Lasek wypchnął Jedynaka bo... filmowali.

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

IV Konferencja Smoleńska miała prolog. Był nim komunikat Naczelnej Prokuratury Wojskowej uspokajający Zwolenników Jedynie Słusznych (ZJS), bo znów ten Smoleńsk tu i ówdzie mocniej zaczął wyłazić i nie wiadomo dlaczego, skoro już po wyborach. Do tej pory byli przekonani, że "trumnami kanalie grają", by kapitał polityczny zdobyć, ot taka "nekrofilia", jak zapodał był onegdaj wybitny autorytet moralny i nie tylko, "profesor" Władysław wystarczy-być-przyzwoitym Bartoszewski.  To że mówiono JEDNOCZEŚNIE, że "cyniczni gracze schowali Smoleńsk, Kaczyńskiego i Macierewicza" by wygrać wybory nie było żadną przeszkodą bo ZJS sprzeczności uwielbiają. Co więcej, Kaczyński i Macierewicz "wylazł" tuż przed wyborami (a w rzeczywistości ich mocnych publicznych wystąpień nie dało się zamilczeć), a i tak PiS wygrał i to lepiej niż przewidywano w najczarniejszych w wyobraźni ZJS statystykach. 

No i ostatnio ZJS usłyszeli akurat w miesięcznicę tragedii, 10-go listopada, trzy dni przed Konferencją, pełne potwierdzenie "ustaleń" MAK-Millera przez "zespół biegłych" powołany przez NPW i odetchnęli z ulgą:  główną przyczyną pozostało niewłaściwe działanie załogi wskutek niedoszkolenia dowódcy i nawigatora w dodatku nieposiadającego uprawnień, czyli "nic się nie stało" przywołując raz jeszcze słowa wybitnego autorytetu moralnego i nie tylko, "profesora" Władysława wystarczy-być-przyzwoitym Bartoszewskiego wypowiedziane na wieść o katastrofie.

IV Konferencja Smoleńska miała  też epilog. Ewa Stankiewicz na zakończenie już po części głównej zaprezentowała film z wystąpieniem Wiesława Jedynaka, eksperta Millera, który znalazł się wraz z dr Laskiem  na prestiżowej konferencji naukowej International Society of Air Safety Investigators 2015, 24-27 sierpnia, Augsburg, Niemcy,  i to jest to czego ominąć nie można. Polecam załączony niżej materiał wszystkim, a szczególnie ZJS. To samooskarżenie oficjalnej komisji. Jeśli ktoś jeszcze  ufa oficjalnym raportom, to całość w zwartej formie przedstawiona przez pana Jedynaka powinna pozbawić wszelkich złudzeń.

Co działo się w międzyczasie? Zachęcam do obejrzenia wszystkich wystąpień IV Konferencji, bo prawda jest ciekawa najbardziej w szczegółach. Zniknął wprawdzie zapis całości, ale pojawiają się poszczególne wystąpienia oddzielnie na kanale youtube IV Konferencja Smolenska. Na razie prezentowane są następujące:

OTWARCIE IV KONFERENCJI SMOLEŃSKIEJ i odczytanie mocnego listu Prezydenta do uczestników Konferencji przez dr Barbarę Fedyszk-Radziejowską
i referat prof. Zbigniewa Jelonka: Prawa fizyki a Katastrofa Smoleńska

Mnie szczególnie zainteresowało wystąpienie prof. Szymańskiego referującego pracę wspólną z śp. panią profesor Krystyną Kamieńską-Trelą dotykające bezczelnego kłamstwa negującego wskazania obecności materiałów wybuchowych na pobranych próbkach. Ten materiał i pozostałe będą zapewne pojawiać się w internecie sukcesywnie.
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Dzień przed Konferencją Smoleńską, ubiegly piątek, 13-go.

Na widok jego opasłej gęby żywcem wyjętej z "Folwarku zwierzęcego" szlag czlowieka trafia, ale zaraz miła myśl: grają Szymanowskiego, niech sie trep pomęczy :-) i za chwilę - widok nadredaktora gównianej (pierwszy balkon , loża) - cha cha cha pewnie się do studiowania historii muzyki polskiej nie przykładał, będzie siedział jak na tureckim kazaniu. Może nawet się pośpi!

A potem można było zapomnieć o złu tego świata, kiedy przemówiły skrzypce.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Pobudka!

#1499113

zajęć resocjalizacyjnch w więzieniu powinien słuchać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JW

#1499119

dobrze wie, że dowodów legalnie zebranych nie da się podważyć w sądzie, stąd  w y s t a w i ł  Jedynaka...

Niewykluczone, że niebawem członkowie komisji millera & zespołu laska zaczną sobie skakać do gał wyciągając na światło dzienne coraz to nowe fakty o swojej działalności i zleceniodawcach...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1499120

Ta prezentacja jest żenująca! To bełkot aparatczyka a nie prezentacja naukowa!

Boże Ty widzisz to i nie grzmisz?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1499154

Oprócz żenującej formy i odstawaniu od standardów prezentacji naukowej, które niekoniecznie znane są szerszemu odbiorcy,  nic tak nie przemawia do wyobraźni jak stężenie absurdu. Gubi się w rozwodnieniu tysiąckrotnym w nieistotnym wypełniaczu produkowanym  trzeba przyznać umiejętnie (bo z niczego) przez Laska, podobnie  jak 400-tu stronicowe uzasadnienie przez sędziego Wojciecha Łączewskiego wyroku skazującego Mariusza Kamińskiego (to wygląda już na metodę).

Gdy trzeba powiedzieć krótko zostaje sam absurd i właśnie to najbardziej uderza w wystąpieniu Jedynaka.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JW

#1499249