Okropny ból w d.

Obrazek użytkownika jazgdyni
Humor i satyra

- Kulpa! Ja zmieniam świat, wygrywam bitwę pod... no, tym... Grunwaldem, podpisuję epokowy dokument, za co przejdę do historii, a oni tylko jedno – czemu prezydent podpisał na stojąco i czemu prezydent nie siedział i się nie uśmiechnął. Gdyby palanty wiedziały, jak to boli! Stepować mi się chciało, a nie siedzieć. Co nie zmienia faktu, że ktoś kabluje. Są od nas przecieki, a ja nie wiem kto. Z uśmiechem znosiłem Maliniaka. Przełknąłem nawet Judę, choć dzieciaki miały w szkole przerąbane, ale tego nie zniosę. Zwołaj na jutro Radę Bezpieczeństwa, tylko bez tych wszystkich bab. Natychmiast chcę wiedzieć kto jest tą świnią. Lecz wiesz dobrze, że to wszystko twoja wina. Nie zapakowałeś, albo nie dopilnowałeś, by zabrać wszystkie moje leki.

- Panie prezydencie, to nie ja pakowałem pana walizki, tylko Królowa Śniegu. I po prostu kupiła panu nowy krem po goleniu i nie wzięła starego. A w starym mieliśmy zamaskowany ten Proctoglyvenol. A na to już nie miałem wpływu.

- To miałeś go kupić tam na ulicy do cholery! Takie skomplikowane?

- Starałem się. Tam można kupić wszystkie prochy, ale nie krem do dupy. Trzeba najpierw załatwić wizytę u doktora, ten założy niebieskie rękawiczki, każe panu zdjąć spodnie...

- Przestań! Co ty mi tu przypominasz. Raz było i wystarczy. Wiecej się nie dam. Choć muszę przyznać, że ta pani doktor, którą mi załatwiłeś, była bardzo delikatna i fachowa. Co nie zmienia rzeczy, że w Ameryce zawaliłeś sprawę i cierpiałem. A teraz ta podła faszystowska ferajna mnie zaorze. Już widzę te okrzyki Knapika – panie prezydencie, panie prezydencie, dlaczego na stojąco? Czy wszystko robi pan na stojąco? Dość. Zwołaj Radę. Muszę wiedzieć kto jest zdrajcą i kto moje najskrytsze sekrety, moje hemoroidy, przemyca do opinii publicznej.

- Ta pani doktor to żona mojego brata i proszę się od niej odczepić. My, Cyganie jesteśmy bardzo wrażliwi na tym punkcie. A o RBN proszę zapomnieć. Oni zajmują się albo zewnętrznym, albo wewnętrznym bezpieczeństwem państwa. A tak się składa, że trudno powiedzieć, czy hemoroidy to zewnętrzne, czy wewnętrzne. Więc najpierw powołają ekspertów – prawników i lekarzy; profesorów oczywiście. A ci dwa miesiące będą się kłócić i wymądrzać, by w końcu i tak powiedzieć, że wszystko jest zgodne z konstytucją. A poza tym, tam to dopiero cieknie. Już za godzinę Kreml i Berlin będą wiedzieli, że polski prezydent ma hemoroidy i strasznie się tego wstydzi. Wyobraża pan sobie następne spotkania i narady? Odetną na granicy pański bagaż, spotkanie zrobią w gabinecie z wyłącznie twardymi krzesłami i podpisze pan wszystko, co będą chcieli. Tu musimy ciągle grać cicho i delikatnie, a tak poważnie – dlaczego pan nie da sobie ich usunąć?

- To moje hemoroidy! I znam was krwiopijcy. Zaczniecie od hemoroidów, a potem będziecie mnie usuwać po kawałku. Tu ślepa kiszka, tu czyrak... potem ząb mądrości i tak dalej. Aż zostanę wydmuszką jak ten Bul. A ja mam epokowe zadanie do wykonania. Zobaczysz – Zygmunt stoi na dwudziestometrowej kolumnie, a moja będzie miała pięćdziesiąt metrów, jak zrobię wszystko. I kulpa, mistrzu pilnuj, byś od teraz zawsze miał ten krem w kieszeni przy sobie. Bym zawsze mógł siedzieć, jak król na tronie i poważnie, oraz uroczyście podpisać jakiś traktat, albo wypowiedzenie wojny Freie Stadt Danzig, albo wywalenie cię z roboty, lub przeniesienie do ambasady w Mozambiku. Pamiętaj!

