Antypolonizm wyssany z mlekiem matki

Obrazek użytkownika gps65
Idee

Ludzie oburzają się ostatnimi antypolskimi wypowiedziami premiera Izraela, czy żydowskiej dziennikarki. Takie kłamliwe i nienawistne wypowiedzi zdarzają się w tym środowisku nagminnie. Polacy współpracowali z nazistami i mordowali żydów a polski reżim tworzył obozy zagłady. Polacy to antysemici i faszyści. Taką mają narrację.

       Niektórzy doszukują się w tym politycznego wyrachowania - że niby robią to celowo by nas upokorzyć, by wyciągnąć od nas pieniądze. Chcą nas politycznie zwasalizować. Mają u siebie wybory, a wyrażany publicznie antypolonizm ma im zwiększyć poparcie. Różne są tłumaczenia.

       A ja myślę, że w tych ich wypowiedziach nie ma żadnego planu, przenikliwości, politycznego wyrafinowania czy drugiego dna. Oni po prostu są tak wykształceni i nauczeni - są wychowani w takim środowisku, które nakazuje Polaków nienawidzić. Oni ulegali kłamliwej propagandzie od dzieciństwa. Polityczny plan mogli ewentualnie mieć ci, którzy ich tą nienawiścią i kłamstwami karmili. Myślę, że antypolonizm wyssali z mlekiem matki. Żydzi są po prostu z natury rasistami. Musieli tacy być, by przetrwać w małych grupkach w obcym cywilizacyjnie środowisku i to im zostało nawet gdy są u siebie.

Grzegorz GPS Świderski

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:2)

Komentarze

ma np. chroniczne zatwardzenie, nawet przed wyborami ??? Premier POLSKIEGO RZĄDU właśnie ukarał samego siebie, Polskę i grupę V-4. Tak naprawdę wygląda ta decyzja. V-4 zawiniła tylko głupotą lokalizacji "szczytu. Kiedy zostanie ukarany, raz na zawsze, skutecznie i do spodu, rzeczywisty SPRAWCA? Dlaczego polski ambasador jest tam jeszcze?  Kto wymyślił i zatwierdził "szczyt" V-4 na Bliskim Wschodzie ( nazwisko poproszę!), w jądrze wieloletniego, nie polskiego konfliktu? V-4 ma być aż do Morza Śródziemnego? Paranoja.Prowokacja. Należy się opamiętać natychmiast!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1581115

Wg mnie po części to wina tego, że żydzi antypolonizm wyssali z mlekiem matki, a po części to wina tego, że przyzwyczailiśmy ich, że można nas w d... kopać bez konsekwencji.

Co do lokalizacji szczytu w izraelu, to teżchciałbym poznć nazwisko dekla, który to wymyślił i zatwierdził. No i poza odwołaniem szczytu powinny iść jeszcze duzo dalej idące konsekwencje dla żydów. Cieputowicz strasznie (jak zwykle) sięmigał aby powiedzieć, co było na spotkaniu z ambasadora izraela - wg mnie powinna dostać persona non grata już dawno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1581117