wilk wilkowi

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

wilk wilkowi

 

jaki pasterz

taka owczarnia

wilk wilkowi

zła nie wygarnia

 

w niebie trwoga

 

gdy taki pasterz

wychwala Boga

w piekle radość

w niebie trwoga 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Czy znajdzie się jeden Pasterz, który upomni za ten rodzaj publicznego bluźnierstwa, którego dopuścił się publicznie Kardynał?

Czy i Kardynałowi Nyczowi kręci gruby łańcuch znów sam Mahomet , którym zostanie przykuty na wieki wieków w najniższych czeluściach otchłani?

Gdyby miał wiary, tyle co ziarnko gorczycy, jego usta bałby się otworzyć w Świątyni Boga, wypowiadając peany na cześć HGW.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1576153

Kardynał Kazimierz Nycz powinien zarządzić modły przebłagalne, ażeby wynagrodzić Bogu za niewyobrażalne zło, jakie dotknęło kilkadziesiąt tysięcy Warszawiaków eksmitowanych na bruk w wyniku bezprecedensowych działań mafii reprywatyzacyjnej.  I domagać się od odpowiedzialnej za to, a tak zaprzyjaźnionej z Bogiem HGW, publicznego aktu skruchy. Podobnie za finansowanie przez miasto stołeczne Warszawę potwornie bluźnierczej "teatralnej sztuki" pod tytułem "Klątwa". A tymczasem, przymykając oko na zło, kardynał Nycz "ofiarował" je w czasie Mszy św. jako dziękczynienie Bogu, popełniając tym samym straszliwe świętokradztwo! 

Serdecznie pozdrawiam     

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1576161

Kolejna kompromitacja Kardynała Nycza. Jeszcze takiego egzemlarza na stołku kardynalskim nie mielismy.Faryzeusz i hipokryta. Nic dziwnego, że kośćiół pozostaje w kryzysie, a wiernych ubywa. Uzurpuje sobie ks Kardynał wiedzę o tym kto pozostaje w przyjaźni z Bogiem i Kościołem. Może juz uwierzył, że sam jest Bogiem ?? Otóż HGW b.uczestniczka wspólnoty w Duchu Świętym wyhodowała grupę przestępczą, co zreszta sama stwierdziła wielu ludzi krzywdząc poprzez przestępczą prywatyzację i tego faktu nawet sam Kardynał nie zmieni. Nienawiścia zionęła na odległość do ludzi z poza jej środowiska podobnie jak Ksiądz Kardynał do kościóla toruńskiego oczywiście głosząc "nauki" o miłosierdziu i miłości". HGW ".. była zaprzyjaźniona z Bogiem.." powiedział Kardynał zapewne szcególnie wówczas jak likwidowała klinikę odmawiający wykonywania aborcji... Oto jak wyglada szczyt hipokryzji !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1576165

Zamieniła Ducha Świętego na ducha tego świata, temu duchowi się oddała, ten duch nią kierował dla osiągania korzyści dla siebie i tych, którzy za nią stali. A były to działania wymierzone przeciwko Bogu, Polsce i zwykłym Polakom (głównie Warszawiakom), wołające o pomstę do nieba. Że przypomnę jeszcze popieranie szatańskiego gender poprzez zgodę na ustawienie tęczy na Placu Zbawiciela (sic!), a następnie jej obronę do upadłego, włącznie z odbudową po spaleniu.

Serdecznie pozdrawiam      

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1576197

Serwus Janie. Dobrze napisane, piąteczka. Wszelkie zło, kłamstwo i miernota, najbardziej boją się prawdy i tylko prawdy, gdyż w jej blasku ujawnia się słabość właśnie tych trzech. Kardynał Nycz jest bohaterem wielu wpisów w mediach w ostatnich dniach, za przyczyną swego słynnego już kazania w kościele Wizytek w Warszawie. Pozwolił sobie na swoje prywatne dziękczynienie za posługę niejakiej HGW w stolicy ale gdy w Kościele katolickim od lat przeżywamy potężny kryzys, związany z seksualnymi nadużyciami duchownych to kard. Nycz ani be , ani me, ani kukuryku! Nie znamy też żywych protestów kard. Nycza wobec panoszącej się w Europie i w samej, już Polsce demonicznej ideologii gender. Tak możnaby pisać długo...... Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1576186

W wielu przypadkach, do których zalicza się również postawa kard. Kazimierza  Nycza, akceptującego i promującego skrajny relatywizm moralny, można mówić już nie o głębokim kryzysie w Kościele a wręcz o apostazji. 

Serdecznie pozdrawiam 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1576198