Niezdefiniowana nowoczesność

Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

W Sejmie łokciami stara się rozpychać nowa partia zwana „Nowoczesną”. Młoda w niej załoga, na czele bankier, co zasobnie się kojarzy.  Niektórym nawet z petrudolarami …  Radbym jednak dowiedzieć  się jakie szczególne przymioty uzasadniają przyjętą, na pozór chwytliwą nazwę tego ugrupowania.

Na czym polega owa nowoczesność? Póki co w działaniach tej partii trudno doszukać się uzasadnienia wybranej nazwy. Jedyne - co bez trudu można zauważyć – to aprioryczna i butna anytpatia wodza i jego personelu  do zwycięzców tegorocznych wyborów parlamentarnych i wszelkich ich sejmowych poczynań.  

Przedstawiciele „Nowoczesnej” kierując sie populistycznymi hasłami najwyraźniej prą do zdystansowania Platformy Obywatelskiej. Chcą przejąć liderowanie opozycji, co nie jest zamiarem trudnym do zrealizowania. Platforma Obywatelska podlega obecnie intensywnemu procesowi gnilnego samorozkładu i co z niej pozostanie nie będzie się już liczyć. Najcwansi niewątpliwie wzmocnią liczbowo tę partyjną nowoczesność  pana Petru, ale jak z praktyki wiadomo, marksistowsko-heglowska dialektyka głosząca przechodzenia ilości w jakość nie sprawdza się.

Ale powtórzę: chciałbym, aby ktoś z „Nowoczesnej” określił na czym jej nowoczesność polega! Czy ktoś mi to wyjaśni? Będę wdzięczny.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

nowocześnie

 

dla wojłokowej swołoczy

to nie jest nigdy za wcześnie

by w kufajce i walonkach

czuła się ona nowocześnie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1500429

Jestem tylko starym doswiadczonym przez zycie czlowiekiem - nie expertem. Ale ufajac swojemu doswiaczeniu smie twierdzic ze "swiatowiec, mason, przedstawiciel banksterow na Polske Petru zastapil zastapil durnia, pijaczka i chama Palikota. A nowoczenosc polega na tym zeby bardziej "inteligentnie" robic ludzi ciula.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

przypadkiem

#1500456

Jej nowoczesność zbudowali żydo-masoni-banksterzy, by ja nie przyrównywali do skompromitowanej PO, a działalność jej, jest taka sama, niszczenie, wygaszanie i zawłaszczenie Polski, by Polskę zniszczyć gospodarczo finansowo.

POd nową judopolonie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1500467

- zacna i mądra Sałatko jest doskonała. Mamy (niestety) do czynienia z czeredą, właściwie progeniturą tak zwanych AFERAŁÓW, czyli cinkciarzy z wyższej półki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1500488

Pochodzenie, mentalność tudzież moralność = CINKCIARZE XXI wieku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1500485

Witam! Nowoczesna to partia pod patronatem bandy Balcerowicza!To on zaczal wysprzedawac nasz przemysl,Polske! Nowoczesna bangsterow,jak PO Obywatelska!  Miala byc tratwa ratunkowa PO ,a teraz wyjac probuje sklocic Polskie spoleczenstwo! Granty i wladza sie skonczyly ,wiec probuja ugrysc ze stolu panskiego,ktoremu na imie Polska! Zjednoczona prawica panuje nad wszystkim,dlatego taki kociokwik! Niedlugo TV sie zmieni ,a te parchy wyladuja na smietniku historii!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1500487