Efekty polityki "miłości" Tuska

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Dziś rano doszło do zbezczeszczenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w sanktuarium na Jasnej Górze. Po porannej Mszy św. w kaplicy Cudownego Obrazu mężczyzna rzucił w niego farbą. Obraz chroniony jest szybą, więc sama ikona nie uległa uszkodzeniu.
Policja ujęła sprawcę, którym jest 58-letni mieszkaniec Świdnicy.
Polityka Tuska i PO mająca na celu ośmieszenie religii chrześcijańskiej, marginalizacja ludzi wierzących i otwarta walka PO, Palikota i SLD z Bogiem przynosi efekty .
Polityka "miłości" Tuska do PiS zakończyła się w Łodzi morderstwem na działaczu PiS. Polityka "miłości" Tuska i jego pomagierów do ludzi wierzących zakończyła się zbezczeszczeniem Najświętszego dla katolików polskich wizerunku Matki Boskiej.
Co jeszcze czeka nas w ramach polityki "miłości" prowadzonej przez Tuska i jego drużynę???

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Ten stan jest wprowadzany bezszelestnie i wolniutko a inwigilacja ludzi już namierzonych, to ten sam typ działania jak było w latach 80-tych, tak żeby w chwili akcji "0" można wszystkich nagle zgarnąć. Esbecki donosiciel, minister boni ma pełne ręce roboty i robi wszystko aby kontrolować internet - wystarczy zobaczyć jak często komputery wariują.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#312777

Nie tylko POlszewiki POnoszą winę za to zbezczeszczenie ale co nie którzy purpuraci POzwalając na od dawanie uryny na święty krzyż,darcie św Biblii,nie protestowali patrząc na zło które swołocz wyprawiała,a wręcz przeciwnie,potępiali obrońców krzyża,a nakazem każdego księdza jest obrona Boga,kościoła i wiary,widać złoty cielec u nich ważniejszy niż Bóg,a swołocz widząc że niema kary,tak się już rozbestwił,że nawet znieważył świętość nad świętościami Polaków,co nawet okupańci bali się tego cudownego obrazu tknąć,

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312786

Twoją informacyjną notkę opublikujemy w zajawkach dzisiejszej audycji. Jeśli oczywiście nie zaprotestujesz.

Planowane zajawki znajdziesz w wątku na forum niepoprawnego radia http://niepoprawneradio.pl/bbpress/topic.php?id=428#post-1413

Tam też proszę wpisać ewentualne uwagi.

pozdrawiam
MarkD
NiepoprawneRadio.PL

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam
NiepoprawneRadio.PL

#312789

Może i jestem naiwny ale sadzę, że bezpośredni atak na czczony przez Polaków obraz Matki Boskiej to kropla przelewająca czarę. Za podobne zbeszczeszczenie wizerunku Mahometa islamiści wyszliby na ulice.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312826

 Jest paragraf za znieważanie prezydenta. A czy jest paragraf za znieważenie Królowej Polski?

Po wpisach na np. WP widać, ilu mają pachołków nienawidzących Kościoła i Polski, a zarzucających "mowę nienawiści" katolikom

Zobaczymy, co będą ujadać mainstremowe media. Może wybiorą zmowę  milczenia. Albo uruchomią temat, by napuszczać na Kościół, w dogodnym dla władzy terminie,gdy będzie pora przepychania niewygodnych ustaw.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312835

Tuskowi udał się rzecz wyjątkowa. Mimo braku nad Wisła muzułmańskich ortodoxów krwawo atakujących chrześcijan wytworzył klimat dla takich jak ten z puszką czarnej farby.
Najpierw wyhodował Palikota z jego antyreligijną sforą.
POtem Cybę, który zamordował w łódzkim biurze PiS Marka Rosiaka.
Dziś mamy kolejny owoc jego pięcioletnich starań.
Nawet wszelacy okupanci, mimo pełnej świadomości jak grożny był dla nich ten Wizerunek Jasnogórskiej Madonny unikali takich zachowań.
A za Tuska wszystko stało się możliwe!
Wystarczy przeanalizowac jego zachowania, agent esbe Boniego, Grupińskiego, Kudryckiej czy Szumilas, aby nie mieć złudzeń, że na to dzisiejsze świętokradztwo Donald tusk bardzo ciężko pracował przez ostatnie pięć lat.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#312862

po "wyeliminowaniu" elity państwa czynnik zewnętrzny miał wrota otwarte.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#312947