***

W tym samym czasie, w swojej supertajnej centrali, nazywanej samotnią, o której wiedziała tylko najbliższa garstka sprawdzonych i zaufanych przyjaciół, Szef nacisnął ukryty przycisk w boazerii i piękny, misternie wyryty dłutem artysty napis "Bóg-Honor-Ojczyzna" odskoczył od ściany. Prezes wydobył ze skrytki butelkę ulubionej single malt, single barrel, którą osobiście dostarcza mu królewską pocztą w tej fajnej, czerwonej teczce, Theresa May, oraz teakowy humifier z Cohiba Esplendido za 34 dolary za sztukę – prezent od brata Fidela. Nalał na dwa palce do dwóch skaczówek, jak w ulubionych westernach, odgryzł koniec cygara i zapalił.
Przeciągnął się rozkosznie, pogłaskał kota i się uśmiechnął.

- Świetna robota Joachim. Mamy jego bolący punkcik. Niech spróbuje jeszcze raz bryknąć, to będzie mocno cierpiał. I podziękuj pani doktor. Niech też przyjdzie do mnie w tej samej sprawie.

.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:16)

Komentarze

Witajcie Duraki Pałkarze!

To z was się śmieje każdy mądry człowiek.

Mendrzec z usa, któremu w głowie huczy cały świat, bo DUDA NIE USIADŁ!!! 

Proszę pomyśleć, z kogo tu się robi idiotów i kto dobrowolnie daje się zrobić z siebie kretyna. I najważniejsze - dlaczego?

 

Świadome upokorzenie gościa Białym Domu wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne. To jest domena i metoda Kremla, co widzieliśmy, jak Putin niemalże poszczuł Merkel brytanami, wiedząc, że ona strasznie boi się psów. Więc nie jest tak, że podobnie jest na całym świecie. Dyplomacja jest dosyć precyzyjnie skodyfikowana, choć akurat Trump mało się tym przejmuje. Widać to było przy powitaniu, gdy prezydent USA nie dopuścił do klasycznego ustawienia do zdjęć: (od lewej) żona gościa - gość - gospodarz - żona gospodarza. Co do Żydów - oni raczej takimi drobiazgami się nie zajmują. Oni walą od razu z grubej rury.  Upokarzanie kogoś, którym się gardzi, bo z najświętszej definicji jest gojem, to przyznanie mu poważnego statusu.
Co do dwóch baniek na Fort Trump to jest powszechne niezrozumienie, bo tak świadomie propaguje onet, tvn, czy tok fm, a Szczerski i tamta ferajna dobitnie nie potrafią uświadomić publiczności, że forsa pójdzie na obiekt militarny i logistykę, utworzony na polskiej ziemi i będący zawsze naszą własnością, udostępniony armii USA, jako dzierżawa. Status bazy Ramstein jest inny, bo wywodzi się z okupacji Niemiec po II WŚ, przez USA, GB i Francję. Oczywiście, że poniesiemy koszty za taką obecność. Lecz jak Szanowny Kolega zaprasza gości do domu, to zazwyczaj stawia im żarcie, napitki i rozrywkę. To tylko w czasach studenckich organizuje się imprezy składkowe.

 

Myślcie ludzie! Gdzie wasz zdrowy rozsądek?! 2 + 2 jest zawsze 4, 000 ... 0. Nigdy 4, 000 ... 1, jak to usiłujecie pokazać.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1572393

cyt:

"Co do Żydów - oni raczej takimi drobiazgami się nie zajmują. Oni walą od razu z grubej rury.  Upokarzanie kogoś, którym się gardzi, bo z najświętszej definicji jest gojem, to przyznanie mu poważnego statusu.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/139665/1572393

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę."

Skąd ta wiedza, że une gardzą A.Dudą? Jego Agatką też? Jakieś szkolonko nad Jordanem przeszedłeś  Kamiński? :)))))))

Nie wstydź się chłopie heheh i.... wal z grubej rury! :)))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1572403

Ten ściek, który tutaj wylałeś?

Jesteś unym na sto procent!!

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1572394

Dobra kobieto

 

Nie usiłuj pojąc coś, czego nie jesteś w stanie. I nigdy nie będziesz.

