FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Idee

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

Szanowny Panie,
Drogi Obrońco Życia Dzieci!

Niedawno rozpoczęliśmy nowy 2019 rok. Już teraz wiem, że będzie równie intensywny jak poprzedni. Wie Pan dlaczego? Bo maleńkie dzieci czekają na naszą walkę o ich prawo do narodzin. A my z pewnością nie pozostawimy ich bez pomocy. Zarówno Pan, jak i my jesteśmy dla nich ratunkiem. Potrzeba takich ludzi - pełnych odwagi i determinacji w osiągnięciu wyznaczonego celu. Bardzo Panu dziękuję, że jest Pan razem z nami!

W ostatnim czasie obserwowaliśmy wybór nowego Rzecznika Praw Dziecka. Został nim mec. Mikołaj Pawlak. Dobrą wiadomością jest fakt poparcia przez nowego RPD projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Podstawowym zadaniem Rzecznika Praw Dziecka jest ochrona życia, które zaczyna się od poczęcia. Wszelkie działania, jakie są podejmowane, aby tę ochronę życia rozszerzyć, czy wzmocnić, zasługują na aprobatę to pierwsze słowa o konieczności ochrony życia po objęciu nowego stanowiska przez ministra Pawlaka. Bardzo cieszy nas fakt, że osoba sprawująca urząd konstytucyjny otwarcie postuluje ochronę życia od momentu poczęcia.

#ZatrzymajAborcję

Szanowny Panie,

Homolobby nie daje za wygraną. W październiku ubiegłego roku informowałam Pana o zamierzeniach działaczy LGBT wobec Fundacji Życie i Rodzina. Wówczas media obiegła wiadomość, że homoaktywiści zorganizowali się i złożyli przeciwko mnie pozew. W tamtym czasie zastanawiające było, że pozew zamiast do sądu, a następnie do pozwanej trafił najpierw do Gazety Wyborczej, a stamtąd do kolejnych lewicujących redakcji. Myślałam, że to tylko medialna próba zastraszenia mojej osoby, jednak byłam w błędzie. Niedawno dostałam pozew złożony przez środowisko homolobby.

Właśnie jestem w trakcie przygotowań do zmierzenia z postawionymi mi zarzutami. Jak może się Pan domyślać, kosztuje to dużo stresu. Trudno przewidzieć, jak potoczy się ta sprawa, ale już wiem, że rok 2019 przyniesie potężną ofensywę homolobby przeciw naszej Fundacji. Pozwało mnie 16 aktywistów ruchów LGBT, są wspierani przez lewicowe media, a sam pozew wraz z załącznikami ma 320 stron! Na pewno będę Pana na bieżąco informować o przebiegu całego procesu.

#ZatrzymajAborcję

Szanowny Panie,

Rok 2018, który zakończyliśmy, był dla Fundacji Życie i Rodzina niezwykle aktywny. Przedstawiam Panu w skrócie kilka niezwykle ważny zestawień:

Blisko 700 godzin pikiet

Prawie ćwierć milionaprzejechanych kilometrów

Ponad 100 spotkań w sprawie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ

47 przeszkolonych osób

Godziny wystąpień w stacjach telewizyjnych i radiowych

A także wiele nieprzespanych nocy, doświadczanych szantaży, wysłuchiwanych wyzwisk, znieważeń i nagonki na osoby związane z Fundacją ŻiR.

A to wszystko, aby sprawa aborcji nie ucichła. Jestem przekonana, że jakiś procent dzieci został uratowany. Nieustannie powtarzamy, że aborcja to zwykłe zabójstwo. Sumienia kobiet, lekarzy i personelu zostały poruszone, aby nie dokonywali tej straszliwej zbrodni. Dochodzą do nas sygnały od osób, które wstrząśnięte prawdą o aborcji przeszły na dobrą stronę ochrony życia. Jednak, jak dobrze Pan wie, świadomość obywateli to jedna kwestia, a prawna ochrona życia to drugie. Obie te sprawy są niezwykle istotne. Dlatego też w dalszym ciągu będziemy dopominać się o projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ poparty przez blisko milion obywateli.

Doświadczanie ataków na działaczy Fundacji Życie i Rodzina, tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Działając na rzecz dobra i prawdy, doświadcza się trudności. One nas jednak nie zniechęcają. Pełni determinacji w walce o dzieci i normalne, zdrowe rodziny cały czas stoimy mocno po stronie fundamentalnych wartości.

W tym miejscu pragnę Panu podziękować w imieniu własnym oraz całego Zespołu Fundacji Życie i Rodzina za wszelkie dotychczasowe wsparcie. Wspólnie udało nam się wiele dokonać i razem idziemy do wyznaczonego celu. Mamy wiele planów na najbliższe miesiące. Naszym orężem jest prawda, aktywność oraz zaangażowanie i odwaga naszych Wolontariuszy. Aby walczyć coraz skuteczniej, potrzebujemy środków finansowych.

#ZatrzymajAborcję

Walcząc w obronie życia i rodzinyprzeciwstawiamy się potężnemu lobby, które otrzymuje granty od polityków, rządów, instytucji międzynarodowych. Zderzamy się z osobami i organizacjami dysponującymi dużymi środkami finansowymi. My natomiast działamy dzięki wsparciu dobrych ludzi takich jak Pan.

Każda pikieta, spotkanie, kurs mogły zostać zorganizowane dzięki pozyskanym środkom. Wszelka pomoc jest na wagę złota. Jednak systematyczne i stałe wpływy umożliwiają nam racjonalne i nastawione na jak największą skuteczność planowanie działań.

Dlatego proszę Pana o przekazywanie stałej comiesięcznej darowizny na rzecz podejmowanych przez Fundację Życie i Rodzina inicjatyw.

Proszę Pana o dar serca w wysokości 40, 70, 130 zł lub dowolną inną kwotę, którą uzna Pan za stosowną.

Efekt i skuteczność działań w obronie życia w dużej mierze uzależniona jest od posiadanych finansów. Dlatego dziękuję, że mogę na Pana liczyć!

Pozdrawiam Pana serdecznie wraz z całym walecznym zespołem Fundacji ŻiR,

KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

PS. Stała i systematyczna pomoc umożliwi działania na szeroką skalę. Dziękuję za Pańską obecność, dodaje ona odwagi mnie i całemu Zespołowi Fundacji ŻiR, aby wchodzić w nowy rok z energią i nadzieją na dobre skutki naszych wspólnych działań.

OBRAZ- inwestuj w wartości

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH

IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku - Inwestuj w wartości

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa

Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie raportów z działalności Fundacji Życie i Rodzina.
Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, kliknij w link.

Fundacja Życie i RodzinaOBRAZ - logo ŻiR
ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Walczą o wolność "diabelską waszą"

Bo nasza idzie z Tym dekalogiem

Co jest powiązana tylko z Bogiem

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1577969