bez walczyka

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

o mało się PO nie przewróci

po śladach HGW kuśtyka

już nie zatańczy na konwencji 

kamienicznego walczyka!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)

Komentarze

PO - była totalną oPOzycją.

W końcu, zamierza się na "samorządy" - POdległe wokół "sądowym" (inter)-intrygom - wyprowadzanym z "konstytucyjnego- art.44" -  dopuszczającego nie ściganie zbrodni "łowców skór" (standardu "prawa" - od 1998 roku, przypieczętowanego politycznym zabiciem gen.M.Papały, który upoważnił służby Policji RP do prowadzenia pro narodowych śledztw...)

PO - rzucając hasło "wystarczy nie wydawać" (nie ujawniać) urzędników samorządowych wciągniętych w bagno "sądowego" ukrywania zbrodni "łowców skór"...

W związku z powyższym PO obiecuje dzielić się (złodziejskimi łupami) z damorządowymi gangami, jako totalna (tajna) proOpozycja...

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1550740

Jakże cele uwagi!

Porównanie przeszłych działań i przyszłych zamierzeń PO do postępowania łowców skór jest wyjątkowo trafne. Nasuwa mi się jeszcze mocniejsze porównanie: oskórowanie!

Przedstawione na konwencji PO propozycje - oczywiście nie do odrzucenia - w sprawie reformy samorządów mimowolnie przywodzą na myśl zawetowanie przez prezydenta Andrzeja Dudę ustawy o Regionalnych Izbach Obrachunkowych. Czy to tylko przypadkowy przypadek?!      

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1550756

Gronkiewicz Waltz uznała Samorządową Konwencję PO za niekonstytucyjną i ją zbojkotowała, tak jak Komisję Weryfikacyjną

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1550754

To przez kwaśne deszcze, które rzęsiście padały przez osiem długich lat - ta konstytucja jest aż tak kwaśna! Ale właśnie w takim środowisku czują się jak ryby w mętnej wodzie pływacy, tacy jak profesor prawa (sic!) HGW.

Nieobecność HGW na konwencji PO powinna się spotkać z odpowiednią reakcją Grzegorza Schetyny. Takie zaniedbywanie obowiązków przez wiceprzewodnicząca PO nie może jej ujść bezkarnie. Pozostaje zatem oczekiwać na decyzję Grzegorza Schetyny, który za nieobecność HGW na konwencji może nałożyć na nią znacznie wyższa grzywnę niż Patryk Jaki za "olewanie" wezwań na posiedzenia Komisji Weryfikacyjnej. A kto wie, czy nie zażąda nawet za karę zwrotu co najmniej jednej kamienicy!  

Pozdrawiam 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1550755

Dla niesympatycznej Pani Hani, od  sympatycznego Pana Grzesia - Pucio Pucio.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1550836