akompaniamencie pisowskiej mantry...

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1565835