Alfie Evans nie żyje.

Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Świat

Mały chłopczyk, który podjął walkę ze zdegenerowanymi "lekarzami" i barbarzyńskimi "sędziami". "Wielcy" tego świata jak zwykle nic nie zrobili, pozwalając na taniec śmierci. A Alfie po prostu chciał żyć...

Alfie Evans nie żyje  NIE!!!

Alfie Evans właśnie zaczął ŻYĆ

To Wielka Brytania umarła. Ten kraj się skończył.

 

Jeżeli nie dano szansy Alfiemu ani na życie, ani na godne odejście-to nikt z nas tak naprawdę jej nie ma. Jesteśmy bezsilni wobec systemów, bezbronni w obliczu zamierzeń tych, którzy rządzą. Zamazano granice człowieczeństwa i bestialstwa.Mord sądowy na dwuletnim dziecku ukazuje całkowity upadek człowieczeństwa w tzw. zachodnich demokracjach (nowych totalitaryzmach), które nakazują antropomorfizować drzewa i pszczoły, a odbierają podmiotowość i prawo do życia człowiekowi.

Brytyjscy lekarze dowiedli, że bez tlenu, wody i jedzenia człowiek umiera! Cóż za niebywałe osiągniecie w dziedzinie medycyny! 

Polacy w sprawie Alfie Evans pokazali światu, a mam nadzieję także i sobie, że nieprzypadkowo to właśnie My wbrew logice, kalkulacji i prawu III Rzeszy i Niemcom - chroniliśmy słabszych - np. Żydów, bo życie i ochrona słabszych są dla nas najważniejsze, relikt cnót rycerskich!

Trzeba zrobić wszystko by do władzy w naszym kraju nie doszły  formacje, które forsują kulturę śmierci. Tę samą która właśnie zabiła Alfiego. To sprawa kluczowa. Od tego zależeć będzie czy pozostaniemy wolnymi ludźmi czy staniemy się niewolnikami sojuszu marksistów z korporacjami.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a prześladowcom przygotuj miejsce, którym obdarzyłeś doktora Mengele.

RIP.

Dobry Boże zaopiekuj się Nim..

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Polskość to człowieczeństwo

Zaborcy i uzurpatorzy, zewnętrzni ale przedewszystkim wewnętrzni od wieków działają aby nas wyniszczyć i odczłowieczyć. Obserwujemy nasilenie tych działań od stanu wojennego. Pracuje nad tym ogromna machina oparta na socjotechnicznych podstawach szczodrze finansowana przez kraje dużo bogatsze niż Polska.

Służba zdrowia w Polsce przekształcana jest na wzór zachodnich służących kartelowi farmaceutycznemu.

Wielka Brytania umarła, nie pozwólmy aby uśmiercono Polskę.

Alfiemu pokój i życie wieczne.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1562862

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1562874

Serwus Józiu z Londynu. Dzięki za podzielenie się uczcuciami i pięteczka! Wydawało nam się, iż piątkowy apel (27 kwietnia) dzielnego ojca Tomasza Evansa do mediów, by uspokoić sytuację, budzi nadzieję na porozumienie ze szpitalem i wydaniem dziecka rodzicom do domu. Rankiem nieoczekiwanie przyszła, ta najgorsza wiadomość: „Our baby boy grew his wings tonight at 2:30 am. We are heart broken. Thankyou everyone for all your support” – napisała wczoraj rano 28 kwietnia 2018 r. mama Alfiego na profilu ‚Army Alfiego’. ‚Alfies Army Official’ fb

[Źródło: katolicka.bydgoszcz.pl]

A ja na gorąco napisałem zaszokowany w komentarzu: „Straszne! To co widzieliśmy, to mordowanie niewinnego dziecka przez lodowaty personel szpitala w Liverpool, ukrwającym się skutecznie za obrzydliwie śmierdzącym płaszczem prawa, naturalnie tego prawa cywilizacji śmierci, to wszystko jest świadectwem upadku naszej cywilizacji.”

Na stronie: http://prawy.pl/70146-z-ostatniej-chwili-alfie-evans-nie-zyje/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1562908

 „Our baby boy grew his wings tonight at 2:30 am. We are heart broken. Thankyou everyone for all your support”

 

He was murdered at that very moment !!!!!

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1562917

Oświadczenie Zarządu Głównego Młodzieży Wszechpolskiej:

Dziś, o godzinie 3:30 czasu polskiego zmarł Alfie Evans. Zapewniamy rodzinę o modlitwie. Dziecko stało się w ostatnich dniach przyczynkiem do światowej dyskusji w temacie eutanazji i eugeniki. Jako Polacy stanęliśmy w tej sprawie po stronie życia. Setki tysięcy rodaków w tysiącach akcji wyrażało sprzeciw wobec działań Cywilizacji Śmierci, która zastąpiła w krajach zachodnich na wielu obszarach życia społecznego Cywilizację Europejską.

