Przejdźmy do ataku - mamy dobre argumenty

Obrazek użytkownika Janusz 40
Świat

W czasie wojny europejską normą było wystawianie przez okupowane państwa zbrojnych formacji współpracujących z Niemcami i pomaganie im w eksterminacji Żydów. Jedynie Polska robiła odwrotnie - walczyła z okupantem niemieckim i chroniła Żydów. Dlatego trzeba Polskę zakrzyczeć...

Ariel Szaron były premier Izraela powiedział: "My rządzimy Ameryką i Ameryka o tym wie". Cóż, pieniądze rządzą światem; pieniądze można robić na wszystkim nawet na Holokauście. Przypominam "Holokaust industry" - książkę prof. Finkelsteina - uczciwego przedstawiciela tej nacji...

Miarą zaniedbań w najnowszej polityce historycznej Polski jest fakt, że całkiem normalni ludzie na zach. już dawno wiedzą, że II WW wywołali Polacy i jeszcze mordowali Żydów. Gorzej, że uwierzyli w te brednie także zachodnioeuropejscy i amerykańscy politycy; Jednak nie wszyscy - prezydent D. Trump - nie.

Także w polityce najlepszą bronią jest atak. Nadmierna grzeczność, wycofywanie się, unikanie zadrażnień - nie prowadzi do niczego dobrego. Premier Netanjahu użył obraźliwego wobec Polski słowa: "Ustawa MUSI być zmieniona". Powód wystarczający do zerwania stosunków. Takie napastliwe słowa premiera obcego państwa, to prawie casus belli - MUSI przeprosić. Dopiero wówczas można z nimi rozmawiać.

Oczywiście - możliwe jest złe przetłumaczenie. Ale premier Netanjahu zaprezentował jeszcze jedna durną wypowiedź: "Hitler nie chciał wymordować Żydów, tylko chciał ich wygnać". Obrońca - no, no. Cóż miał ten biedny Hitler począć - MUSIAŁ jednak wymordować - Netanjahju go rozumie.

W Europie - w państwach okupowanych przez Niemcy w czasie II WW powstało blisko sto zbrojnych formacji (często ochotniczych) wspierających Niemców (także w eksterminacji Żydów). Jedynym wyjątkiem była wówczas Polska, która nie wspierała Niemców, lecz broniła Żydów (org. ŻEGOTA). Polacy próbowali powiadomić i namówić Aliantów do przeciwdziałania eksterminacji Żydów. Zofia Kossak-Szczucka i rotmistrz Witold Pilecki (oboje byli w obozie) dramatycznie apelowali o pomoc w tej sprawie. Jan Karski po likwidacji warszawskiego getta rozmawiał bezpośrednio z F. D. Rooseveltem. Ten z miną władcy świata oświadczył, że po wojnie Niemcy będą ukarani, ale w sprawie koniecznej interwencji przeciwdziałającej ludobójstwu - nie zrobił nic.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

