Dramatyczny spadek notowań Komorowskiego! 18 pkt w dół

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Dramatyczny spadek notowań Komorowskiego! 18 pkt w dół. Stąd ta nerwowość w sztabie. Z sondażu zrealizowanego dla „Faktów” TVN i TVN24 wynika, że druga tura jest nieunikniona. Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w lutym Bronisław Komorowski uzyskałby 47 proc. Kandydata Prawa i Sprawiedliwości Andrzeja Dudę poparłoby 24 proc. badanych. Trzecie miejsce z wynikiem 7 procent miałaby zająć Magdalena Ogórek (SLD) a czwarte (6 procent) - Janusz Palikot. Zaskakująco wysokie 4% poparcie odnotował Paweł Kukiz, który w polityce zadebiutował niedawno. Muzyk w ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat radnego dolnośląskiego sejmiku z ramienia Bezpartyjnych Samorządowców. 3 procent ankietowanych popiera Janusza Korwin-Mikkego, 2 procent - Adama Jarubasa z PSL a 1 procent - Annę Grodzką.

http://wpolityce.pl/polityka/234016-dramatyczny-spadek-notowan-komorowskiego-18-pkt-w-dol-stad-ta-nerwowosc-w-sztabie
 

Nic dziwnego, że na nic sensownego nas nie stać skoro Ministerstwo Finansów, Prokuratora Generalnego czy Generalnego Inspektora Kontroli Finansowej nie bardzo interesuje do kogo należą setki milionów dolarów leżących odłogiem na szwajcarskich kontach banku HSBC i skąd one się tam wzięły. Czyżby miały one jakiś związek z niektórymi słynnymi już prywatyzacjami polskiego majątku narodowego?

http://wpolityce.pl/polityka/234033-nie-robcie-polityki-pilnujcie-mostow-i-publicznych-pieniedzy-bo-grecja-tym-razem-nie-ulegnie-niemcom-a-rozejm-na-ukrainie-sie-nie-utrzyma

 

„Oto establishment III RP – świat wzajemnych przytrzymań, haków, przemilczeń”. Ale czasem mamy wgląd w tę matnię. Ile spraw media III RP już wyciszyły? Ile jest w trakcie wyciszania? Ile jeszcze zostanie wyciszonych?

http://wpolityce.pl/polityka/160371-oto-establishment-iii-rp-swiat-wzajemnych-przytrzyman-hakow-przemilczen-ale-czasem-mamy-wglad-w-te-matnie
 

Na rozbudowę e-administracji w najbliższym czasie pójdzie 4,6 mld zł. Wcale to jednak nie oznacza zmniejszenia liczby urzędników. W tym roku znowu ich przybędzie, a na ich pensje wydamy o 500 mln zł więcej niż w 2014 roku.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02069-Urzednikow-przybywa-mimo-e-administracji.htm
 

Niemal pół miliona złotych kary zapłaci telewizja TVN za znieważenie flagi państwowej w programie Kuby Wojewódzkiego. To prawomocny wyrok Sądu Najwyższego. Inny werdykt w tej bulwersującej sprawie nie mógł zapaść. Jak informuje "Rzeczpospolita", w uzasadnieniu sędzia stwierdził, że każdy, także stacja telewizyjna ma prawny i konstytucyjny obowiązek szacunku dla symboli narodowych, w szczególności flagi. Najbardziej żenujący w całej tej sprawie jest fakt, że TVN kilka lat walczył, by nie płacić kary za znieważenie polskich symboli narodowych.

http://niezalezna.pl/43091-tvn-zaplaci-pol-miliona-zlotych-kary-za-zbezczeszczenie-polskiej-flagi

 

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 440: Podżegacz debatowy Duda

https://www.youtube.com/watch?v=vjnzTPylkpw

 

Filip Stankiewicz

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:20)

Komentarze

W sondażu dla "Faktów" zrealizowanym przez Millward Brown w dniu 16 lutego br. na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie tysiąca pełnoletnich osób było też pytanie o drugą turę wyborów. Jak można podać coś takiego:

Obaj kandydaci zmierzyliby się w drugiej turze. Ostateczne zwycięstwo osiągnąłby obecny prezydent uzyskując 59-procentowe poparcie. Z kolei kandydat PiS mógłby liczyć na 27 proc. głosów.

