sprawa święta

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

sprawa święta

 

jak filipińska mafia

ma nie być wniebowzięta

skoro w jej konstytucji

szaber to sprawa święta?! 

 

w partyjnej auli UW...

 

w  partyjnej auli UW

uroczyste Tagi

Goebbels przed Fuhrerem

wygłasza uwagi

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

Plan miał inny
Miało być przejmowanie władzy po zamachu stanu dokonanym przez Broniarza.
Pamiętajmy, że Polska przetrwała Wehrmacht w 1939,to i przetrwa  też Tuska w 2019. Bo cóż nam może zrobić taki jeden niemiecki, złamany chuj.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1588639

Tak już ma ten złamany niemiecki ch...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1588691

Skok szwabski na UW nieudany

Koalicja Obywatelska w gipsie

A ch... złamany.

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1588786

Czym jest dla "króla Europy" profanacja obrazu Matki Boskiej? Tusk nazywa to..."wizją artystyczną"

(...)  Były premier zwrócił się z apelem do polskich mediów:

"Mam gorący apel, szczególnie do tych państwa, którzy są dziennikarzami, czy zajmują się relacjami politycznymi, pracują w mediach: to jest także w waszym, i to takim najbardziej istotnym interesie, aby bronić wolności słowa, wolności przekonań i swobody wypowiadania poglądów, nawet jeśli się z nimi nie zgadzacie. (...)

"(...) ale o wiele ważniejsze dla przyszłości Polski jest to, czy będziemy zamykali ludziom usta, czy będziemy wsadzali do aresztu kogoś, kto ma odrębną wizję artystyczną" - straszył Tusk.

Cytowane za: niezalezna.pl

* * * * *

Postnowoczeny Tusk i jego bolszewicka postprawda...

Ten łgarz nie bronił wolności słowa - bo w czasie swojej kadencji jako premiera nie pisnął słowem, gdy z TVP, Polskiego Radia i mass mediów mafiozi z PO wyrzucali uczciwych dziennikarzy.

Do swojej "odrębnej wizji artystycznej" nie miał prawa bloger, który w czasie kadencji Tuska publikował żarty na temat namiestnika z ramienia WSI Komuruskiego... Blogera o 6 rano zamknęło ABW...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1589149

O tym jak wielką rolę odgrywa sztuka i związane z nią instytucje, szczególnie te o randze narodowej, w toczącej się bezwzględnej wojnie kulturowej, pokazuje niedawny "bananowy protest" lewactwa przed gmachem Muzeum Narodowego w Warszawie. Na tym przykładzie widać wyraźnie, jak lewaccy degeneraci chcieliby nieodwracalnie obrócić - do niedawna nazywane świątyniami sztuki - muzea o narodowej randze w obsr... kloaki. 

Temat to jednak na znacznie dłuższy tekst. Zainteresowanych tą tematyką odsyłam choćby do książki wydanej w ubiegłym roku przez Instytut Sztuki PAN: Karolina Łabowicz-Dymanus, Synchronizacja w sieci. Centra Sztuki Współczesnej Sorosa - cztery modele: Budapeszt, Kijów, Tallin, Warszawa   

Serdecznie pozdrawiam  

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1589167