Krzyż Wielki dla Krzysztofa Wyszkowskiego.

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Panie Krzysztofie, jest Pan jednym z bardzo niewielu Wielkich Polaków, bez których Polski nie byłoby. Zamiast Polski mielibyśmy nadal jakiś Amorficzny Twór Ogłupiałych (ATO) - coś co przez 25 lat straszyło i co z takim trudem udało się w zeszłym roku zatrzymać, coś z czym Polska nadal będzie się zmagać, ale już nie z pozycji defensywnych.

Od początku szedł Pan ostro. Na szali położył Pan swoje życie, gdy masy krzyczały do sowieckiego namiestnika "pomożemy". Wciągnął Pan do walki z okupantem robotników i odwrócił broń ideologiczną mającą legitymizować okupację.

Przez ostatnie 25 lat walił Pan głową w mur ogłupienia pseudoelit i ludzie to usłyszeli w końcu. Pańska publicystyka pozostanie poruszającym świadectwem nierównej walki kilku myśli co nienowe z zapętleniami i kołtunami zniewolenia.

Groteskowy "rejs", jakby ciąg dalszy filmu Piwowskiego, dobiega końca. Jeszcze kaowiec próbuje ustawiać konkursy, jeszcze Mamoniowa razem z "filozofami" i "poetami" zbierają się i tokują matriksowym kodem, jeszcze Mamoń liczy kasę, ale to już ostatnie podrygi. Dzięki Panu, panie Krzysztofie!

Polacy ogłuszeni ujadaniem gadzinówek UBekistanu, przygnieceni potworną zbrodnią smoleńską, seansami szydzenia, pogardy i nienawiści lumpen-inteligencji ATO słyszeli Pański głos i to dodawało im sił by wytrwać.

Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski zyskał na wartości dzięki uhonorowaniu nim Pana.

Pomagaj nam nadal Panie Krzysztofie, bardzo tego potrzebujemy. Polska potrzebuje Pańskiego głosu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Serdecznie gratuluję panie Krzysztofie, nareszcie polski prezydent docenił polskiego patriotę- i niech tak będzie stale...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1506811