Ubecy!! Something wam się pojebałoś protest w złą stronę...

Obrazek użytkownika gorylisko
Kraj

Ubecja postanowiła zaprotestować... wcześniej coś kombinowała... ale z tym protestem to wam się komuchy something pojebałoś... z tą wyciągnietą ręką to pod ambasadę paszoł wona marsz... albo radziecką czy jak tam ona zwie się dzisiaj oficjalnie, pod ambasadę rosyjską won... to im służyliście ofiarnie, to dla nich popełnialiście mordy, gwałty i kradzieże... nie służyliście Polsce tylko ojczyznie całego proletariatu... tedy niech oni wam płacą... mało nakradliście ? Nie podoba się ? To won za ural albo i dalej.
Polska jako kraj i jako naród niema żadnych zobowiązań wobec was... to zsrr i jego spadkobiercy byli i są waszymi pracodawcami... do nich z żądaniami a nie do do rządu RP...
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:12)

Komentarze

po prawa do wysokich emerytur to, jak słusznie zauważa Gorylisko, do swoich mocodawców zza Łaby bądź Moskwy! Trzeba krańcowej determinacji i tupetu, by od niekomunistycznych władz żądać zachowania przywilejów, otrzymanych za wiernopoddańcze wysługiwanie się reżimowi komunistycznemu. Czyli jak pisze Gorylisko " something pojebałoś ".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1538585

Gorylu, czy ci doprawdy nie żal tych nagle zbiedniałych sierot Stalina. Przecież oni już nie mają do kogo wyciągnąć swych wiernych rozkazom namiestnika rąk. Nie mają, gdzie się udać, nie mają do kogo zwrócić o obiecane srebrniki. Ojczyzna ich opuściła, Rasija mać ich nie chce znać.

I dobrze im tak sq...synom.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1538874

moja śp Babcia o takich mawiała,a paszoł won kacapy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1538878