Życie codzienne - 25 stycznia 2018 r.

Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Dlaczego do Studio Polska zaprasza się ciągle młodego człowieka, który liznąwszy nieco propagandowej wiedzy, dostaje połowę czasu antenowego na swoje niedoważone wypowiedzi. To samo było z audycją z udziałem Żurka (tu dało odczuć jakiś nadmierny szacunek do niego ze strony M.Ogórek).

I jeszcze (chyba 2 tygodnie temu) też "młodej damie", która chyba przegadałaby nawet przekupkę z bazaru Różyckiego - ponad połowę czasu antenowego dała pani MO. Wracając do wspomnianego młodego człowieka - też bylem taki mądry po maturze; po kilkudziesięciu latach studiów - potwierdzam zasadniczą myśl Sokratesa...

Przez przynajmniej 5 tysięcy lat wmawiano ludziom, że ideałem są kobiety chude jak szczapa. Zrobił malutki wyłom Tycjan, trochę większy Rubens. Dopiero na podstawie werdyktu sądu wiemy, że ideałem kobiecego wdzięku i sex appealu jest Venus z Willendorfu...

                                                      

Wojtunik udowodnił ponad wszelką wątpliwość, ze nie jest dżentelmenem; nie okazał odpowiedniego szacunku przewodniczącej Komisji zarówno jako przesłuchującej, jak i jako kobiecie. Nieustannie przerywał, nie odpowiadał na pytania, mówił tylko to co jest mu wygodne. Jest współwinny.

W CBA jest zatrudnionych 880 osób, budżet na 2017 planowano na 158,2 mln. Zgodnie z prawem Parkinsona - w urzędzie zatrudniającym 1000 osób jest tyle wewnętrznych spraw i uzgodnień, że wszyscy pracownicy pracując intensywnie ledwo to ogarniają. Oczywiście, o żadnej zewnętrznej działalności mowy być nie może, nie ma takiej możliwości. Słuchając zeznań byłego szefa CBA i szefa gdańskiej delegatury utwierdzam się w przekonaniu, że Parkinson miał 100 % racji. Wprawdzie brak jeszcze tych 120 osób, ale przy powszechnym tumisiwizmie (patrz nagrania Wojtunika z Bieńkowską - ale jaja, ale jaja)za czasów PO-PSL to i tak wystarczy te 880 osób.

Dzisiaj przesłuchanie "anonimowego" świadka - funkcjonariusza ABW; pomimo wszelkich zabezpieczeń - widać z odległości kilometra, że facet drży przed OMERTĄ. Tak to bywa w mafijnych strukturach - nikt nie sypnie - trup ściele się gęsto. Po 10.IV - ok. sto śmiertelnych "wypadków"..

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Wychowałem się na Parkinsonie. W latach osiemdziesiątych w Kanadzie koledzy od komputerów podarowali mi drewnianą tabliczkę z sentencją : "to człowiek robi bałagan - komputer tylko pomaga mu być bardziej produktywnym". W czasach prof. Parkinsona potrzeba było kupy ludzi do zrobienia bałaganu - teraz p. Wojtunik może tworzyć dokumenty kopiuj/wklej i nawet nie pamiętać, co i gdzie wklejał, co i gdzie dalej przesyłał.

Osiągnęliśmy ideał tajności ! Facet może kompilować dokumenty, nie zapoznając się z ich treścią. Może wykonywać gigantyczną (pozorowaną) pracę i nic z tego nie pamiętać ! 

Wojtunikowi komisja powinna podać C2H5OH jako serum prawdy. Już raz pokazał, że po "użyciu" potrafi "śpiewać" Bieńkowskiej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

#1556606

Rozumie ze jest hamem ale zajmował dosc odpowiedzialne stanowisko w aparacie panstwowym odpowiedzialnym za  bezpieczenstwo polaków i stabilizacje panstwa.Rozumie tez tego swiadka,który zeznawał jako cos tam bo bez twarzy i zmieniony głos.Rozumie tez ze nikt nic nie wiedział na biezaco a o pewnych sprawach dowiadywał sie z gazety lub telewizji.Natomiast nie rozumie dlaczego jeszcze ci ludzie pracuja,chodza na wolnosci,i robia sobie wzorem bienkowskiej jaja,ale jaja.Jesli przecietny człowiek obywatel tego kraju popełni jakies wykroczenie to scigaja go do konca ale tych ludzi którzy odpowiadali za stan panstwa jakos nikt nie sciga nie stawia zarzutów a wrecz przeciwnie kierowani sa na inne dosc intratne stanowiska pracy lub wyjezdzaja jako doradcy np słynny zegarmistrz nowak.Czy wogóle  jest sens pisac o tych byłych decydentach skoro panstwo ich nie widzi?Kiedys tam towarzysze z pod znaku pzpr robili czystki w swoich urzedach i nie tylko i jakos to miało rece i nogi.Dzisiaj władza nie potrafi wzorem poprzedników uporzadkowac spraw kadrowych zasłaniajac sie tzw demo    kracja?Nie bardzo to wszystko rozumie ale moze juz jestem niereformowalny z racji tej ze przezyłem tych kilka lat w polsce socjalistyczej jak ja nazywano i obecnie tzw wolnej tylko zastanawiam sie od czego wolnej,bo tej wolnosci widze coraz mniej od chwili wstapienia do unii europejskiej.Nakazy zakazy i zalecenia,których nie mozna nie respektowac bo do wiezienia albo wariatkowa.Jedno tylko co zauwazyłem to róznica w respektowaniu policji/milicji.Milicja miała jakis szacunek a moze budziła postrac,natomiast policja z tymi swoimi formułkami budzi tylko smiech.Nie wspomne o trepach WP,bo oni raczej chodzili elegancko i w mundurach,obecni ich nastepcy lataja z siatkami z Lidla lub Biedronki jak pokurcze z alpaga.Totalny odlot.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1556607

prawie tak jak polska rzeczywistość. Tyle brudu, kłamstwa, manipulacji, złodziejstwa i przekrętów, a miało być tak ładnie i uczciwie!

Kiedy polscy zdrajcy, złodzieje, manipulanci i ci co mają na rękach krew wielu niewinnych ofiar uecko-komuszych i ostatniego okresu niby wolnej Polski, po 1989 roku, zostaną oskarżeni i pójdą siedzieć? Kiedy? Kiedy? Kiedy?

Nie pomogą tu PRowskie zagrania nt. faszyzmu, ani też tanie chwyty o rosnącej gospodarce, ani spektakularne argumenty o rozwoju i nowych możliwościach!

Tak chcemy dobrobytu, ale nie za wszelką cenę, nie za cenę układów ze zdrajcami, złodziejami, manipulantami i mordercami - nie. Mamy świadomość bycia okradanymi przez Unię, czyli Niemców i inne państwa starej unii, przez Chazarów i Żydów, ale nie będziemy tolerować tych, co dla własnych korzyści niszczą nas i pchają nas w obce łapy!

Tak, to tylko słowa, ale od słów wszystko się zaczyna, a potem nagle, nie wiadomo kiedy i nie wiadomo jak  ..... staje się ciałem!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1556619

Z Owidiusza: - Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym spadaniem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1556621