(…) „Dlaczego Żydzi tak bardzo nienawidzą Polaków? Dlaczego świadomie kłamią oczerniając Polskę?” Z pewnością nie są to sezonowe emocje. Jest to od dawna wytyczony kierunek prowadzonej konsekwentnie polityki zmierzającej do ściśle określonego celu. Aby uzmysłowić ten cel, choćby w najogólniejszym zarysie, należy wrócić do  kwestii niemieckiej. Kwestia Niemiecka w polityce żydowskiej odgrywała w XIX i początkach XX wieku dość zasadniczą rolę, a i dzisiaj, po holocauście jest nadal znacząca. Żydzi zawsze bardzo liczyli na Niemców. Ogólnie biorąc, również dzisiaj zabiegają o jak najlepsze z nimi stosunki, celem jest zyskanie potężnego sojusznika gospodarczego i politycznego w planach obezwładnienia Polski. Za konkretne korzyści Żydzi gotowi są dać Niemcom, jako narodowi, absolucję za holocaust obciążając winą „nazistów”, „hitlerowców” a nawet Polaków. Tą korzyścią jest sojusz z Niemcami dla podporządkowania sobie całego życia gospodarczego i społecznego w Polsce, czyli konkretnie, sprowadzenie suwerenności Polski do fikcji, uczynienie z niej państwa wasalskiego i wygodnych terenów osiedleńczych. Żydzi więc nie są wcale zainteresowani ułożeniem dobrych stosunków z Polakami. Posłuszeństwo Polaków wymuszą za pomocą swojej potęgi finansowej dominującej nad międzynarodowymi instytucjami monetarnymi i w politycznym sojuszu z Niemcami. Dopiero takie postawienie sprawy rzuca światło na stosunek Żydów do Polaków i Polski. Bo to Polska ma ponieść główny ciężar zadośćuczynienia, jakie świat „winien” jest Żydom za zbrodnie holocaustu. Potężne Niemcy z łatwością się na to zgodzą, inne narody także uwierzą w wygodne dla nich kłamstwo o polskim współudziale. Prawda holocaustu szybko zapada w przeszłość, propaganda tworzy nową, bliższą obecnie żyjącym „prawdę”. Całokształt światowej polityki prowadzonej przez wszystkie międzynarodowe organizacje żydowskie wyraźnie wskazuje na tak właśnie wytyczony cel. Jest to kierunek dla Polski niesłychanie dramatyczny. Świadomości tego w polskim społeczeństwie nie ma. I jak mogło by być, kiedy dzisiaj Polska nie ma własnych środków masowego przekazu? Polska szybko zmierza do utraty suwerenności, ale fakt ten uświadamiają sobie tylko nieliczni. Polskie społeczeństwo powinno wreszcie uzmysłowić sobie ten fakt, bo wkrótce będzie na cokolwiek za późno. Nawet walka zbrojna może być niemożliwa, bo mamy liczne przykłady zbrojnej obrony demokracji w rzekomo niezależnych państwach. Trwająca od wielu lat żydowska agresja propagandowa na Polskę, nie jest wynikiem niechęci, czy nawet nienawiści do Polaków. Byłoby to zbyt łatwe i zbyt naiwne wytłumaczenie całej tej powodzi oszczerstw i kalumnii. Tu gra idzie o państwo, zasobne, świetnie położone do wielkich światowych interesów, o dobrym klimacie, zamieszkałym przez ludzi dobrotliwych i naiwnych, nie skorych do głębszych dociekań, doskonale nadających się na potulną masę roboczą. Tu idzie o naszą wolność i nasze, POLSKIE PAŃSTWO… nawoływał 18 marca 1996 roku jasiek z Toronto !"

https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/c5bcydzi-przestac584...

PS

Pieśń Konfederatów Barskich.

Nigdy z królami nie będziem w aliansach,

Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi

Bo u Chrystusa my na ordynansach

Słudzy Maryi!

Więc choć się lęka świat i zadrży słońce,

Chociaż się chmury i morza nąsrożą;

Choćby na smokach wojska latające

Nas nie zatrwożą!

Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami!

Więc nie dopuści upaść żadnej klęsce.

Wszak póki On był z naszymi ojcami.

Byli zwycięzce!

Więc nie wpadniemy w żadną wilczą jamę.

Nie uklękniemy przed mocarzy władzą;

Wiedząc, że nawet grobowce nas same Bogu oddadzą.

Ze skowronkami wstaliśmy do pracy

I spać pójdziemy o wieczornej zorzy;

Ale w grobowcach my jeszcze żołdacy

I hufiec Boży.

Bo kto zaufał Chrystusowi Panu

I szedł na święte kraju werbowanie,

Ten de profundis z ciemnego kurhanu,

Na trąbę wstanie. Bóg jest ucieczką i obroną naszą!

Póki On z nami, całe piekła pękną!

Ani ogniste smoki nas ustraszą

Ani ulękną.

