Kaczyński walkowerem oddaje wybory samorządowe

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Co, nie podoba się tytuł? Bo prawda w oczy (pisowskie) kole?

W porządku – ja koncyliacyjny człowiek jestem i zawsze szukam rozwiązań, które zadowoliłyby najbardziej grymaśnych czytelników, no to może takie:

Prezydent Gronkiewicz-Waltz gratulujemy kolejnej kadencji!

Albo takie:
Prezydentowi Budyń-Adamowiczowi gratulujemy kolejnej kadencji!

Co, nie podoba się, szanowni pisowscy czytelnicy?

Dobra, ostatnie podejście:

prezydentom Dutkiewiczowi, Karnowskiemu, burmistrzom Kowalskiemu, Nowakowi, Leszczyńskiemu, Lewandowskiemu itd. gratulujemy kolejnych kadencji!

No, cicho siedzicie, to znaczy, że się spodobało. Ufff...

---------

Wczoraj było ciepło i miło. Wreszcie wiosna. Wśród świergotu ptasząt dopadł mnie zza płotu głos spikera Radia Narodowego, a zaraz po nim przykry odgłos zjadania żaby:

Prezes Kaczyński ogłasza wycofanie się z jedynej skutecznej metody rozgonienia rozkradających 3 RP sitw, zwanych samorządami.

Ogłasza rejteradę z natychmiastowego wprowadzenia limitu 2 kadencji dla burmistrzów, wójtów, prezydentów itp. tałatajstwa, kamuflując tę rejteradę wzięciem pod uwagę wątpliwości zgłaszanych przez Pana Prezydenta i niepewnością co do werdyktu Trybunału Konstytucyjnego.

Uszom nie wierzyłem, a że mam i oczy, wieczorem postanowiłem przy ich pomocy zobaczyć, jak Prezes (TEN Prezes) żabę zjada.

Wiadomości Narodowe zastartowały i zamiast Prezesa (TEGO Prezesa) propaganda sukcesu jak za Gierka, co nie dziwi, bo kadry narodowymi mediami pezetpeerowskie zawiadują, że o Przewodniczącym Czabańskim tylko wspomnę:

bite 9 minut Chiny, Chiny, Chiny.

Po 9 minutach wreszcie Prezes (TEN Prezes) i... dostał do dyspozycji sekund jeno kilkanaście, co jak każdy smakosz przyzna, na zjedzenie żaby nie wystarczy, ale widać pojechali ostrygą i Prezes na wizji przełknął gładko.

Cóż, kasy w samorządach jest w bród, złodziejstwa w dwa brody albo i trzy, i ci co kradli dzięki UW, SLD, PSL, PO będą kraść dalej, ale już dzięki PiS. I tak przez kolejnych 8 lat!!!

I bez wierzgania mi tu:

prawda taka, że CBA łapie tylko pionki (no kogoś muszą), a tych lepszego sortu (a choćby i warszawska reprywatyzacja, w której dziwnym trafem politycy z najwyższej półki zamieszani nie są) omijają łukiem szerokim, bo jak się Prywatne Zbiory Zastrzeżone (konsekwentnie propaguję określenie swojego autorstwa) otworzą, to nie miałby PiS kim stanowisk obsadzać i musiałby sięgać wyłącznie po uczciwych, a to by oznaczało bunt sprawdzonych (inna sprawa przez kogo) kadr.

Taaa... nawet gimbaza przyzna, że mamy w PiSie do czynienia albo z jakimś typowym pisowskim – pardon – bardakiem albo ze skoordynowaną akcją sabotażowo-dywersyjną i nie wiem co gorsze:

najpierw ta wiernota (też moje!) Sasin uśmiercił znakomity pomysł wyłączenia z Mazowsza Warszawy, za pomocą kretynizmu pt Sasinogród (też moje) czyli metropolia, który to idiotyzm spowodował bunt pisowskich podwarszawskich gmin skutkujący wycofaniem się przez PiS z metropolitalnego gniotu rakiem.
 

W tym samym czasie marszałek Kuchciński chyłkiem zdjął z porządku dziennego ustawę robiącą porządek z ferajną sędziowską ulokowaną w KRS i...ciiiisza....

O ile postawę Pana Prezydenta rozumiem (gra o swoją 2 kadencję, do czego nie wystarczy twardy pisowski elektorat, a nie o żadną 4RP), to z tym niepewnym Konstytucyjnym Trybunałem Prezes (TEN prezes) mnie zmartwił:

OK – podstawienie TEMU Prezesowi sędziego niepewnego Pszczółkowskiego to majstersztyk, ale czyżby na jednym sędzim Pszczółkowskim się nie skończyło i PiS nie ma w TK większości?!

Jeśli tak, to najlepszy polski felietonista (taka prawda – lepszego nie ma) Stanisław Michalkiewicz , który obdarzył społeczeństwo syntetycznym podsumowaniem umów magdalenkowych

my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych!

po raz kolejny ma powody do odhaczenia kolejnego dowodu na słuszność swojej opinii.

Tylko kolejnych (ośmiu!) lat życia szkoda. Nie, nie pisowskiej wierchuszki i jej przydupasów: oni są ustawieni w tym bagienku idealnie.

Mojego szkoda.

-------------
http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/sasinogrodu-nie-bedzie

http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/sasinogrod-czyli-jak-wiernota-sasin-warszawe-do-zabek-przylaczal

http://naszeblogi.pl/46767-jarrusowe-zwyciestwa

--------------

Informacja dla Czytelników:

w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:11)

Komentarze

z tej samej WSI...

 

z tej samej WSI

magdalenkowej wioski

kłonicami się obiją

wspólnie opijają troski

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1539871

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Pers nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zawsze powtarzam, że do obalenia PiSu nie jest potrzebny żaden "pucz", KODy czy "Obywatele RP". Starczy sam PiS, który strzela sobie co chwilę to w stopę to w kolano.
Teraz jeszcze chcą wzywać Tuska na przesłuchanie - organizują mu świetną kampanię przed wyborami prezydenckim.
No ale póki co PiSlamiści i POpaprańcy podniecają się naciąganymi sondażami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.

I kiedy w końcu admin skasuje moje konto?

#1539872

I dla tego J. Kaczyński jest prezesem już tyle lat, a nie pan czy ja.

Bo ma to coś, którego nie ma żaden polityk w Polsce. Więc sądzę ze sprawy przemyślał i postanowił tak działać.

Jego myślenie ma szerszy horyzont, który dla większości jest nieosiągalny, a którym się wydaje że mogą konkurować z Jarosławem i z nim wygrać.

I nie sądzę żeby Jarosław dział przeciwko PIS-owi, w nadchodzących wyborach samorządowych, a wręcz przeciwnie.

Zanim coś postanowi i zrobi ruch, sprawę prześwietli wiele razy, za, czy przeciw temu przedsięwzięciu.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1539877

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

(...)Jego myślenie ma szerszy horyzont, który dla większości jest nieosiągalny, a którym się wydaje że mogą konkurować z Jarosławem i z nim wygrać.(...)
Czyli jest lepszym kruczkarzem od kruczkarzy.
Zaiste... dobra zmiana.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540307