Jako Młodzież Wszechpolska zainicjowaliśmy na ulicach polskich miast i na portalach społecznościowych dziesiątki akcji mających pomóc chłopcu i jego rodzinie. Przeprowadziliśmy „zasypywanie” wszystkich konsulatów i ambasady Wielkiej Brytanii w Polsce pluszowymi misiami, kierowaliśmy odezwy, przeprowadzaliśmy akcje modlitewne, zamawialiśmy Msze Święte.

Tymczasem tzw. „postępowy” zachód po raz kolejny pokazał, że jest to postęp ku upadkowi moralnemu i degeneracji. Odrzucając Boga, Europa Zachodnia za najwyższe wartości przyjęła tolerancjonizm będący de facto bezkrytyczną akceptacją zła, hedonizm i egoizm. Tworzy ona świat, w którym człowiek słaby i bezbronny może być bezkarnie pozbawiony nie tylko swojej podmiotowości, ale także… człowieczeństwa.

Naród Polski wyraźnie sprzeciwił się temu modelowi, pokazując, gdzie wciąż trwa prawdziwa Europa. Kiedy kraje zachodnie odpłynęły od brzegów europejskich do wciąż nie do końca znanych przystani degeneracji i barbarzyństwa, Polska pozostała w Europie.

To my jesteśmy strażnikami fundamentów naszej cywilizacji – cywilizacji opierającej się na fundamentach filozofii greckiej, prawa rzymskiego i etyce chrześcijańskiej. To my jesteśmy Europą. I nigdzie się z niej nie wybieramy. Ludzie, którzy dopuścili się zbrodni na bezbronnym chłopcu i ci, którzy tę zbrodnię popierają, nie reprezentują Cywilizacji Europejskiej, reprezentują Cywilizację Śmierci i pogańskie barbarzyństwo. Zarząd Główny Młodzieży Wszechpolskiej.”

Wpis i oświadczenie dostępne na stronie: http://prawy.pl/70169-zarzad-glowny-mlodziezy-wszechpolskiej-oswiadczeni...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1562920

......zjednoczeni zwyciężymy! Po temu odnośnie powyższego oświadczenia Młodzieży Wszechpolskiej, pisałem na gorąco w komentarzu: „Brawo Narodowcy! Tak trzymać! Gorąco dziękuję Zarządowi Głównemu Młodzieży Wszechpolskiej za piękne świadectwo wiary i miłości, okazane Bogu Najwyższemu, obecnemu w cierpieniu, tego niewinnego, 2-letniego chłopca z Liverpoolu, znanego już na całym świecie rycerza walki o życie Alfiego Evansa. Nie da się pokonać cywilizacji śmierci w pojedynkę, można jej wyrwać zęby, jak zrobił to już swego czasu św. Maksymilian Maria Kolbe, gdy na oczach więźniów obozowych, poszedl dobrowolnie na śmierć głodową za swego brata Franciszka Gajowniczka można, jak w ostatnich dniach właśnie Alfie Evans. Jednak ostateczne zwycięstwo nad złem i szatanem, będzie należało każdorazowo do Chrystusa Pana i całego Kościoła, gdy razem podniesiemy sztandar prawdy we wszystkim. Wtedy ojciec kłamstwa, który chce zabijać, będzie musiał uciekać, będzie wyrzucony precz! Prymasie Polski abp Wojciechu Polak z Gniezna czy widzisz i czytasz o tych dobrych owocach?! Droga Młodziezy Wszechpolska dobra robota! Raz jeszcze dziękuję i jestem wdzięczny! Pozdrawiam b. serdecznie.”

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1562921

nie, niestety nie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1562922

... to testy nowych leków na małych pacjentach. Chyba żaden naród na świecie nie został aż tak znicestwiony duchowo przez protestantyzm, jak Anglicy. Purytanizm zabił old merry England i uczynił z Anglików zimne, bezduszne potwory, których jedyną moralnością jest hipokryzja — napisał na Facebooku prof. Jacek Bartyzel. Za ten wpis, określony wpisem nienawiści - został zablokowany na pejsbooku.

"To wszystko przyjdzie i do Polski, zalążkiem jest aborcja eugeniczna".
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/392208-godek-nie-ma-watpliwosci-ws-al...

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22806&Itemi... https://wpolityce.pl/polityka/392318-prof-bartyzel-zablokowany-przez-fac...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1562928