Siedemdziesiąta Szósta Miesięcznica Smoleńska w Warszawie

Obrazek użytkownika Honic
Kraj
    Jak zazwyczaj zamieszczam swą miniaturę z kolejnego, siedemdziesiątego szóstego Marszu Pamięci. Pomimo złej pogody było nas jak zawsze wielu. Była modlitwa i słowa otuchy. Wiemy, że tworzymy współczesną historię Polski. Niestety, okazuje się że są tacy którzy chcą nam w tym przeszkodzić. 
    Taka mała dygresja: Po 8 latach zaprowadzania komunizmu w Polsce było wielu takich którzy płakali gdy Towarzysz Stalin wreszcie kojfnął. O powszechnym w Niemczech poparciu dla NSDAP od połowy lat trzydziestych ubiegłego stulecia do końca wojny też warto wspomnieć. Samych członków NSDAP było podobno kilkanaście milionów jeszcze w roku 1944. Po niecałych dwóch kadencjach rządów Platfusów pewna brodata gnida wyprowadziła kilkadziesiąt tysięcy ludzi na ulice; choć wątpię czy większość z nich miała pełną świadomość po co i dlaczego. Ale takie właśnie plony przynosi barbarzyńska propaganda.
    Nadzieją jest to że nie jesteśmy od nich gorsi. Przeciwnie. Rzekłbym - upartość i wytrwałość polskich patriotów oraz ludzi po prostu uczciwych - jak dotychczas - zawsze w końcu okazywała się skuteczniejsza. Bez względu więc nas to co się jeszcze wydarzy - wierzę że zwyciężymy.
P.S.
Czy Mateusz Kijowski i jego moderatorzy, oraz jego fani, wiedzą co to jest, i co oznacza słowo Targowica? Czy jego stryj, reżyser, Janusz Kijowski rwnież to wie?
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Animatorzy robienia Polakom kisielu z mózgów - czyli agenci wpływu i oficerowie prowadzący sa starzy jak III RP...wyeliminowanie ich możliwe jest tylko poprzez odcięcie strumienia srebrników, płaconych przez obcych w celu destabilizacji Polski....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1518235

Polaków, w porównaniu do uwielbienia Hitlera przez Niemców i Stalina przez Rosjan, a współcześnie do politpoprawnosci na Zachodzie, wydaje sie trzymać bardzo dobrze.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#1518241