Tak powstają fake newsy.

Obrazek użytkownika Husky
Świat

Pracownik "Rzeczpospolitej" wymyślił sobie przebieg konferencji Duda-Trump

Takie dziennikarzyny, powinny być na marginesie, marginesu.

Jak długo jeszcze głupkowate pismaki na żydowskim i hitlerowskim żołdzie będą bezkarnie pluć na Ojczyznę, będą bezkarnie łgać i kłamać, będą sie prostytuować . Przerażający upadek moralny i merytoryczny gazety

Cisną się na usta słowa ,których tutaj....... niestety nie można używać
8-)))))))))))))

 

 

Jeden z dziennikarzy „Rzeczpospolitej” nie dosłyszał słów, które padły podczas konferencji prasowej w Białym Domu. Stworzył teorię, że prezydent Andrzej Duda musi zapewniać prezydenta Trumpa, że demokracja w Polsce ma się świetnie. Taka sytuacja nie miała jednak miejsca.

 

To Donald Trump został zapytany przez dziennikarkę o to, czy nie jest zatroskany stanem demokracji w Polsce. Prezydent USA odpowiedział jej:

Nie jestem zatroskany o stan demokracji w Polsce. (…) Nie ma żadnego problemu z demokracją (…) Polska radzi sobie doskonale i tak będzie w przyszłości.

Wtedy głos zabrał prezydent Andrzej Duda, który odpowiedział dziennikarce:

Ktoś panią oszukał. Nie ma żadnego problemu z demokracją w Polsce. Wszystko ma się znakomicie.

– powiedział polski prezydent

 

Ta scena stała się powodem dla jednego z pracowników dziennikarz „Rzeczpospolita”, by publicznie przedstawić taką teorię:

Jeżeli Andrzej Duda musi publicznie zapewniać prezydenta USA, że demokracja w Polsce ma się świetnie, to wbrew pozorom dobrze to nie wygląda

– napisał na Twitterze Jacek Nizinkiewicz.

 

 

twitter

wPolityce.p

 

 

ps.

Nie wiem czy podzielicie moja opinię, ale odnoszę wrażenie, że Pan Prezydent Trump wygłosił właśnie mowę, która nie tylko zapewni reelekcję PAD, wygraną PiS w jesiennych wyborach, ale co najważniejsze, zmieni układ sił w Europie.Ostatnie wybory (PE) zdecydowanie umocniły pozycję rządzącej partii w kontaktach z USA. Warto stawiać na Polskę pod rządami PiS. Polityka opiera się na twardych rachunkach opłacalności.

Nie do przecenienia jest obecność wojsk USA w kontekście gospodarki i inwestycji zagranicznych. Dla poważnych światowych inwestorów ta obecność to gwarant stabilności państwa

To rzeczywiście świetny okres dla nas. Trzeba to wykorzystać militarnie, energetyczne i finansowo...

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:9)

Komentarze

Co niektórzy nie potrafią znieść faktu, iż zacieśniamy relację ze Stanami Zjednoczonymi. A z kim mamy zacieśniać? Z Moskwą albo z Berlinem?
Polska nie jest samotną wyspą i nie jest jak na razie mocarstwem z bronią jądrową i musimy się na kimś oprzeć. Wolę USA niż kondominium niemiecko-rosyjskie. To tak trudne do zrozumienia?

Oczywiście można odnosić się do czasów, kiedy Polska była mocarstwem, ale to już dawna przeszłość. Można też odnosić się do słowiańskości, ale historia pokazała, że Moskwa zawsze była przeciwko nam. I co? Mamy jej zaufać? Współpraca naszych odwiecznych wrogów, czyli Rosji i Niemiec trwa w najlepsze i o tym dziś też mówił zarówno prezydent Duda, jak prezydent Trump. 

Pozdrawiam

P.S.
Zadziwiające jest to, że kiedykolwiek piszę Trump, to wyskakuje mi błąd. Ot taka ciekawostka.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1594594

"Co niektórzy nie potrafią znieść faktu, iż zacieśniamy relację ze Stanami Zjednoczonymi." - są i tacy ale są i tacy, którzy trzeźwo patrzą na to i tolerują tą współpracę jednak nie podniecają się nią, jak niektórzy inni, bo wiedzą, że to jest wybranie tylko mniejszego zła, podczas gdy wielu sprzedaje nam to jako coś wspaniałego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1594615