Nie złamie nas głód, ni żaden frasunek.

Ani zhołdują żadne świata hołdy:

Bo na Chrystusa my poszli werbunek

Na jego żołdy.

https://gloria.tv/video/zF1FTGULbpEY3fJozAdPKVm7U

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

casium

#1557351

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kupidynek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zapakować w bagażnik i szerokiej drogi. Wszystkim będzie lżej.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1557352

Żydzi znów chcą na nas zarobić... Jeśli nie wiadomo o co chodzi - chodzi o pieniądze... Całe szczęście, że mamy po swojej stronie Prezydenta - https://www.youtube.com/watch?v=K7AkNQ68H-Y

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1557358

Kłamstwo żydowskie ma jeden cel - łatwa, nienależna kasa od Polski jako "zadośćuczynienie"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1557359

"Zadośćuczynienie", to moMentalne - ZAZDROŚCI UCZYNNIENIE -> dyplomem nacji dyplomatycznej, czy aby etycznej ?...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557391

Co do kary śmierci, to Niemcy w latach IIWŚ wprowadzili na terenie podbitej Polski karę śmierci, za pomoc żydom ponieważ wiedzieli, że Polacy będą im pomagać na różne sposoby, tak po chrześcijańsku pomagać. Chodziło o samo odstraszenie od niesienia tej pomocy. To był prawdziwy powód wprowadzenia kary śmierci za podanie żydowi kubka wody czy kromki chleba a nawet za samą wiedzę, gdzie skrył się żyd.

W promocji zacytuję fragment książki Marka Jana Chodakiewicza „Żydzi i Polacy 1918-1955. Współistnienie – zagłada – komunizm”:
W Melbourne rozmawiałem z bardzo bogatą i dystyngowaną starszą panią, Żydówką z Białegostoku, która skarżyła się na polski antysemityzm, obciążając tym zarzutem również Armię Krajową, i usiłowałem z nią polemizować, przygwoździła mnie takim oto argumentem:
— Jeśli pan nie wierzy, to mogę zaprowadzić pana do mego brata, który też tu mieszka. Akowcy chcieli go zabić i tak postrzelili, że do dziś jest inwalidą! I to już po wojnie!
— A co brat wtedy robił? — spytałem.
— Był oficerem. Polskim oficerem! Zastępcą szefa bezpieczeństwa w Białymstoku!

O co tak naprawdę chodzi. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód „agresji”, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze.
I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST!
Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1557368

 Niestety, nasze "dobre argumenty" to USA siedzące w kieszeni u żydów, a nie np. Chińczycy u których nie ma żydów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1557373

Zacznijmy domyślać się, rozpatrywać (patriotycznie ?) - EGOIZM; osobowy, rodzinny, mafijny, narodowy, ustrojowy, systemowy, totalny, globalny i tak dalej ?...

Przyda się rozpatrywanie - "swoistego ODBIERANIA" , które może być bardzo wieloznaczne -> od odbierania myślowego i przemyślanego, przez odbieranie nieumyślne i umyślne - sposobów życia, żywienia uczuć i ustrojów (osobistych i zbiorowych wartości) do materialnego ODBIERANIA (Narodom) kapitałów społecznych i społecznych gospodarek "rynkowych" - bezwartościowymi kosztami obsług "usług kredytowych" - totalnie (tajnie) odbierającym wolność gospodarczą i faktyczne wartości kapitału społecznego, materialnie wypracowywanych gospodarek narodowych duchowości - wartych przemyślanych koncepcji i antycypowania wspólnej odpowiedzialności za kapitałowe łowy "łowców organów państwowych" materialnych skŁadów Ziemskiej Ludzkości...

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557387

Powyższego linku z www.amerbroker.pl jest już zablokowany w komentarzach mainstreamowych portali jak interia.pl, jest tak celny i wstrząsający!  Drukujcie,  Podawajcie dalej:

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=337

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Panter74

#1557388