islam grozi personalnie kanclerz Merkel

Obrazek użytkownika gorylisko
Świat

Grupa islamskich lasek pobiła dziewczynę bo ta opalała się w bikini na trawniku... to pikuś...jakoś dziwnie milczy się, że te laski pobiły dziewczynę z przyczyn religijnych... ale teraz grozby skierowane do Niemców i samej makreli (nie)naszej kochanej... ciekawe co hajlhitlery na to ? Ciekawe co się stanie kiedy zaczną spełniać swoje grozby ? Kiedy zaczna ginąć ludzie...o samą makrelę nie dbam... ale ubolewam nad faktem, że cała masa jewropejczyków prowadzona jest jak cielę na rzez...rzeznikami są muzułmanie...nie islamiści tylko muzułmanie... ale politpoprane towarzycho woli udawać, że to ich nie dotyczy... Ile ludzi jeszcze musi być pobitych czy zamordowanych zanim sitwy rządzące jewropejskim cyrkiem zaczną dostrzegać problem ?

http://www.fronda.pl/a/islamisci-z-niemiec-mordujcie-niewiernych-zemscimy-sie-merkel,55120.html 
 

 

Islamiści z Niemiec: Mordujcie niewiernych! Merkel dosięgnie zemsta

 

Państwo Islamskie po raz pierwszy opublikowało długi film wideo wyłącznie po niemiecku. Dżihadyści z Niemiec i Austriizapowiadają, że zamordują kanclerz Angelę Merkel i wzywają muzułmanów z wymienionych krajów do zabijania „niewiernych”. Na filmie pokazana jest także egzekucja dwóch jeńców przeprowadzona w syryjskiej Palmirze, niedawno zajętej przez islamistów.

Pomiędzy wieloma anonimowymi dżihadystami dwóch się przedstawia: jeden to Abu Omar al-Almani zNiemiec, drugi – Mohamed Mahmoud alias Abu Usamah al-Gharib z Wiednia. Mężczyźni wzywają muzułmanów do przyłączenia się do ISIS lub do przeprowadzania zamachów.

„Moi bracia i siostry, przyłączcie się tutaj do mudżahedinów, albo prowadźcie w Niemczech i Austrii dżihad” – wzywa jeden z terrorystów. „Nie potrzebujecie wiele. Weźcie duży nóż i zaszlachtujcie jednego kafir [arab. niewierny – red.]. Oni są jak psy!” – dodaje.

Islamiści grożą także kanclerz Angeli Merkel.

„O Merkel, ty brudna **** : zemścimy się za obrażanie Proroka. Zemścimy się za krew muzułmanów, którą przelaliście w Afganistanie” – ostrzega Austriak. „Zemścimy się za dostarczanie broni do odszczepieńców tu, w Państwie Islamskim. Nasza zemsta jest już nad wami!” – dodaje.

Z kolei Niemiec Abu Omar al-Almani wzywa do zamachów w Niemczech. „Schwytajcie kuffar [arab. niewierni – red.] w ich własnych domach! Zabijajcie ich tam, gdzie ich znajdziecie!” – woła.

W ostatniej scenie filmu widać dwóch związanych, klęczących na ziemi mężczyzn. Austriak i Niemiec zabijają ich strzałami z karabinów szturmowych.

Austriak Mohamed Mahmoud spędził cztery lata w austriackim więzieniu za wspieranie Al-Kaidy. Niestety, został wypuszczony, po czym przeniósł się do Berlina, a następnie do Egiptu i Libii. Stamtąd trafił do Turcji, gdzie spędził kilka miesięcy we więzieniu. Wyszedł na wolność jesienią ubiegłego roku i przyłączył się do dżihadystów w Syrii.

bjad/Die Welt

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:6)