Daruj sobie czytanie moich tekstów, bo nie jesteś czytelnikiem dla którego piszę. Wiem, że robisz to zawodowo i płacą ci za to. Lecz czy warto szmacić się za kopiejkę? Temat i zadanie =jazgdyni= pozwala ci chociaż na zakup wacików?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10
#1572397

napiszę, że rzeczywiście trzeba przyznać, że pan Prezydent Prezydent i jego żona mają doskonałą prezencję, zdecydowanie lepszą niż odpowiedniki amerykańskie, są też lepiej wychowani, a przepaść dzieli ich od poprzedników na tym samym urzędzie, czyli grubych, prymitywnych i zaniedbanych worków!

Szkoda tylko, że nic więcej pozytywnego powiedzieć się nie da! Wszystko co zostało  uzyskane jest po stronie Amerykanów, których główny przedstawiciel okazał Polakom impertynencką, odętą, i nieprzyjazną gębę i traktował naszych najważniejszych przedstawicieli w sposób protekcjonalny, co wskazuje, że nie zasłużył i na wyrost dostąpił zaszczytu fetowania go w Warszawie, w czasie obchodów kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego!!! Chociaż to zapewne dla niego mało ważne, niech więcej nie liczy na przyjazne przyjęcie społeczeństwa polskiego na ulicach!!!

Jak całkiem wielu komentatorów pisze, takie wiernopoddańcze ze strony polskich władz liczenie na kogoś, kto w kluczowym momencie w przeszłości zdradził Polskę na konferencjach w Teheranie i Jałcie jest głupotą i cóż, zdrajcy nie można wierzyć, bo zdradzi po raz kolejny i tak się właśnie stało!!!

Zdrajca sprzymierzył się z odwiecznymi wrogami Polaków - chazarami i usiłuje nas okraść z naszego polskiego majątku narodowego, domawiając się także w tej kwestii z ruskimi i niemcami - hańba zdrajcom i wrogom Polski!!!

Smutne tylko, że media tzw. mainstream'u, a inaczej "głównego ścieku" uprawiają tanią propagandę usiłując przedstawić tą totalną porażkę (brak obrony przed nikczemną ustawą 447, nie załatwienie ruchu bezwizowego dla Polaków i inne) jako sukces?????

Jeśli jakiś Polak tego nie widzi, to przykre, bo my wszyscy, Polacy poniesiemy poważne, wieloletnie konsekwencje tego zaprzaństwa, ci nieświadomi, czy "niewidzący" także!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Serce słowianki nie zna łez ...

#1572407

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 Jednym słowem - dla Polaków nie ma miejsca pod słońcem, bo musi być dla wszystkich innych, pokrzywdzonych przez wojny rozpętane przez Marsjan.

Mając do wyboru Fort Trump za 2 mld dolarków lub Fort Putin za darmo, wybieram ten pierwszy... 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

zawiedziony

#1572441

rozumiem, że w to wierzysz i zapewne masz w tym jakiś interes!

I oczywiście będziesz udawał, że nie wiesz o tajnych rozmowach, negocjacjach prowadzonych przez pazernych żydo-amerykanów z ruskimi i niemcami (za placami Polaków) - a pewnie będziesz kłamał, że to dla naszego dobra, zapewne chcą tak jak to miało już miejsce w przeszłości (Teheran, Jałta) uszczęśliwić nas, sprzedając Polskę do strefy wpływów ruskich!

A jeśli chodzi o fort i jego koszt, to Polacy na podstawie tych deklaracji na wyrost, prawie w całości będą płacić za realizację tego fortu, więc składajcie się na niego z koleżkami szabes gojami, czy żydolubami (celowo używam tego określenia, zamiast filosemici, bo żydzi nie są semitami) i nie zmuszajcie innych Polaków do płatności na ten cel, płaćcie sami za swoje wymysły i szaleństwa!

Nasze pieniądze z podatków niech rząd przeznaczy na rozwój Polski, na poprawę losu Polaków, nie na żydo-amerykańskie inwestycje i wojny!!!

Polakom żadna wojna nie jest potrzebna, a jeśli komuś jest, jakimś żydo-amerykanom, ruskim, czy pruskim, to niech walczą i zabijają się, ale u siebie, na swoim terytorium!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1572451