Gdzie im wyparowało 14% głosów?  Jeżeli ma być 59% z jednej strony to z drugiej jest 41%. Jak może sondażownia takiego babola wypuścić? Ktoś tam jeszcze myśli?

A tuzum intelektu z "Faktów" nie przyszło do głowy, że płacą za bzdurę.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wybory-prezydenckie-2015-sondaz...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1466086

albo "głosy nieważne" (albo "głosy zaginione") - do wyboru.

Sorry - "taki mamy klimat" - że "polecę klasyczką" względnie "klasówką" (wysoko punktowaną).

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1466128

ale sondażownie przedstawiając takie rewelacje straciły by na wiarygodności. Bo skąd raptem taki spadek ?

Rozumiem też prorządowy CBOS - pan płaci, sługa musi. Prawdopodobnie CBOS robi 2 raporty - jeden do wiadomości Bula i rządu, drugi - naPOmPOwany - do publikacji na zewnątrz.

Gdyby Bul miał taka przewagę, to by nie siedział cicho, lecz zniszczył by Dudę w kilka tygodni. Jest jednak odwrotnie i dlatego zamknięty w szafie "prezydęt" nie zgadza się  na debaty. POzostała mu tylko wiara, że może te wybory wygrać.

Nawet na wrogich nam stronach gw opinie internautów są miażdżące, ale dla Bula(co jest bardzo dziwne, jednak nie tworzy podstaw do niepokoju). Z naszej strony należy zrobić wszystko, aby nie skopiować ostatnich 5 lat, bowiem taka kalka nadaje sie tylko do kosza, a tych 5 lat nikt nam nie zwróci. 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1466089

To państwo PO-szuści "zwinęli" juz zupełnie okradając ze szczętem...jaka służba czy prokuratura sprawdzi szwajcarskie konta tej sitwy? Ich trzeb wszystkich wyrzucić, najlepiej z kraju - do Brukseli...niech Europa sobie weźmie tych "europejczyków"...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1466109

Komorowski nigdy nie miał takiego poparcia, jak podają sondażownie. Jego poparcie będzie jeszcze spadać, w miarę zbliżania się do dnia wyborów. Ostateczny wynik osiągnięty w czasie wyborów przez "naszego" kandydata nie może przecież znacznie się różnić od końcowych wyników sondaży. W przeciwnym wypadku doprowadziło by to do blamażu firm prowadzących sondaże. A właściciele tych dochodowych firm tego nie chcą.

Zresztą w Polsce kilkakrotnie już się to zdarzyło, powodując spadek zaufania do sondaży i niedowierzanie co do ich uczciwości wśród komentatorów zagranicznych.

Tak więc w miarę zbliżania się do dnia wyborów, wyniki sondaży będą zbliżały się do wyników rzeczywistego poparcia osiąganego przez Komorowskiego. Ale na początku kampanii wyborczej można przecież trochę poszarżować... 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Grzest

#1466150

Dla mnie jest on (spadek) jak najbardziej budujący!

Cieszy mnie niezmiernie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1466155

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

10milionow to to twardy elektorat postPRLowski i lemingowski.
frekwencja to 50%.
Czyli 15 milonow wezmie w wyborach z tego 5 milionow bedzie glosowac tylko za Duda.
Zeby wygrac wybory frekwencja musi byc wieksza niz 75%.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1466161

by to był  początek końca Człowieka Spod Żyrandola i definitywne odsunięcie WSIowego na boczny tor.

Śpiewajmy więc:

stary niedźwiedź mocno śpi,
stary niedźwiedź mocno śpiiiiiii...

I niech się nie obudzi z... reką w nocniku!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#1466162